Ventas Balss, 9. augusts, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pilsētas svētku atklāšana un pilsētas Lielās balvas un Balvu pasniegšana ieguvusi jaunu noskaņu, kopš pasākums notiek koncertzāles Latvija amfiteātrī. Arī šogad ceremonijas gaisotne bija ļoti jauka.

Divas dienas 3x3 basketbola laukumos risinājās Latvijas kausa izcīņas finālturnīrs, kurā tika noskaidrota komanda, kas septembrī startēs Pasaules tūres posmā Nīderlandē, un pārsteidzoši, ka šī ceļazīme netika komandai Rīga – favorītus finālā pārsteidza komanda Priecīgus!.

Elektrība, kas Norvēģijas ziemeļos maksā 2 eiro par megavatstundu, Latvijā maksā pat 350 eiro megavatstundā. Izmaksu samazināšanas vietā Latvijas valsts plāno nevis ietaupījumus, bet gan dārgu megaturbīnu būvniecību Kurzemē, kur bez OIK shēmas atkal neiztikt!

Pārventas bibliotēkā atklāta mākslinieces Zitas Vēveres gleznu personālizstāde Mana jūra, kas tur būs apskatāma visu augustu.

Pagājušās nedēļas nogalē trīs dienu garumā ar kultūras, izklaides un sporta pasākumiem, ar neaizmirstamiem notikumiem lieliem un maziem nosvinēta Ventspils 732. dzimšanas diena.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
20. septembris
16. septembris
15. septembris
13. septembris
9. septembris
8. septembris