Ventas Balss, 17. jūnijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pēc trīs nedēļu pārtraukuma Olimpiskā centra Ventspils stadionā atgriezīsies futbols, turklāt gaidāms tiešām intriģējošs notikums – svētdien tiksies 2. līgas Rietumu grupas līderi.

Šonedēļ Dānijas atjaunīgās enerģijas attīstītājs European Energy informējis, ka plāno Tārgales pagastā izveidot lielāko saules enerģijas parku Latvijā.

Ventspils Augstskolas elektronikas inženierijas studentiem trešdien izdevās veiksmīgi stratosfērā nogādāt pašu būvēto meteoroloģisko zondi IRBE-5, ar kuru tika veikts zinātniskais eksperiments.

Ilggadējais pilsētas domes izpilddirektors Aldis Ābele no šī gada augusta uz pusotru gadu nolēmis doties atvaļinājumā – maijā viņa ģimenē piedzimusi otra meita. Tuvākajā laikā dome lems par gaidāmajām izmaiņām vadībā. Visticamāk, Ābeles pienākumus pārņems Kaspars Vitenbergs un Ineta Tamane.

Pirmās ziņas par zinātnes centra ieceri Ventspilī Ventas Balss publicēja pirms četriem gadiem. Pilsētas pašvaldībā zinātnes centra ideja tika slīpēta jau kādus gadus desmit. Pirms trīs gadiem iesākās celtniecība. Un beidzot zinātnes centrs VIZIUM ir kļuvis par realitāti. No rītdienas ventspilnieki un pilsētas viesi varēs klātienē apskatīt, sajust, sajūsmināties un brīnīties par šo neparasto un izcilo objektu, kā arī tā unikālo ekspozīciju, kas sastāv no 81 aizraujoša eksponāta.

Rīt beidzot tiks likts punkts šīs sezonas pilsētas čempionātam basketbolā, izspēlējot gan zelta finālu, kurā tiksies Ventspils Tehnikums un Baltijas Ekspresis, gan bronzas maču starp Anzāģi/Popi un Brīvostas pārvaldi.

Ventas Balss arhīvs

9. augusts
5. augusts
4. augusts
2. augusts
29. jūlijs
28. jūlijs
26. jūlijs
22. jūlijs