Ventas Balss, 13. maijs, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks un viens no partijas Latvijai un Ventspilij līderiem Guntis Blumbergs Latvijas politikas virtuvi zina tik labi kā reti kurš. Pirms vairāk nekā trīsdesmit gadiem intuitīvi veicis priekšvēlēšanu aģitāciju, apstaigājot sava vēlēšanu apgabala mājas un aprunājoties ar cilvēkiem, un ticis ievēlēts. Varētu teikt, ka viņam ir doktora grāds cilvēcībā.

Otrajā Latvijas Basketbola līgas fināla mačā BK Ventspils basketbolisti savā laukumā prata revanšēties VEF par zaudējumu pirmajā spēlē, tā izlīdzinot rezultātu sērijā un arī laužot kādu senu lāstu – rīdzinieki izslēgšanas mačos bija uzvarējuši septiņās spēlēs pēc kārtas.

Priekšvēlēšanu cīņu sākumu iezīmējusi šķelšanās Zaļo un Zemnieku savienībā (ZZS), ko pamest vēlas zaļie, veidojot jaunu politisko apvienību. Partijā Latvijai un Ventspilij, kurai vēl līdz oktobrim ir spēkā līgums ar ZZS, šīs norises vēro pavisam mierīgi.

Kurzemes rajona tiesa pagājušajā mēnesī izskatījusi vienu ar mūspusē izdarītiem noziegumiem saistītu krimināllietu. Notiesāti divi vīrieši – viens par marihuānas tirgošanu, otrs par tās iegādi.

Pārstāvot Latvijas Zaļo kustību, vides aktīvisti apvienojušies arī Ventspilī, iestājoties par tīru un zaļu Latviju. Viņi iesaistās vides sakopšanā un aicina to darīt arī citus.

Šajā sestdienā muzeji visā Latvijā pēc ilgāka pārtraukuma atkal aicina ikvienu apmeklēt tradicionālo Eiropas Muzeju nakti. Pasākumi norisināsies arī Ventspilī un novadā.

Ventas Balss arhīvs

19. augusts
18. augusts
16. augusts
12. augusts
11. augusts
9. augusts
5. augusts
4. augusts