Ventas Balss, 20. janvāris, 2022

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Gandrīz pēc mēnešu ilgas pauzes šovakar laukumā atkal dosies BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā uzņems Latvijas-Igaunijas līgas jaunpienācēju Viimsi un Ronaldu Zaķi.

Natālija Klestrova ar ģimeni Ziru pagasta Rubīnos piecpadsmit gadu laikā radījusi rožu paradīzi. Pirmo reizi audzētavas vēsturē tiek meklēts algots darbinieks – palīgs siltumnīcā un dārzā.

Pēc divu gadu pārtraukuma startējis Latvijas komandu čempionāts novusā, kurā spēcīgākajā līgā cīnās divas Ventspils vienības – Vektors un Kursa MRU, turklāt pirmā centīsies saglabāt savā īpašumā čempionu kausu.

Šonedēļ jauns prāmis Stena Baltica sācis kursēt starp Ventspili un Zviedrijas ostu Nineshamnu. Vakar prāmis no mūsu ostas devās savā pirmajās reisā uz Zviedriju, bet kompānija Stena Line pasažieru skaitu šajā maršrutā trīs gadu laikā plāno dubultot.

Pirmdien pusdienlaikā, pūšot stipram vējam, no Jauniešu mājas jumta atdalījās un uz trotuāra nokrita dakstiņš. Šobrīd ietve un līdzēs esošā autostāvvieta ir norobežota.

Vispopulārākais meiteņu vārds, ko jaundzimušo vecāki pērn visbiežāk izvēlējušies savai meitai, ir Emma. Savukārt Ventspilī reģistrēto zēnu vārdu modes cīņā iesaistījušies seši personvārdi.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
20. maijs
19. maijs
17. maijs
13. maijs
12. maijs
10. maijs
6. maijs