Ventas Balss, 3. decembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits šonedēļ darba vizītē bija ieradies Ventspilī, kur tikās ar pilsētas un novada pašvaldības, Ventspils brīvostas pārvaldes vadītājiem un apmeklēja vienu no ostas termināļiem.

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu droši sasnieguši BK Ventspils basketbolisti, kas pārliecinoši pieveica Nacionālās līgas komandu Kandava/Anzāģe ar vairākiem ventspilniekiem sastāvā.

Ventspils novada pašvaldības sēdē novembra izskaņā tika nolemts atdot atsavināšanai pašvaldībai piederošo īpašumu Puzenieku skola. Ēka ir atzīmēta kā vietējās nozīmes kultūrvēsturisks objekts.

Pludmales volejbola kluba Bloks audzēknes Beāte Liepājniece un Annija Ozoliņa nākamajās divās nedēļās pārstāvēs Latviju pasaules čempionātā U19 un U21 vecuma grupās, kas risināsies Taizemē.

Jau ceturto reizi notika Kurzemes fotodienas, kas pulcē daudzas fotoapvienības no dažādām reģiona pilsētām, tostarp Ventspils.

Ventspils bibliotēka šonedēļ tiešsaistē rīkoja tikšanos ar rakstnieci Zani Nuts jeb īstajā vārdā – Zani Riekstiņu. Autore sarunas laikā atklāj, ka viņas dzīvē rakstīšana ir kā atslodze ikdienas pienākumu gūzmā.

Ventas Balss arhīvs

20. janvāris
18. janvāris
14. janvāris
13. janvāris
11. janvāris
7. janvāris
6. janvāris
4. janvāris