Ventas Balss, 2. decembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pirms vairākām dienām 8. dzimšanas dienu svinēja labdarības organizācija – biedrība Saviem spēkiem. Laiks pirms Ziemassvētkiem tiek vadīts, rīkojot labdarības akcijas. Šoreiz – Ventspils bērnunama iemītniekiem un vientuļajiem ventspilniekiem.

Kāds vandalis Landzes baznīcas teritorijā ar auto uztriecies barjerai, kura norobežoja brīvu piekļuvi Ventai, un sabojājis to.

Aktīvās atpūtas cienītāji, kam patīk ātrums un piedzīvojumi, nereti dodas izbraukumos dabā. Šādām izklaidēm var izmantot meža ceļus, taču citas mežā teritorijas ir pieejams tikai ar īpašu saskaņojumu.

Valdība lēmusi par vairāk nekā 2,5 miljonu sadalīšanu prēmijās, kas par izciliem sasniegumiem pienākas sportistiem, viņu treneriem un pārstāvētajām federācijām, un brangs kumoss ticis arī ventspilniekiem.

Čehijas hokeja Ekstralīgā vēl trīs mačus aizvadīja Litvīnovas Verva un Uvis Balinskis, kurš pats tika pie viena rezultativitātes punkta, kamēr komanda nopelnīja četrus.

Trīs administratīvos pārkāpuma procesus nopelnījis kāds autovadītājs, kurš reibumā sabojājis Pašvaldības policijas patruļautomašīnu.

Ventas Balss arhīvs

20. janvāris
18. janvāris
14. janvāris
13. janvāris
11. janvāris
7. janvāris
6. janvāris
4. janvāris