Ventas Balss, 8. oktobris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Oktobra pirmajā svētdienā vasaras sezonu noslēdza Piedzīvojumu parks, taču tas joprojām ir pieejams grupu apmeklējumiem, kas gan jāpiesaka iepriekš.

Palielinoties iedzīvotāju saslimstībai ar Covid-19, medicīnas nozares pārstāvjiem jāpieņem smagi un radikāli lēmumi. Valsts operatīvā medicīniskā komisija vakar nolēma Latvijas medicīnas nozarē izsludināt ārkārtējo situāciju.

Vakar Kuldīgas ielā 90 beidzot tika atvērts ilgi gaidītais Eiropas mazumtirdzniecības tīkla Lidl veikals. Jaunajā veikalā strādā vairāk nekā 90 ventspilnieku.

Vides entuziaste, ventspilniece Lina Semjonova ar saviem pētījumiem liek pārvērtēt Būšnieku ezera izcelsmi. Viņa ir pārliecināta, ka savulaik ezerā ietecējis senās Ventas atzars – tas nozīmē, ka Būšnieku ezers nav lagūnas tipa.

Ventspils Tehnikuma absolventes Dzinta Prodniece un Luīze Lāce septembra beigās piedalījās starptautiskā jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2021 Grācā, Austrijā. Godam izcīnītā iespēja tur būt un pārstāvēt Latviju jau ir uzvara, uzskata jaunietes.

Ventas Balss arhīvs

9. decembris
8. decembris
7. decembris
3. decembris
2. decembris
1. decembris
30. novembris
26. novembris