Ventas Balss, 28. septembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Jaunrades nama pirmajā stāvā līdz pat 1. novembrim var aplūkot Dagnijas Tramas darbu izstādi Katrai bildei savs stāsts.... Izstādē skatāmas gan viņas uzņemtās fotogrāfijas, gan pašas zīmētās mandalas.

Ziemas peldēšanas un norūdīšanās klubs Ventspils jūras lauvas jauno sezonu atklās 3. oktobrī Būšnieku ezera peldvietā. Klubs aicina pievienoties ikvienu, kuru ieinteresējusi šī aizraujošā un veselību spēcinošā nodarbe.

Aizvadītajā sestdienā Zviedrijas kuģošanas kompānijas Stena Line vadības un īpašnieku pārstāvji ieradās Ventspilī, lai darītu zināmus savus nākotnes plānus, kurus viņi saista ar mūsu ostu. Nākamajā gadā maršrutā Ventspils–Nineshamna kursēs divi jauni prāmji.

Svētdien agri no rīta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz šķirošanas dzelzceļa staciju Naftas ielā. No vienas cisternas bija iztecējuši naftas produkti, tomēr vides piesārņojumu izdevās novērst.

Vēja elektrostaciju būvniecības projekta bīdītāji uzskata, ka Popes muižas ainava nav nekāda izcilā un ir pieļaujama tās piesārņošana ar turbīnām.

Aizvadītajās brīvdienās ceļu satiksmes negadījumā bojā gājusi ventspilniece, Ventspils Tehnikuma pedagoģe Una Jēkabsone, kas sestdienas rītā ar savu automašīnu bija devusies uz Liepāju, lai apciemotu radiniekus, bet galamērķi diemžēl nesasniedza.

Ventas Balss arhīvs

28. oktobris
27. oktobris
26. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris
19. oktobris
15. oktobris