Ventas Balss, 21. septembris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils lidostas rūpnieciskajā zonā, Ganību ielā 103 svinīgi tika atklāta SIA ULTRAPLAST EU jaunā polikarbonāta plākšņu un piederumu ražotne. Ražošanas ēka būvēta pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma, attīstot Ventspils industriālo parku.

Kļuvis zināms Latvijas–Igaunijas basketbola līgas jaunās sezonas kalendārs, kurā BK Ventspils pirmā spēle paredzēta 1. oktobrī savā laukumā pret Igaunijas klubu Rakvere Tarvas.

Autovadītāji sūkstās par slikto pārredzamību, izbraucot uz Lielā prospekta no lielveikala stāvlaukuma. Komunālie sola situāciju uzlabot.

Saistībā ar būvnieku karteļa lietu Ventspils pašvaldība gaida skaidrību no valsts institūcijām. Gaisā karājas jautājums par zinātnes centra pieņemšanu ekspluatācijā.

Naktī uz pirmdienu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Lielo prospektu 11, kur sākotnēji bija aizdegusies viena vieglā automašīna, bet, ugunij izplešoties, cieta arī blakus stāvošais auto.

Aizvadītas pirmās nedēļas jaunajā mācību gadā, kas iezīmējas ar vairākiem jaunumiem. Viens no tiem: klātienes mācību procesā var piedalīties tikai tiek skolēni un izglītības darbinieki, kuri ir vakcinējušies pret Covid-19, pārslimojuši šo vīrusu vai spēj uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Labu piemēru Covid-19 pandēmijas pārvarēšanā rāda Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas pedagogu kolektīvs direktores Pārslas Kopmanes vadībā, kurā visi izglītības darbinieki ir vakcinējušies pret Covid-19.

Ventas Balss arhīvs

28. oktobris
27. oktobris
26. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris
19. oktobris
15. oktobris