Ventas Balss, 3. jūnijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Tiesības startēt Tokijas olimpisko spēļu soļošanas sacensībās 50 km distancē ieguvis Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportists Ruslans Smolonskis.

Kurzemes rajona tiesa izskatīja krimināllietu, kurā trīs ventspilnieki apsūdzēti par tabakas izstrādājumu nelikumīgu apriti ievērojamā apmērā un organizētā grupā.

Ikviens strādājošais, kas sasniedzis vismaz 25 gadu vecumu, ir aicināts pieteikties mācībām, kurās varēs uzlabot savu digitālo pratību.

Ventas Balss dārzā viesojās trīs pretendenti uz pilsētas domes krēsliem Noslēdzošajā Ventas Balss organizētajā priekšvēlēšanu debašu ringā tikās trīs politiskie spēki, kuri aptaujā bija izpelnījušies vēlētāju lielāko atbalstu.

Viens no pēdējo gadu vērienīgākajiem mūsu pilsētā realizētajiem projektiem ir Ventspils Mūzikas vidusskolas un koncertzāles Latvija ēka, kas gaumīgi iekļaujas nule atdzimušajā Lielajā laukumā. Koncertzāles Latvija lepnums ir divi unikāli pasaules līmeņa mūzikas instrumenti – manuālas akustiskās koncertērģeles un šobrīd pasaulē augstākās vertikālās koncertklavieres –, kā arī izcilā akustika.

Ventas Balss arhīvs

5. augusts
4. augusts
3. augusts
30. jūlijs
29. jūlijs
28. jūlijs
27. jūlijs
23. jūlijs