Ventas Balss, 11. maijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Latvijas Basketbola līgas finālsēriju pret VEF ar smagu zaudējumu sākuši BK Ventspils basketbolisti, kas viesos cieta sakāvi 74:103, bet jau šodien savā laukumā aizvadīs otro maču.

Divas apburošas un uzņēmīgas sievietes – māte un meita – atvērušas mūsu pilsētā šūšanas salonu, piešķirot tam pretenciozu nosaukumu Pompous.

Pagājušajā nedēļā ar kāda video starpniecību tika piefiksēts, kā no mikroautobusa ar uzrakstu Mājai un dārzam izkrāva lielgabarīta mēbeļu paneļus līdzās konteineriem pilsētas centrā. Video raisīja aktīvu diskusiju sociālajos tīklos.

Arī ventspilnieki un novada iedzīvotāji ir aicināti sniegt priekšlikumus par grandioza vēja parka būvniecību pie Sāremā salas. To, visticamāk, varēs redzēt arī no Ventspils novada.

Roberts Skutelis, kuru daudzi ventspilnieki pazīst gan kā fotogrāfu, gan kā angļu valodas skolotāju, tagad dzīvo Cēsīs. Viņš atzīst, ka mainīt dzīves vietu ir interesanti.

Pamatīgs tracis izcēlies ap kādu savainotu Ventspils novada suni, kuram bez saimnieka ziņas nav ļauts sniegt veterināro palīdzību.

Ventas Balss arhīvs

18. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
15. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs
9. jūnijs
8. jūnijs