Ventas Balss, 6. maijs, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ar īstu cīnītāju raksturu tiekot pie trim uzvarām pēc kārtas, Latvijas Basketbola līgas pusfinālu pārvarējuši BK Ventspils basketbolisti, kas ar 3:1 pieveica Ogri, bet finālā mērosies spēkiem ar VEF.

Visvaldis Indriksons Otrā pasaules kara beigas piedzīvoja kā bērns. Publicējam viņa pierakstītās atmiņas par šiem vēstures notikumiem Vārves pagastā.

Latvijas čempionātā svarcelšanā teicami startēja Ventspils sportisti, tiekot pie septiņiem čempionu tituliem un arī augstvērtīgākajiem rezultātiem.

Brīvības ielā 15 pēc ilgāka pārtraukuma atkal skan bērnu čalas. Darbu šonedēļ uzsākusi pirmsskolas izglītības iestāde Pienenīte. Tās pirmā darba diena iesākās ar svētkiem iestādes pagalmā.

Jaunrades nama solisti veiksmīgi piedalījušies divos starptautiskos, attālināti rīkotos konkursos Vācijā un Slovākijā. Iegūti kopskaitā divi Grand Prix, deviņas 1. vietas, trīs 2. vietas un septiņas 3. vietas.

Īsi pirms valsts svētkiem Ventspils Izglītības pārvalde tiešsaistes pasākumā no koncertzāles Latvija godināja Gada balvas izglītībā 2020 laureātus.

Ventas Balss arhīvs

16. jūnijs
15. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs
9. jūnijs
8. jūnijs
4. jūnijs
3. jūnijs