Ventas Balss, 14. aprīlis, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils novada domes Attīstības nodaļas speciālistes Evitas Roģes vadībā sākts darbs pie Popes muižas ēku kompleksa attīstības stratēģijas izstrādes.

Par spīti iebildumiem un ignorējot sociālo partneru, pašvaldību un ostā strādājošo uzņēmēju viedokļus, satiksmes ministrs Tālis Linkaits un Ministru prezidents Krišjānis Kariņš steidzami virza valdībā un Saeimā apšaubāmu un nekvalitatīvu grozījumu projektu Likumā par ostām.

Šogad tradicionālais pilsētas putnu būrīšu meistarošanas pasākums piesaistīja lielu ventspilnieku uzmanību, tādēļ visiem interesentiem nepietika sagatavoto komplektu. Šosestdien pasākums notiks vēlreiz abās bērnu pilsētiņās.

Kāds mūspuses iedzīvotājs savā īpašumā nelegāli glabājis sešus šaujamieročus un ievērojamus munīcijas krājumus. Viņam piespriests nosacīts sods.

Pēc Virslīgas 4. kārtas mača, kurā Ventspils savā laukumā ar 0:1 piekāpās Daugavpils vienībai, par demisiju paziņoja galvenais treneris Viorels Frunze, bet drīz vien ar līdzīgu paziņojumu klajā nāca kluba prezidents Adlans Šišhanovs.

Pastnieka pienākumu kvalitatīvu izpildi sūtījumu piegādē apgrūtina dažādi faktori, starp kuriem joprojām ir arī brīvi klaiņojoši un saimnieku nepieskatīti suņi.

Ventas Balss arhīvs

14. maijs
13. maijs
12. maijs
11. maijs
7. maijs
6. maijs
5. maijs
30. aprīlis