Ventas Balss, 5. marts, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Trešdien ap pusdienas laiku līdzās katlumājai Brīvības ielā 38 esošo daudzstāvu dzīvojamo māju iedzīvotāji pamanīja dūmu mutuli. Dūmu vāli vēlās no katlumājas ēkas, tādēļ cilvēkiem radās aizdomas, ka izcēlies ugunsgrēks. Patiesībā nekas briesmīgs nebija noticis.

Jau vairāk nekā divi tūkstoši cilvēku ir parakstījušies pret divu jaunu vēja parku būvniecības ieceri Ventspils novada Tārgales un Popes pagastā.

Pēc diviem zaudējumiem pie uzvaras atkal tikt izdevies Ventspils basketbolistiem, kas, viesojoties Liepājā, pamatlaika pēdējās sekundēs spēja izglābties no zaudējuma, bet pēc tam arī svinēt panākumu pagarinājumā.

Ventspils bibliotēka, iesaistoties Latvijas Nacionālās bibliotēkas projektā Industriālais mantojums, izveidojusi digitālo kolekciju par Ventspils zivju konservu kombināta vēsturi – vienu no savulaik lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijas republikās.

Attālinātās mācības nu jau vairāku mēnešu garumā tik organizētas ne tikai vispārizglītojošajās skolās, bet arī interešu izglītības iestādēs.

No šodienas līdz svētdienai Nīderlandes pilsētās Dordrehtā risināsies pasaules čempionāts šorttrekā, kur nodemonstrēt savu labāko sniegumu cer arī ventspilnieki Roberts Krūzbergs un Anna Jansone.

Ventas Balss arhīvs

16. aprīlis
15. aprīlis
14. aprīlis
13. aprīlis
9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
31. marts