Ventas Balss, 24. februāris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils mērs Aivars Lembergs pārsūdzēs gan notiesājošo spriedumu, gan arī viņam piemēroto drošības līdzekli – apcietinājumu.

Ventspils slimnīca piedzīvo jaunu celtniecības, paplašināšanas un modernizācijas posmu. Patlaban tiek būvēta Rehabilitācijas nodaļa un tiek projektēti Uzņemšanas nodaļas, slimnīcas laboratorijas un Diagnostikas nodaļas paplašināšanas darbi.

Kāds vīrietis no Ventspils apzadzis pirti Koknesē. Viņš nozieguma vietā atstājis daudz pēdu, toskait savus nogrieztos nagus.

Nopietnu gatavošanos posmu jaunajai sezonai noslēguši futbola klubs Ventspils, kas trīs nedēļas Turcijā trenējās, aizvadīja pārbaudes spēles un komplektēja sastāvu, bet jau marta vidū sāksies oficiālās cīņas.

7.-12. klašu skolēni jau vairākus mēnešus mācās attālināti. Jaunāko klašu audzēkņiem tā ir jauna pieredze. Mazie bērni ir nedaudz apjukuši, lielākie – noguruši. Kā vecāki var bērniem palīdzēt pārvarēt grūtības un justies labāk?

Uzvaru sēriju ASV studentu hokeja čempionātā turpina Mareks Mitens un Augšezera Universitātes Lakers hokejisti, kuri izcīnījuši jau piecus panākumus pēc kārtas.

Ventas Balss arhīvs

5. marts
4. marts
3. marts
2. marts
26. februāris
25. februāris
24. februāris
23. februāris