Ventas Balss, 4. decembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau rīt Latvijas–Igaunijas basketbola līgas sezonu atsāks basketbola klubs Ventspils, kas decembra pirmajā mačā viesosies Vidzemē un tiksies ar Valmiera Glass/ViA basketbolistiem.

Visu ir iespējams atlikt – koncertus, izrādes, ballītes un pat kāzas, taču nav iespējams atlikt bēres. Diemžēl valstī noteiktie ierobežojumi skar arī šo jomu.

Finansējums, kuru pašvaldība bija iecerējusi tērēt, līdzfinansējot skolēnu pusdienas, ieguldīts pārtikas pakās. Daļa skolēnu pakas jau saņēmuši, citiem tās skolās izsniedz šodien.

Zlēku bibliotēkas vadītāja Pārsla Bože pagūst ne tikai mīļi aprunāties ar lasītājiem, bet arī vadīt dāmu klubiņu un spēlēt teātri. Viņai allaž ir smaidīgs vaigs un daudz ideju. To novērtējusi arī Ventspils novada pašvaldība.

Koncertzālē Latvija svētdien gaidāms īpašs notikums – koncertā bez skatītājiem uzstāsies izcilais britu ērģelnieks Džeimss Makvinijs, pirmatskaņojot komponista Niko Mjūlija tieši šim koncertam radītos skaņdarbus no Dzimšanas cikla.

Tikko noslēgusies futbola sezona, kuras laikā Ventspils vārds tika piesaukt ne vien rādītās spēles, bet arī nākotnes perspektīvu vārdā, tā ka tagad pienācis laiks atbildēt ne tika uz jautājumu, kāds, bet arī – vai klubs turpinās pastāvēt.

Ventas Balss arhīvs

27. janvāris
26. janvāris
22. janvāris
21. janvāris
20. janvāris
19. janvāris
15. janvāris
14. janvāris