Ventas Balss, 2. decembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aizvadītās nedēļas nogalē Ventspils ielās, parkos un skvēros iemirdzējās krāšņās svētku egles un citi svētku rotājumi, kas iedzīvotāju sirdis iepriecinās vairākas nedēļas.

FK Ventspils futbolisti savu 24. sezonu Latvijas Virslīgā noslēguši bez medaļām, trešo reizi kluba vēsturē finišējot ceturtajā vietā, taču šoreiz šī pozīcija neļāva tikt pie ceļazīmes uz Eiropu.

Tiesa izskatījusi kārtējo lietu, kurā Nodrošinājuma valsts aģentūra aprēķinājusi nepamatoti augstu izņemta transportlīdzekļa uzglabāšanas maksu.

Pēc četrām Eiropas basketbola čempionāta kvalifikācijas turnīra spēļu kārtām Latvijas izlases rēķinā ir viena uzvara, tomēr joprojām ir labas izredzes kvalificēties finālturnīram.

No šīs nedēļas sākuma stingrāki Covid-19 izplatības ierobežojumi noteikti izglītības iestādēm. Vienā klases telpā vairumā gadījumu vairs nedrīkst mācīties visa klase, jo vienam bērnam jānodrošina vismaz trīs kvadrātmetrus liela platība.

Klasesbiedri Lelde Manteja un Kārlis Auziņš mācās Ances pamatskolas 9. klasē. Viņi ir aktīvi un mērķtiecīgi jaunieši, kuriem ir svarīga piederība savam pagastam un Latvijai.

Ventas Balss arhīvs

27. janvāris
26. janvāris
22. janvāris
21. janvāris
20. janvāris
19. janvāris
15. janvāris
14. janvāris