Ventas Balss, 16. jūlijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pirms gada tieši šajā dienā Ventspils Mūzikas bibliotēka svinēja jurģus – 16. jūlijā tika uzsākta bibliotēkai paredzēto telpu iekārtošana koncertzāles Latvija un Ventspils Mūzikas vidusskolas jaunajā ēkā. Pirmais pastāvēšanas gads aizvadīts ļoti ražīgi. Mūzikas bibliotēkas vadītāja Inga Aulmane informēja, ka gada laikā reģistrēti vairāk nekā 17 000 bibliotēkas lietotāju.

REINIS REIMANIS runā ļoti enerģiski, doma skrien pakaļ domai, un mēs parunājam par viņa mūziķa karjeru un jauno izaicinājumu – bārddziņa profesiju. Lai gan jaunietis ir diplomēts multimediju speciālists un producents, ieguvis sociālo zinātņu bakalaura grādu komunikācijas zinātnē, viņš tomēr izvēlējies citu darbības jomu un stāsta par to ar lielu aizrautību. Reinis neslēpj, ka mīl Ventspili un gribētu, lai cilvēki šeit būtu aktīvāki un tik daudz negaidītu no citiem, bet darītu paši.

Ja kaut ko mēģina un dara, tad ātrāk vai vēlāk var gūt labus panākums. Šo izaicinājuma un aktīvas darītājas garu var piedēvēt Annai Lapiņai, kura, lai arī ikdienā dzīvo Jaunmārupē, bieži ciemojas Ventspilī pie savas omes. Nesen Anna piešķīrusi īpašu noskaņu omes privātmājas saimniecības ēkas sienai, uzgleznojot uz tās skaistus ziedus.

Ventas Balss arhīvs

14. augusts
13. augusts
12. augusts
11. augusts
7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts