Ventas Balss, 14. maijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Futbola kluba Ventspils prezidents Adlans Šišhanovs ir pārliecināts, ka VID veikto kratīšanu laikā iegūtie pierādījumi apliecinās, ka klubā nav veiktas nekādas nelikumības, kā arī apliecina, ka jau iepriekš zinājis par pašvaldības vēlmi pārdot savas kapitāldaļas.

Ventspils novada teritorijā tiek plānots izveidot vēl vienu vēja ģeneratoru parku – Tārgales un Popes pagastā. Sākotnējā sabiedriskā apspriešana saistībā ar projekta ietekmes uz vidi novērtējumu notiek attālināti.

Mainoties pulcēšanās ierobežojumiem, no 12. maija atkal atļauts organizēt klātienes sporta nodarbības, un pie ierastāka treniņu procesa atgriežas arī sporta skola Spars, tiesa, atsākot to pakāpeniski.

Staldzenes piekrastē izskalotas senas koka konstrukcijas. Visticamāk, tās ir aptuveni 100 gadus vecas Ventspils ostas vēstures liecības.

Kopš otrdienas, braucot sabiedriskajā transportā, pasažieriem obligāti ir jābūt aizsegtai mutei un degunam.

12. klašu skolēniem cītīgi jāgatavojas eksāmeniem. Tie būs mazākā skaitā un notiks īsāku laiku nekā citus gadus, kā arī tiks organizēti, ievērojot vairākus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Ventas Balss arhīvs

5. jūnijs
4. jūnijs
3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs