Ventas Balss, 9. aprīlis, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Valstī izsludinātā ārkārtas situācija ieviesusi vērā ņemamas izmaiņas galveno pavasara svētku – Lieldienu – svinēšanu tradīcijās. Publiskie pasākumi ir atcelti, taču ģimeniskus priekus neviens nav atcēlis.

Ventspilniece Adelīna Vanaga ir viena no tiem, kas izmantoja pēdējās iespējas atgriezties Latvijā, tiesa, viņai ceļš uz mājām bija citādāks, nekā lielākajai daļai citu atceļotāju. Ziemā no ASV viņa devās uz Vāciju, tad pārcēlās uz Spāniju, no kurienes pēdējā brīdī izdevās noorganizēt atgriešanos Ventspilī.

Neskatoties uz to, ka jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 raksturīgākās pazīmes ir elpceļu iekaisuma izpausmes (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, iekaisusi rīkle un apgrūtināta elpošana), šie simptomi parasti ir viegli un sākas pakāpeniski. Daži cilvēki inficējas, bet viņiem nerodas slimības pazīmes.

Par to, kā skolēniem veicas attālinātajā mācību procesā, stāsta arī ieraksti un fotostāsti sociālajos tīklos.

Kad Sandrai Pirvicai nebija putnu ganāmpulka, viņa, gaidot Lieldienas, krāsoja olas, bet nu tas vairs nav jādara, jo dzīvnieki izdēj zilas, zaļas, brūnas oliņas – visdažādākajos toņos un nokrāsās.

Ventas Balss arhīvs

22. janvāris
21. janvāris
20. janvāris
19. janvāris
15. janvāris
14. janvāris
13. janvāris
12. janvāris