Ventas Balss, 20. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

18. novembrī Piltenē notika valsts svētkiem veltīts svinīgs pasākums, kurā vairāki novada cilvēki saņēma pašvaldības apbalvojumus – Goda, Atzinības un Pateicības rakstus.

Pilsētas dome strādā pie Teritorijas plānojuma jaunās redakcijas, kuru pēc tam paredzēts piedāvāt sabiedriskajai apspriešanai. Iedzīvotāji var izmantot šo iespēju, lai ieviestu sev būtiskas izmaiņas pilsētas attīstības plānojumā. Tomēr ministrija mēģina kavēt šo ieceri.

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svētku gaisotnē par īpašiem nopelniem apbalvoti vairāki Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri strādā Ventspils pilsētā un novadā. Tostarp augstākas nozīmes apbalvojumus izpelnījās Andrejs Fevraļovs un Edijs Rozentāls.

Dienu salicēju Ivo Puriņu ventspilnieki iepazinuši caur viņa lekcijām un zināšanām. Ivo tikko atgriezies no Maskavas, kur piedalījās 20. Ekstrasensu cīņās. Viņš ir pirmais latvietis, kurš stāvējis slavenajā gotikas zālē un ticis izvirzīts starp 12 labākajiem cīņu dalībniekiem. Intervijā lasiet par viņa pieredzi Maskavā, pieredzi projektā, kā arī zināšanām, kuras ir pieejamas ikvienam.

Divi bērni un divi policisti guvuši traumas sadursmē starp automašīnu Audi un Valsts policijas dienesta automašīnu, kas ar sirēnām steigusies uz izsaukumu.

BK Ventspils basketbolistiem neizdevās sarūpēt sev un līdzjutējiem dāvanu valsts svētkos, jo to priekšvakarā savā laukumā tika piedzīvots zaudējums komandai VEF, bet jau šovakar viņi turpinās cīņu FIBA Eiropas kausā.

Ventas Balss arhīvs

9. jūlijs
8. jūlijs
7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs