Ventas Balss, 5. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Savā 14. cīņā profesionālajā ringā pie pirmā čempiona titula ticis Ventspils bokseris Nikolajs Grišuņins, kurš tagad ir IBA Intercontinental jostas īpašnieks.

Vakardienas rīts gaužām bēdīgi sākās kādam Ventspils Tehnikuma audzēknim –skolas autostāvlaukumā aizdegās viņam piederošā automašīna.

Sestdien aizvadīts Kurzemes fotodienu 2019 noslēguma pasākums. Tā laikā tika sadalītas balvas labākajiem fotoklubiem un fotogrāfiem, kā arī atklātas Kurzemei un Ventspilij veltītas izstādes.

Vienotajā protesta akcijā Diena bez ārstniecības personas – 7. novembrī Rīgā pie Saeimas – piedalīsies arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs, līdz ar to tiks ierobežota veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība Ventspilī un Talsos.

Aizvadīts jau sestais cikla Pāri robežām sarunu vakars, kurā par savas dzīves robežu pārvarēšanu stāstīja četri dažādu jomu profesionāļi.

Liepājas diecēzes bīskaps Hanss Martins Jensons amatā par Usmas draudzes mācītāju dievkalpojumā ieveda Uģi Brūkleni. Tā ir atgriešanās vietā, no kuras viņš tā īsti nekad nav aizgājis.

Ventas 2002 hokejisti turpina uzvaru sēriju Junioru attīstības hokeja līgā, šoreiz savā laukumā pieveicot komandu IHS/Prizma un izcīnot sesto panākumu pēc kārtas.

Ventas Balss arhīvs

3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs