Ventas Balss, 14. oktobris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju pasniedzēja, informācijas sistēmu administratore un Ventspils Mūzikas vidusskolas informātikas skolotāja Dace Bergmane ir uzvarējusi organizācijas All Digital rīkotā konkursā un ieguvusi prestižu balvu Labākais e-skolotājs 2019.

Pirms 28 gadiem ANO Ģenerālā asambleja pasludināja 1. oktobri par Starptautisko senioru dienu. Ventspils novada seniori uz šai dienai veltītu pasākumu pulcējās sesto reizi. Šogad Piltenes ļaudis pie sevis uzņēma ap 140 vecāka gadagājuma novada iedzīvotāju no visiem pagastiem.

Uz tiesas sola sēdās kāds Ventspils novada iedzīvotājs, kurš savulaik nelikumīgi bija iegādājies medību bisi un munīciju un pēc tam to bez atļaujas glabājis savā automašīnā.

Pārventas bibliotēkā pasākumu ciklā Izdošanas gads 2019 aizvadīta tikšanās ar grāmatas Ugāle laikmetu ceļos. II daļa autori Laimdotu Junkaru.

Pirms trīsdesmit gadiem mūsu avīzes pēdējā lappusē – tur, kur parasti publicē sludinājumus – bija lasāms apsveikums jaunlaulātajam pārim. Pēc dažām dienām šis pāris svinēs pērļu kāzas – laulībā nodzīvoti trīsdesmit gadi.

Staldzenes iedzīvotājs bija spiests nomainīt operatoru, kas sniedz televīzijas pakalpojumus, signāla sliktās kvalitātes dēļ. Operators aizbildinās ar šķēršļiem, kas liedz uztvert signālus.

Novembrī jau piekto reizi notiks pasaules diktāts latviešu valodā, kurā ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas latviešu valodas pareizrakstībā.

Ventas Balss arhīvs

29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs