Ventas Balss, 20. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

No nākamā gada bezdarbnieka pabalstu izmaksās astoņus mēnešus pašreizējo deviņu mēnešu vietā. Pabalsta lielums arī nedaudz samazināsies. Ventspilnieki šo jaunumu vērtē dažādi – vieni prognozē arī turpmāku emigrāciju, citi – ka cilvēki aktīvāk meklēs darbu.

Rīt savu pēdējo pārbaudes maču aizvadīs BK Ventspils, bet jau nākamajā nedēļā ar Čempionu līgas kvalifikācijas spēlēm ventspilniekiem startēs oficiālā sezona.

Arī novada domes deputāti ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu par pašvaldību administratīvi teritoriālās reformas modeli, pieprasot ministriju ievērot likumus.

FK Ventspils futbolisti izspēlējuši pārcelto maču, viesos tiekoties ar Riga FC un dramatiskos laika apstākļos cīnoties neizšķirti 0:0. Otrajā puslaikā ventspilnieku debitants Niks Dusalijevs guva vārtus, ko tiesneši kļūdaini neieskaitīja.

Zvejnieku kompānija SIA Verģi pārņem visu zivju pirmapstrādes ražotni Sarkanmuižas terminālī Ventspilī. Ņemot vērā gaidāmās pārmaiņas, kompānija iesniegusi pieteikumu grozījumu ieviešanai B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā.

Vairākas Ventspils un novada izglītības iestādes arī šogad novērtētas par aktīvu darbību vides jomā un tikušas pie starptautiskā Zaļā karoga.

Ventas Balss arhīvs

26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs