Ventas Balss, 26. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau mēnesi koncertzāle Latvija aicina ventspilniekus un pilsētas viesus doties ekskursijās, lai ne vien apskatītu telpas, bet arī uzzinātu interesantus faktus par koncertzāles tapšanas gaitu, īpašajiem tehniskajiem un akustiskajiem risinājumiem, unikālajiem instrumentiem, kā arī radošajiem plāniem.

Livonijas ordeņa pilī apskatāma izstāde Ceļā gar jūru. Pļavarāju ģimenes dzintara kolekcija.

Ventspils Mūzikas vidusskolas stīgu nodaļas absolventiem Amandai Rūtai Vieško un Ernestam Cīrulim, kuri rudenī uzsāks studijas Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā, šovasar bija iespēja piedalīties Ziemeļvalstu jauniešu apvienotajā orķestrī Orkester Norden Somijā, Lahti pilsētā, un doties orķestra koncerttūrē pa Somiju un Igauniju.

Kinoteātra Rio apmeklējumu skaits šovasar sasniedzis jau vairāk nekā astoņus ar pusi tūkstošus. Kinoteātra pārstāvji cer, ka nākotnē tikpat lielu interesei raisīs arī topošais Ventspils kino muzejs.

Kārtība, kas darbojas jau ceturto gadu, norēķinā par auksto un karsto ūdeni, liek iedzīvotājiem pildīt nosacījumus, kuru neievērošana var novest pie gana dramatiskām sekām.

Katrs jaunais mācību gads nāk ar jauniem uzdevumiem. Ventspils 2. vidusskola šo mācību sezonu uzsāks ar vairākiem jauninājumiem.

Šogad apritēja 10 gadi kopš visā valstī sāka darboties vienotais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Jubilejas pasākumā jūlija sākumā apbalvojumu Par ieguldījumu saņēma Māris Kozlovskis – Ventspils Brigāžu atbalsta centra Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) ārsta palīgs.

Ventas Balss arhīvs

14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris
7. februāris
6. februāris
5. februāris
4. februāris