Ventas Balss, 22. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils atrodas pa ceļam daudziem kuģošanas maršrutiem. Arī šonedēļ Ventspils ostā bija ienācis mācību burinieks Pogoria no Polijas. Jūras ceļojumu mīļotāji šeit uzspodrināja zināšanas par krasta operācijām, atpūtās, apskatīja pilsētu, pēc tam devās tālāk – uz Klaipēdu.

Uz tiesas sola nonāca kāds vīrietis, kurš apzadzis Kurzemes Democentru, Pārventas sporta kompleksa klientus, Jāņa Rozes grāmatnīcas darbinieces un vairākus veikalus.

Lai moderno tehnoloģiju laikmetā veicinātu bērnu interesi par grāmatām un mudinātu kļūt par regulāriem bibliotēkas apmeklētājiem, Ventspils bibliotēka rīko lasītveicināšanas pasākumus pirmsskolas audzēkņiem un sākumskolas jaunāko klašu skolēniem.

Arvien vairāk cilvēku pastaigām ar suņiem izmanto jaunizveidoto pludmales laipu nr. 10. Dzīvniekmīļi par šādu iespēju priecājas, bet citiem jau sāk šķist, ka suņi ir pārlieku okupējuši šo vietu.

Šonedēļ notiek Valsts robežsardzes rīkotais Lāpu skrējiens apkārt valsts robežai. Ventspili skrējēji sasniedza otrdienas pēcpusdienā, bet šodien lāpa ceļo no Liepājas uz Auci.

Pirms 11 gadiem Ances muiža bija nesakārtota ēka, bet nu tā ir kļuvusi par vienu no pagasta iecienītākajām pulcēšanās vietām, kuri labprāt apmeklē arī tūristi.

Ventas Balss arhīvs

14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris
7. februāris
6. februāris
5. februāris
4. februāris