Ventas Balss, 16. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jūras svētkos publiskajai apskatei tika nodots atjaunotais zvejas kuģis Grots. Uz šo nozīmīgo pasākumu ieradās bijušie zvejnieki, kuri ir bijuši saistīti ar šo kuģi.

Pagājušās sezonas Latvijas kausa finālisti FK Ventspils futbolisti šoreiz dalību turnīrā beiguši jau pēc pirmās spēles, viesos ar 1:4 kapitulējot 1. līgas līderim Tukums 2000/TSS un izstājoties no tālākās cīņas.

Divas dienas Ventspilī risinājās Ghetto Games festivāls, pulcējot lielu skaitu ekstrēmo, ielu sporta veidu pārstāvju un šoreiz arī hiphopa izpildītāju, kā arī vēl lielāku līdzjutēju pūli.

Ventspilī nedēļas nogalē aizvadīti ikgadējie Jūras svētki, kas uz viena viļņa pulcēja pilsētniekus, novadniekus un pilsētas viesus. Šī gada svētku devīze bija Spēks un daile.

Ventspilī pašlaik skatāmas divas fotogrāfa Daiņa Rozentāla personālizstādes. Abas – gan Galvenajā bibliotēkā, gan Jūras vārtos apskatāmā – veltītas zvejniecībai un jūras tēmai.

Par novada tradīciju kļuvušais festivāls Vārti arī šogad pulcēs dažādu mūzikas stilu pārstāvjus, dodot iespēju gan klausīties Latvijas skaņu pasaules zvaigžņu kartē jau ierakstītus vārdus, gan iemirdzēties jaunām.

Ventas Balss arhīvs

17. janvāris
16. janvāris
15. janvāris
14. janvāris
10. janvāris
9. janvāris
8. janvāris
7. janvāris