Ventas Balss, 18. aprīlis, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils robežsargi viesojās Jauniešu mājā, lai pastāstītu skolēniem par savu darbu un mācību iespējām Valsts robežsargu koledžā. Starp apmeklētājiem bija puiši un meitenes, kuri jau nolēmuši saistīt savu profesionālo karjeru ar robežsardzi.

Kora Slavjaņe dalībnieces nesen sveica jubilejā vienu no vecākajām dziedātājām un ilggadīgo kora administratori Nadeždu Žarikovu. Viņai apritēja 90 gadu. Par savas ilgmūžības noslēpumu viņa uzskata to, ka vienmēr visos laikus ir bijusi tāda, kāda ir.

Garajās Lieldienu brīvdienās mūspusē būs iespējams baudīt gan garīgu koncertu baznīcā, gan lustīgus tradīciju pasākumus brīvdabā un citur.

Galvenās bibliotēkas abos stāvos apskatāma četru mākslinieku gleznu kopizstāde Vēl viena versija. Ar to cita starpā simboliski atzīmē 60 gadus, kopš aizsākās Mākslas dienas.

Vairākas Ventspils Mākslas skolas audzēknes guvušas izcilus panākumus divos starptautiskos konkursos.

Latvijā darbojas gan krūts vēža, gan dzemdes kakla vēža savlaicīgas atklāšanas programma. Ventspils poliklīnikas ginekologs Sergejs Gurjanovs aicina sievietes būt apzinīgām un izmantot valsts apmaksāto iespēju pārbaudīt savu veselību.

Ventas Balss arhīvs

18. februāris
14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris
7. februāris
6. februāris
5. februāris