Apgerbu veikali

:) | 14.09.2016, 19:51:09 | 1966

Labdien! Kursa darba ietvaros, kura tema ir Ventspils apgerbu veikalu cenu politika, veicu aptaujas. Viena no aptaujam tika publiceta aptaujas.lv lapa, un papildus informacijas iegushanai veicu aptauju VB foruma. Ludzu, atbildet uz 3 jautajumiem:

1) Vai uzskatat, ka second-hand vai ta saucamajas "humpalas" , cenas ir parak augstas? vai cena atbilst kvalitatei?

2) Vai Jus ieperkaties tados veikalos ka Sokolade, Meta, Liedags un tml veikalos? ja ja, vai jus apmierina cena? vai cena atbilst kvalitatei?

3) ko jus veletos mainit Ventspils veikalos? Vai ir kadas preces , kuras nav pieejamas Ventspili? kadas, un vai jus gribetu tas iegadaties?

Ieprieks paldies par atbildem!

Komentāri (13)

  • -3
    Аldis 15.09.2016, 13:18:49

    Pirmkārt
    IEMĀCIES PAREIZI RAKSTĪT AR VISĀM GRAMATIKAS ZĪMĒM!

  • -4
    Dren 15.09.2016, 16:26:31

    Ak dievs....Pirmkart tu varet teikt paldies , tapec ka viņa uzrakstit uz latviešu valodu!!! Otrais, par tadiem cilvekiem ka tu , var pateikt - УЩЕРБНЫЕ!!! Vis jums nepatik....

  • -3
    :) 17.09.2016, 11:25:09

    GORSHA, Jusu teikuma aiz varda PIRMKART ir jaliek KOMATS! Saksim ar to! Un, ja velaties parunat par gramatiku, tad atbildu, ka mana teksta nav gramatisko kludu- garumzimes nav visiem datoriem, tadel ari nav mana teksta. Veiksmigu dienu!

  • 0
    DaceDucite 15.09.2016, 14:41:32

    paldies par jautajumu

  • -2
    Vaide 15.09.2016, 17:55:46

    brīžam es neko nesaprotu... mums jāsaka paldies par to ka viņa raksta ar visām pareizrakstības kļūdām:)) Nu beigts var palikt!

  • -3
    :) 17.09.2016, 11:26:55

    Jums nav jasaka man paldies. Jums ir jaatbild uz aptaujas jautajumiem, nevis jaraksta tizli komentari. Ja nevarat atbildetpa temu, tad labak vispar neko nerakstit.

  • 0
    Ragnar 17.09.2016, 11:50:35

    Jāpadomā...nezinu kādas ir cenas humpalās. Tā uzreiz nezinu,kur atrodas visi nosauktie veikali,bet apģērbts esmu :)))

  • -1
    Nif nifs 17.09.2016, 18:51:10

    Humpalās pēdējā laikā eju iepirkties reti, ja nu kaut ko specifisku pameklēt. Cenas dažas lupatgabalam pat lielākas, nekā jaunam no Ķīnas. Tad atliek salīdzināt kvalitāti, kuru ir vērts pirkt. Reizēm arī daža laba ķīnīzeru prece tīri laba. Nupat tā gadījās. Meklēja savam pusaudzim T krekliņus. Humpalās tāds ciešama paskata, lietots pāri par 6 eiro. Pie viena tirgus tirgoņa dabūju par piečuku un ļoti gaumīgu..

  • 0
    Vaņa 17.09.2016, 20:13:23

    to LandCrusi- LV valoda ir pieejama visiem datoriem, tikai jāprot pārslēgt!

  • 0
    Novadnieks 17.09.2016, 20:22:14

    Kāda humpalam var vispār būt cena.Humānā prece pēc loģikas ir jāizsniedz par brīvu.Šitāda nekaunība laikam ir tikai Latvijā,kur oficiāli var par lietotiem apģērbiem naudu prasīt.Paši ir nabagi un no citiem nabagiem naudu kāš.

  • 0
    domāju 19.09.2016, 09:27:26

    Humpala jau tikai nosaukums. Patiesībā tā ir second hand- lietotais apģērbs. To iegādājas ārzemēs par naudu, parasti pēc svara

  • 0
    DaceDucite 18.09.2016, 21:16:36

    Landcrusi ej viekarsi bekot

  • 0
    domāju 19.09.2016, 09:59:06

    1) cenas augstas, bet jāizvērtē preces kvalitātes atbilstība cenai. Ja var nopirkt jaunu par tādu pašu cenu, tad jāatturas no lietotas preces pirkuma Taču gadās "pērles"un tad cena nav svarīga
    2) reti, bet reizēm iepērkos, ja tur ir meklētā prece
    3) pārsvarā neapmierina apģērbu sortiments- izvēle sliktāka pat salīdzinot ar Kuldīgu,kas tomēr ir mazpilsēta. Apģērbi nemoderni. Domāju, ka pārdevēji sevi iedzinuši lamatās- dzenoties pēc lētuma? pieradinājuši pircējus, ka precei jābūt lētai, bet lēti neko labu piedāvāt nav iespējams. Pirktspējīgie, pārliecināti, ka Ventspilī nekā prātīga nav, brauc uz ārzemēm, Rīgu. Kuldīgu u.c. pilsētām iepirkties un pārdevējiem nākas iegādāties lētu preci, lai apmierinātu "tantiņas", kuras uz Rīgu nebrauks,vai lētu sezonas preci jauniešiem....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: