Pica Diāna Sliktā apkalpošana

Andris0123 | 29.03.2023, 18:00:46 | 3311

Sveiki. Šodien apmeklējam kafejnīcu Diana (Citro 2.stāvā)
Bijām ļoti neapmierināti, par apkalpojušo darbinieku attieksmi pret klientiem. Apkalpojušais personāls nesmaida, nesveicinās, neko nedzird, paši ļoti klusi runā. Šajā kafejnīcā esam iegriezušies bieži, bet sapratām, ka tur vairs neiegriezīsimies. Katru reizi jāsaskarās ar kādu no minētajām lietām. Šodien saskārāmies ar to ka pasūtijām tortilju ar trīs mērcītēm, kad sāku ēst tortilju un tiku līdz pusei secināju ka tur ir tikai dārzeņi un gaļa, no 3 mērcītēm ne smakas, uz ko saņēmu atbildi no pavāres ka mērcītes ir , tikai tortiljas apakšā, lai paskatos kamerās. Līdz šim zināju ka tortiljas piepilda ar mērcītēm normāli lai viss ir sulīgs un garšīgs, itsevišķi ja Tev tās tur ir 3! Kad nonācu līdz tortiljas beigām tur tiešām bija pilns ar mērci vai mērcēm, tā arī nesapratu un ļoti daudz siera, ne gaļas, ne kas cits. Šī darbiniece pat nekautrējās visu manu ēšanas brīdi man skatīties virsū un klausīties mūsu sarunas un iesaistīties

Komentāri (16)

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 29.03.2023, 18:16:21

    Lasot , ko tu tur gremoji, sūdzība par mērcēm un saprotu darbinieci , kas tādu ērmīgu, ēdeligu klientu redz pirmo reizi !

  • -1
    Kurzemnieks - 29.03.2023, 19:14:19

    Tādiem var vienīgi ieteikt gatavot pašiem mājās!Tad nebūs iemeslu pārmest citiem.

  • -1
    Tā nu ir 29.03.2023, 21:09:51

    Tur jau tā fīča, ka šis rīma,pats noteikti vairāk neko nemāk, kā gudri d.rst uz citiem un smirdināties te pa forumu...
    Ja runājam par šo iestādījumu, tad. Pats tur regulāri pusdienoju. un NEKAD ne par ko nav bijušas NEKĀDAS sūdzības. Viss ir O.K.
    ... un paldies dievam, ka apkalpojošam personālam būs par vienu tādu andrveidīgo mazāk!!!

  • -3
    kaktuss 03.04.2023, 14:16:09

    Pēc tavas saprašanas, kafejnīcas vispār vajadzētu slēgt ciet. Lai visi ēd mājās. Pašam neliekas stulbi?

  • 0
    Kurzemnieks - 03.04.2023, 15:52:51

    kaktusam
    Slēgt kafejnīcas-nebūt nē.
    Mājās jāēd tādiem mūžīgi neapmierinātajiem un piekasīgajiem burkšķētājiem.Ja kas nepatīk-ej uz citu ēstuvi,kur maksāsi dārgāk!

  • -1
    Dominiks 29.03.2023, 22:30:57

    Man ar par Dianu 2.stava ēstuvi tikai labas atsauksmes. Ar tur ēdu gandrīz katru dienu.

  • -10
    Varis Paijs 30.03.2023, 08:19:33

    Vienmēr esmu brīnījies, kā tā vieta izdzīvo jeb kāpēc cilvēki kaut kādas inerces pēc uz turieni iet. Nevarētu teikt, ka esmu tur ļoti bieži, bet laiku pa laikam aizbraucu pārbaudīt, vai kaut kas nav mainījies. Kvalitāte zem vidējā, apkalpošana ļoti stipri zem vidējā, milzīgas problēmas ar tīrību. Tiem gudrīšiem, kas te d*** no sērijas "taisi pats mājās" novēlu dzīvē kādreiz izbaudīt kaut ko kvalitatīvu.

  • -1
    DaceDucite 30.03.2023, 08:50:14

    mazak vajag apmeklet visadas picerijas,mazak dzert visadas kolas un burgerus,labak vispar ieverot gaveni,tas ir kadas 2 nedelas gandriz neko nerit,i svars nokritis ,i organisms attirisies,par ietaupito naudu vispar nerunasim

  • -3
    kaktuss 03.04.2023, 14:17:48

    :D labi, ka vēl neieteici vispār pārtraukt ēst.

  • -10
    Blogs 30.03.2023, 08:53:26

    Mēs sestdien uzgājām augšā uz picēriju tas bij kkas ar kko...šausmas.......Trepes pilnīgi visas netīras skats ,ka mēnesi tur neviens nebūtu slaucījis,ieejot picērijā paveras skats galdi netīri ar netīriem traukiem,grīdas netīras,ļoti pretīgi palika,tā tomēr ir vieta kur ir saskarsme cilvēkam ar ēdienu un kurai jābūt ne tikai tīrai ,bet ideāli koptai vietai!
    Tāpat ir bijusi picu pasūtīšana tā pati venēcija kura rezultātā šajā venēcijā bija tikai 3-4garneles pa visu picu un sausa,nesalīdzinot ar venēcijas picu gatavošanu otrā Diānas picērijā uz Lielais prospekts!Garšīga bieza kārta ar garnelēm super!
    Ne velti poruku ielā sistemātiski pārbaudes ir,bet kā viņām izdodas no visa tikt sveikā cauri tas mani izbrīna pat zinot kādas šausmas notiek tai virtuvē kur tiek gatavots ēdiens!

  • -10
    Blogs 30.03.2023, 09:01:33

    Brīvdienās tak nav ne priekšniecība ne PVD kas kontrolētu un kam ziņotu tāpēc arī atļaujas strādāt bezatbildīgi!

  • 0
    Viktors + 30.03.2023, 10:44:44

    Tad nevelcies uz turieni brīvdienās!!!

  • -1
    Larijs Kukarans 30.03.2023, 13:14:35

    Es vispār brīnos,ka viņi nav aizklopējušies ciet.Tik lēti un garšīgi,meitenes arī normālas,ja manus jokus saprot,tad viss kārtībā.Nav jau amerikāņi,kas smaida 25 stundas diennaktī,kaut gan diennaktī ir 24 stundas.Tie samākslotie pretīgie smaidi riebjas,ja tas nāk no sirds,tad cita lieta.Protams ar drūmu ģīmi strādāt tas ir galīgi šķērstām,bet es neesmu tur tādus redzējis.Drīzāk tu esi mēģinājis kaut ko vairāk sarunāt,un tevi pasūtīja:)

  • -7
    celis 30.03.2023, 20:29:38

    Jā, netīrība tur sit augstu vilni. It sevišķi tagad, kad netīrie trauki pašam jānovāc. Cilvēki paēd, aiznes savus traukus, bet galdu neviens pēc tam nenotīra.

  • 0
    kaktuss 03.04.2023, 14:28:19

    Latvijā vispār smaidīt nav pieņemts. Nezinu kāpēc, bet tā tas ir.

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 03.04.2023, 15:48:45

    Kaktuss kung.
    Aiz kō būt vaidziks reklamet sav Dentist/Protēzist?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: