Pasts

pareiz | 27.12.2022, 17:20:46 | 3026

Kā pilsētas pasta kantorī var būt tik nelaipni un neapmierināti darbinieki? Man tiešām šķiet atbaidoša darbinieku attieksme, un vienmēr ļoti nelabprāt tur dodos, bet diemžēl vajag, jo kurjeru vajag un uz mājām sūtīt kādu preci sanāk krietni dārgāk, ko mūsdienās ne katrs var tā vieglprātīgi atļauties

Komentāri (24)

  • -2
    Merkakits 27.12.2022, 20:21:10

    Kā maksā , tā attiecās...

  • -2
    pareiz 27.12.2022, 20:49:41

    Bet taču pastāv kaut kādas normālas manieres, pieklājība nekad nevienam nevajadzētu būt kaut kas ārkārtēji sarežģīts, es tiešām nesaprotu, es tak neprasu nez kādu pārspīlēti labu attieksmi, kad vienreiz devos prom un teicu uzredzēšanos, uz mani paskatās un neatbild neko, tādai aukstai attieksmei nevajadzētu būt, ja arī par velti tur strādātu

  • -3
    nomaļnieks 28.12.2022, 11:37:40

    Minimālā alga noteikti uzliek par pienākumu smaidīt un laipni visiem atbildēt. Pēc komunikācijas ar visādiem dīvaiņiem, tā vien gribas kādu nogalināt.

  • 0
    Tā nu ir 28.12.2022, 11:38:39

    Nu vispārībā, man nekādas pretenzijas pret pasta darbinieču darbu nav. Cilvēki dara savu darbu. Labdien,lūdzu,paldies pasaka. Ko tad vēl nu vēl jūs gribat, lai jūs tur uz rokām nēsā un klanās priekšā un pakaļā??? TOMĒR,ir tur viena darbiniece, tāda ar sprogainiem matiem. Sēž parasti, ieejot pastā,uzreiz pa kreisi pie loga,tanī kasē. Šai "madamai" gan ģeldētu nedaudz uzlabot savu apkalpošanas kultūru... . Man pašam ir sanākuse saķeršanās vairākas reizes tieši ar šo "laipno darbinieci". Protams,apvaldījos, neko neteicu. Ja vēlreiz tas atkārtosies, sveikā neizspruks...! Vot tieši tādas"melnās avis" dara nesmukumu pārējam kolektīvam, pret kuru nav nekādu pretenziju.

  • -1
    celis 28.12.2022, 11:43:43

    Tā sprogainā sasveicinoties NEKAD nav atbildējusi pretī. Parasti tāda sajūta, ka sasveicinos pats ar sevīm.

  • -1
    Kriska 28.12.2022, 12:11:51

    Es gāju uz pastu nosūtīt paciņu. Viss bija lietišķi korekti. Man nevajag mākslīgo smaidu vai labdien. Man vajag lai apkalpotu ātri lai nebūtu jāstāv rindā

  • -2
    Esmeralda 28.12.2022, 12:59:14

    Man jāpiekrīt , sieviete ar sprogainiem matiem man arī atbildēja diezgan asi un neapmierināti . Tāds cilvēks nedrīkst strādāt vietā , kur apkalpo klientus. Mums katram ir savas rūpes, bet neapmierinātība nav jāizrāda klientiem . Nav jau runa par mākslīgo smaidu vai ko citu . Es aizgāju sarūgtināta ....

  • 0
    Tā nu ir 28.12.2022, 15:39:28

    Nu es arī neesmu no tiem, kas iet uz veikaliem, pastu u.c. iestādījumiem, skatīties un novērot SPECIĀLI darbiniekus. Eju, lai iepirktos, nosūtītu, saņemtu kas vajadzīgs u.t. TAČU. Ir viens liels BET!!!
    Sāksam paraudzīties uz visu šo apkalpošanas kultūru no , ka saka augšas...
    Visādi tur valsts liekēžkantoreļi, medicīna( dakteri, māsiņas, apkalpojošais personāls... ,) sūdzības bijušas ļoooooti daudz, bet vai kas mainījies... ja negribi strādāt... ar kāju pa d..su, ārā, būs cits vietā. u.t.t. . Negribu mest akmeni uz VISIEM darbiniekiem... . Pārsvarā viss ir O.K. TAČU. KATRĀ vietā ir kāds indivīds, kas uzliek treknu pleķi visam kolektīvam, cieš visi.
    Tāpat, šinī gadījumā. Šī dadžagalva dara negodu visam kolektīvam.

  • -2
    Dajūsko 28.12.2022, 15:41:44

    Njā, tā sprogainā... Vēl, kad deviņstāvenēs strādāja... Cik labi, ka tagad ir omniva, dpd. Nav uz to mūli jāskatās.

  • -3
    Pilsēta 28.12.2022, 16:28:38

    Diemžēl tāda problēma ir daudz kur. Ne tiki veikalos, bet arī aptiekās kur vajadzētu būt īpaši iejūtīgiem pret cilvēku.
    Un ja ir tik grūti ka pārgurst, tad nevajag mocīt sevi un citus. Jāmeklē citur darbs, bet man nav jācieš. Es nāku atstāt savu naudu, bet man vēl jāskatās uz "pārgrieztām" acīm.

  • -1
    Fails 28.12.2022, 21:57:55

    Ir sievietes liktenis mīlēt un ciest
    Dzied krustmātes žēli un nočukst:"Ak, Dies!"

  • -13
    Arvic Sauleskalns 28.12.2022, 23:03:16

    Pasta funkcija nav SMAIDĪT, pasta funkcija ir-piegādāt pastu.
    Runājot par to sprogaino- viņa izglāba suņa dzīvību tad, kad suni gribēja iemidzināt, jo jūs-pārgudreļi bijāt suni "atražojuši". Kaut viens no te dirsējiem to varat ar atbildību uzņemties???? Suns(Grāfs) nodzīvoja vēl 6 gadus. Sirdssiltums...Kaut viens te no pļūtītājiem ir viens uzaudzinājis 3 krietnus bērnus? Nav? Slabo? Jeb pļūtītājii r tie neuzaudzinātie bērni? A pamēģiniet uzaudzēt. Atbildu par vārdiem. Nedirsiet.
    PASTS IR DOMĀTS LAI PIEGĀDĀTU SŪTĪJUMU, nevis kur jums izgāzt savu tjipa naktī sieva neiedeva...

  • -2
    dezdemona 29.12.2022, 10:39:53

    Nav nekas neparasts, ja cilvēks, kurš ārēji ir nejauks un skarbs pret citiem, patiesībā ir sirsnīgs un labs cilvēks. Un tomēr, lai vai cik grūta vai viegla cilvēkam būtu dzīve, ja attiecīgais cilvēks strādā apkalpojošā sfērā, vajadzētu tomēr pacensties savus asos komentārus un acīmredzamo nepatiku pret citiem paturēt pie sevis. Nav vajadzīgs dežūrsmaids, bet elementāras pieklājības normas.

  • -1
    Esmeralda 29.12.2022, 12:35:44

    Arvīd, es arī esmu izaudzinājusi 3 krietnus bērnu. Labi , suni neesmu izglābusi... bet... NEKAD savā darbā neatļaujos pret klientu būt nejauka ....

  • -2
    *** 29.12.2022, 21:43:00

    Viņai ir 3 bērni? Zinu, ka 2.

  • -3
    Fails 29.12.2022, 00:01:04

    Savā laikā, kad forumā apsprieda Boiču, tēmu ātri vien dzēsa, kā arī Pēteris solīja, ka tiks dzēstas visas tēmas, kur apspriesti konkrēti cilvēki. Protams, ka solīts makā nekrīt, un uz parastajiem mirstīgajiem neattiecas.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 29.12.2022, 10:25:28

    Par boič bija interesanti un pamācoši , jo kur ir mēsli , tur aug nezāles ! Pasts bija un būs !

  • 0
    reku 29.12.2022, 15:41:26

    Tai tēmā man vislabāk patika dzejas pants no Veidenbauma:
    "Pie bagātnieku lepniem galdiem
    Tu pazemīgi klātu lieni
    Un glaimošanas vārdiem saldiem,
    Cik vien ir spējas, katru cieni."

  • -3
    Fails 29.12.2022, 22:52:18

    Vaino mani purva pūce,
    Vaino lauka cīrulītis;
    Vaino mani tie ļautiņi,
    Kas bij paši vainojami.

  • -4
    _āmen_ 30.12.2022, 10:37:04

    Tātad izglābojot suni un izaudzinot bērnus tas dod tiesības pret citiem izturēties kā pret niecībām. Sauleskalna kungam ļoti loģiska filozofija. Ja kas, tad ir arī citi darbi, kur ar cilvēkiem nav jāstrādā.

  • -2
    Fails 30.12.2022, 11:23:53

    Tad ej un izsaki savu loģisko filozofiju cilvēkam tieši acīs, nevis anonīmi rej forumā.

  • -5
    Arvic Sauleskalns 30.12.2022, 19:01:01

    Sāksim ar to, ka ne apspriežu konkrētu cilvēku-runājām par pastu. Tā čirkainā meitene-es pat nezinu cik viņai bērnu, un man vienalga. Un suns laikam nebija Grāfs, bet Dona...Un gulējis ar viņu neesmu, nezinu pat kā viņai vārds
    Runājām par to, ka CILVĒKI, ESIET TAČU Cilvēciski-katrs var atnākt uz darbu noguris. Tu taču savu paku pastā saņēmi?? A kur fīča, ka brēc??
    Varbūt pats esi dzīves apbižotts?
    Piedodiet par žargonu, protu arī literāri pareizi

  • -4
    Arvic Sauleskalns 30.12.2022, 19:13:07

    Un vēl es pateiktu tā- VIŅA(tā hmmm- "čirkainā", TEV DODOT paku NEUZSMAIDĪJA? Uzsmaidi viņai!!! Paku saņem Tu, tātad Tev jau ir par ko smaidīt!.
    ...a varbūt viņa nekad nav saņēmusi paku(dāvanu)?
    Ļaudis, uzsmaidīt viens otram-būs labāk visiem!

  • -4
    Arvic Sauleskalns 30.12.2022, 19:15:08

    Jauku nākamo gadu

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: