Naudas pārskaitījums

Elzas tante | 05.07.2022, 00:16:56 | 2298

Sveiki!
Lūgums nekomentēt, tāpat saprotu, kāpēc tā ir, un tam nav NEKĀDS sakars ar to, kas tur notiek. bet varbūt kāds ir skaitījis naudu privātpersonai uz Krieviju. Pameklēju internetā, protams, visur pieejama info, ka izejošie maksājumi bloķēti uz šīm valstīm. Nu varbūt tomēr ir kāds variants. Ja nav, tad neko. Jāgaida, kad beigsies tā situācija starp tām valstīm.

Komentāri (8)

 • -5
  Soross 05.07.2022, 00:46:37

  Es kā globālais finansu oligarhs te varu dot padomu.
  Manuprāt, te mani stipendiāti ar aizliegumiem jau pārcentušies. Žmiegdami nost Kremļa režīmu, neļauj pārskaitīt naudu nevienam — arī tiem krieviem, kas ir pret Kremļa režīmu!

  Te nu jāatceras deviņdesmito gadu metodes. Jāizņem skaidra nauda, jāievieto starp kādām nesvarīgām (tas ir, ne ar kādu ideoloģiju nesaistītām) grāmatām vai papīriem par nekaitīgām tēmām un jānosūta caur Latvijas Pastu priekš krievu adresātiem. Pasts.lv sadaļā Pakalpojumu Kalkulators var redzēt, cik markas jālīmē.

  Būtiska nozīme ir nosūtīt visu bez mazākajiem vipendroniem, kā visparastāko pastu bez CN22 deklarācijas (piemēram, aploksnē sabāzti VB krievu izdevuma eksemplāri, kam pa vidu salikta nauda), lai krievu muitai nerastos vajadzība atvērt aploksni. Jo vienkāršāk, jo labāk. Ja ir jānosūta liela summa, tad var sūtīt pa daļām: kad pirmā pienāk, tad izsūta nākamo.

 • 0
  Heinrich 06.07.2022, 18:03:59

  Žīdam patīk nauda,tas nu reiz skaidrs.
  Tik kapā to līdzi nepaņems,tāpat,kā nepaņēma Biķerniekos,Rumbulā,Kaziņmežā.

 • -4
  visvaldisbalamute 05.07.2022, 14:16:41

  Pameklē kādu, kas ko saprot no kriptovalūtas.

 • 0
  Tā nu ir 05.07.2022, 19:11:11

  Vajadzētu uzjautāt "Krustmātei florencei"... . Tā jau ar tām naudas lietām te plātījās pa labi,pa kreisi. BET. Nu jau labu laiku kautkur izkūpējuse...

 • 0
  Nobody 06.07.2022, 23:36:23

  Jā, kā teica soross, ierakstīta vēstule pēterburgā uzturējās mēnesi pirms nonāca pastkastē tur adresātam šajā pavasarī.
  Un kāda vaina precei, pakalpojuma apmaksai vai precei?

 • 0
  Brīvā Latvija 10.07.2022, 22:19:48

  Maksājums veicams šādi: atvērt kontu Binance kriptobiržā, nopirkt Bitcoinus, atvērt kontu Krievijas maiņas punktā abcobmen, pārskaitīt nepieciešamo summu, ņemot vērā komisijas, uz abcobmen, tur ievadot Krievijā izdotas maksājuma kartes (piem. MIR) vai elektroniskā maciņa (piem. KIWI) datus. Pārskaitījums aizņem dažas minūtes, vienīgi komisijas augstas - tas atkarīgs no summas. Kriptovalūtas pārskaitījumi Latvijā nav aizliegti, tāds ir VID skaidrojums. Kad ieiet Krievijas resursos, jālieto VPN, jo var neatnākt daļa informācijas. Kad maksā tālāk no kartes (piem. MIR) 5 min. laikā, maksājuma apstiprināšanai, jāievada, uz kartei piesaistītā telefona saņemtais pin kods. Ar Latvijas prefiksu 371, Krievijas kartes nestrādā, vajag 7 - Krievija. KIWI maciņā (atvērtu no Latvijas ar Latvijas numuru) naudu var ieskaitīt tikai no Krievijā izdotas maksājuma kartes, ieskaitījumam no abcobmen vajadzīgi Krievijā izsniegtas Krievijas pases datus. Pirms dažām nedēļām šādi tika veikts likumīgs maksājums.

 • 0
  Brīvā Latvija 10.07.2022, 22:49:48

  Vienkāršāks variants ir sameklēt kādu kam tika sūtīta nauda no Krievijas - maksa par īpašuma apsaimniekošanu, komunālie par dzīvokli utt. Redzēju Facebook ka tā tiek darīts, iespējams, ka ir pat kādas domubiedru grupas - kā līdzbraucējiem. Atdod naudu šeit, bet Krievijā naudu ieskaita vai atdot kam tā paredzēta.
  Sankcijas darbojas tikai pret privātpersonām un maziem uzņēmumiem. Lielie uzņēmumi naudas pārskaitījumus uz Krieviju veic, kā veikuši - par gāzi, naftu un tās produktiem. Pašlaik Krievija, par energoresursiem dienā saņem gandrīz miljardu eiro - tas ir vairāk nekā pirms sankcijām, jo cena pasaules biržās augusi. Arī Ventspils ir starpposms Krievijas eksportam.
  Bet citādi viss kārtībā - karodziņi plīvo, un par to paldies!

 • 0
  qwerty 11.07.2022, 10:08:52

  Es naudu pārskaitīju ar PayPal. Ātri un droši

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: