Varu ta likumigi darit?

System | 01.10.2021, 20:42:57 | 472

Zinam ka piemeram US ir tads labs pasakums ko vini organize, kas ir majas garazas/setas izpardosana, kur cilveki izliek pardot mantas ko vairak nevajag viniem, bet kas ir vertigi vairak vai mazak, un par loti mazam cenam.

Mums te LV tas taa nekur atktivi nenotiek, tapec man jautajums tagad par vienu ideju: Es varu elementari izveidot majaslapu, kur varetu privati cilveki pazinot un organizet savas izpardosanas. Uzkodet to sistemu neaidznems daudz laika.. jautajums ir vai tas kadam intresentu?

Vai tev butu intrese ielogoties saita, paskatities kad un kur drizuma bus izpardosana (Vai to navadit online), kur pa leto var nokert loti vertigas lietas (par ko ipasnieki nezin acimbredzot).. Vai ari tev nepatiktu pasam iemest paris lietas sataa tiri lai pacekotu vai kads intresejas, un iespejams sakt regulari atbrivoties no to kas tev atkritumi, bet citam zelts?

To var likumigi atvert ka saitu kas tikai savieno cilvekus like ss.lv? Bet so es uztaisitu tikai Vpils robezas.

Komentāri (1)

  • -1
    Soross 02.10.2021, 23:30:10

    Ir tā, ka ikvienam cilvēkam Latvijā ir tiesības privātā kārtā pārdot sev piederošu personisku kustamo mantu nelielos apjomos, un nav jāreģistrē uzņēmējdarbība, nav jādeklarē ienākumi un nav jāmaksā nekādi nodokļi.

    Ierobežojumi: 2 gadu laikā darījumi nevar pārsniegt kopumā 5000 eiro, viens atsevišķais darījums nav lielāks par 4000 eiro un kopumā šādas andeles notiek ne biežāk kā 3 reizes minētajos 2 gados. (Citādi jau tas sāk izskatīties pēc sistemātiska biznesa.) Bet kopumā — likums paredz, ka to var darīt!

    (Un šis būs pirmais gadījums vēsturē, kad ventspilnieki uzticēsies SOROSA padomam!!!)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: