!!!!!!!!!!

Eeeeeeeeee | 16.05.2021, 09:00:50 | 1659

Kapēc man autobusā uz citu pilsētu ir 3h jāsēž maskā? Kas tas ir? ES GRIBU ELPOT NORMĀLI nevis sasmakušā busā, kur tā nav gaiss, bet vēl caur masku jāelpo! Kas tas ir,velns parāvis!!!

Komentāri (52)

  • -6
    covid-21 Ventspils 16.05.2021, 09:08:30

    Vajag sakrāt naudu un iegādāties normālu aizsarglīdzekli,tad varēs bez piepūles elpot ne tikai 3,bet pat 4 stundas!
    https://zum.lv/veikals/remontam/darba-apgerbi-un-aizsardziba/elpcelu-aizsardziba/pusmaska-3m-6200-izmers-m/
    P.S. Nevajag aizmirst,ka jāpiepērk klāt filtri.Tagad pieejami arī daļiņu filtri,kas īpaši noderīgi tieši sevis aizsargāšanai.

  • -17
    Eeeeeeeeee 16.05.2021, 09:16:27

    Es nevēlos neko bāzt uz savas skaistās sejas, tu reklāmist! :)

  • -14
    Tārps 16.05.2021, 10:57:58

    Un Tu jau laikam esi no tās šlakas,kurš izdzirdot vārdu covid.Ne tikai masku uzbāzīs uz sejas,bet vēl zeķi aizbāzīs mutei priekšā.Jo dubults neplīst.
    Kā man par šo visu nāk ņirdziens..

  • -8
    Tārps 16.05.2021, 10:54:34

    Nu tad Tev ir divi varianti.

    1.Sēdi mājās un elpo uz nebēdu.

    2.Nopērc savu auto,un uz priekšu.

  • -4
    krustevsSvimpis 16.05.2021, 18:42:31

    Šeit jāskatās vispār pieņemta prioritāte cilvēku atiecības . Tu negribi valkāt masku , es negribu slimot ar covid . Šeit bez variantiem ! Cilvēka veselība un dzīvība ir svarīgāka par dažu indivīdu untumiem . Tāpat ka nav pieņemts autobusa smēķēt , dirst un mizt .

  • -7
    Tārps 16.05.2021, 10:59:24

    tas bija domāts pamuļķim covid21

  • -3
    Arī skolotājs 16.05.2021, 18:04:20

    Pirms gada šeit bija sludinājumu sadaļā piedāvājums gāzmaskām ,gan pieaugušo,gan bērnu.

  • -12
    Eeeeeeeeee 16.05.2021, 21:21:08

    to krustevsSvimpis NESLIMO! VELC MASKU! VAKCINĒJIES!!!!! PRIČOM TUT ES,TU DULBURI!!!!!!!!!!!!!!!!! Es negribu vilkt masku, ja es saslimšu,mana vaina! Kāds pie velns sakars ir tev! Tev ir maska uz purna, iemauc injekciju un staigā laimīgs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • -4
    krustevsSvimpis 17.05.2021, 03:33:19

    Izskatās kad Tev nav pat vismazākās sajēgas kamdēļ to masku vispār lieto . Masku vēlk ne jau lai pasargātu sevi , bet lai slimais “Dulburs “neaplipinātu citus . Tāpat ka ķirurgs operācijas laika lieto masku lai pasargātu pacientu

  • -4
    Nobody 16.05.2021, 21:26:20

    Autobusi patiešām ir sasmakuši. Pag gadā nācās iesēsties pilsētas maršrutniekā. Tur jau bez maskas var galu dabūt, ja nesēž vadītāja klēpī un neelpo pa viņa lodziņu vai vienīgajām durvīm priekšpusē, kuras atveras tikai tik daudz, lai nenosprāgtu turpat, un pa tām kāpj iekšā kovidpotenciālie.

  • -10
    Eeeeeeeeee 17.05.2021, 08:05:42

    @ krustevsSvimpis Tu tiešām nesaproti nesū*a! :D Tas ir vājprāts ar Jums šaurām pierītēm! :D Kā pret sienu! Kā pret sienu! Maska pēc definīcijas, kas tiek barota sabiedrībai, propagandē, ka tā pasargā no COVID-19! :D Plus vēl vakcīna ar. Tātad...uzvelc masku, mīļais cilvēk un iepotē sev,tad liec mieru man, ja negribu vilkt! :)

  • -5
    yolo 17.05.2021, 08:10:38

    Ar jums, grūtgalvjiem šajā jautājumā komunicē jau gadu tikai tādēļ, ka tava maska sargā manu un citu cilvēku veselîbu, ne tavu. Pretējā gadījumā neviens par tevi neliktos ne zinis. Nevienam nepatīk tas maskas valkāt un vēl mazāk kādam patīk runāt un strīdēties ar tādiem neaptèstiem vienšūņiem kā tu, kam sabiedriskā atbildība ir pilnīgi svešs jēdziens

  • -12
    Latvija pāri visām! 17.05.2021, 10:03:56

    Mēs negribam slimot ar elpceļu slimībām, ko izraisa uzpurņu valkāšana.
    Nerunājot nemaz par mūsu nevēlēšanos piedalīties k gripas afērā ar rituālo kulta masku nēsāšanu.
    Arī neērtības, ko rada bezjēdzīgas maskas, mums nepatīk.
    Mēs mīlam elpot svaigu gaisu.

    Sabiedriskā atbildība mums ir pilnīgi svešs jēdziens. Jo neesam neko parādā k gripas panikas apsēstiem idiņiem, kas apzināti vai ne piedalās melu plāndēmijas afērā.

  • -1
    Ina Fominova 19.05.2021, 21:57:49

    A tu neesi pameginajis uzpurna vieta vienkarsi uzlikt masku ? Kaut gan... kam es stastu ...

  • -12
    Latvija pāri visām! 17.05.2021, 10:16:38

    Uzpurņu piespiedu nēsāšana ir paredzēta cilvēku gribas laušanai un papildus saslimšanu izraisīšanai afēras uzturēšanai.
    Guantanamo koncentrācijas nometnē ieslodzītos spīdzināja, spiežot tos nēsāt maskas.

    ASV štatos, kur nespiež nēsāt maskas, pat pēc oficiāliem datiem ir labāka pediMELOģiskā situācija nekā tajos, kur k terora režīms uzspiež to nēsāšanu.

  • -3
    yolo 17.05.2021, 10:57:39

    Pareiza masku valkāšana nekādas slimības neizraisa, dunduk.

    Sabiedrības intreses ir pārākas par viena indivīda iegribām

    Tavas dīvāna teorijas nevienam veselam cilvēkam neinteresē

  • -1
    ilona kaķis 22.05.2021, 22:54:42

    Pamanīts, ka daļai to cilvēku, kam visu dienu jāstrādā maskās, piemetas herpes vīruss. Nav jau nekas nāvīgs, un ne jau visiem, bet vienalga, nepatīkami.

  • -1
    Aigars G. 24.05.2021, 10:25:09

    Idiņ - zinu cilvēku kurš strādā klientu apkalpošnā pastā ar masku visu dienu! Stāstīja ka divas stundas pēc to valkāšanas šakas elpošanas problēma! Tu dauni lien atpakaļ no kurienes izlīdi savai mammai alkaholiķei. na viņai ne tev smadzenes!

  • -8
    Decembris 17.05.2021, 11:11:55

    Kā pareizi valkāt masku, lai tā neizraisītu, piem., ādas slimības?
    Varētu strīdēties par to, kas ir vairākumā-uzpurņu fani vai noliedzēji.
    Ikvienam veselam cilvēkam interesē, cik ilgi kovidafēra turpināsies un kā pret to cīnīties.

  • -3
    Ina Fominova 19.05.2021, 22:07:28

    Jo vairak cilveki ieveros noteikumus - distance, maska sabiedriskas vietas, testi, vakcinesanas, jo atrak pandemija tiks iegrozota, kontroleta, ko labi var redzet pec Lielbritanijas, San Marino pieredzes. Mes ieverojam, un redzam, ka situacija uzlabojas un tiek kontroleta. Piemeram, Lielbritanija ar 67 miljoniem iedzivotaju vakar nomira 3 covid-19 pozitivu cilveku, kamer Latvija ar 1,8 miljoniem iedzivotaju vakar nomira 18 covid-19 pozitivu cilveku. Ir starpiba ?

  • -8
    sranskis 19.05.2021, 22:59:37

    Fominova saskatījusies kliķes TV un nav sapratusi, ka galvenais ir kā saskaita kas un no kā miruši!

  • -2
    Ina Fominova 20.05.2021, 20:52:57

    Speciali Brivibai - nezinu gan, ko nozime klikes TV, visticamak, ta ir ta, kur visus briesmu stastus par cipiem, nano udeniem un smagajiem metaliem jus esiet saskatijies, bet, ja cinieties, tad cinieties godigi lidz galam un nespelejiet te hameleonu rotalas - kad rakstija, ka nomirst diena vairaki tukstosi, tad - nu, ko jus, tas kaut kur sagrabstits un visi no visam kaitem mirusie pieskaititi, kad raksta, ka nomirusi tikai 3, tad atkal - nu, nevar but, to kaut kada klikes TV ir radijusi. Ja, mums viss ir super, cilveki potejas, regulari veic testus, ievero distanci, iekstelpas valka maskas un mes esam priecigi pazinot, ka ar 17. maiju varam doties arvalstu atvalinajumos uz zala saraksta valstim bez karantinas turp vai atgiezoties.

  • -12
    Latvija pāri visām! 17.05.2021, 12:11:25

    Sabiedrības intreses ir pārākas par viena indivīda iegribām
    ----
    Pareizi, tikai sabiedrība esam mēs,
    jo piekopjam dabisko veselīgo dzīvesveidu, kas pavisam noteikti neietver sevī pretdabisku uzpurņu valkāšanu.

    Ja kādi individīdi, kas pārstāv k gripas afēras kultu, ir tikuši pie varas un ar varu uzspiež citiem sava kulta maskas ( mēs krustiņus nevienam neuzspiežam), tas ir pretdabiski un prettiesiski.
    Un pret to jāvēršas!
    Masku kultisti brīvprātīgi varētu valkāt savus uzpurņus līdz velna paraušanai, mēs viņiem to neliedzam.

  • -9
    Latvija pāri visām! 17.05.2021, 23:52:06

    Mums ir divkopienu valsts pa nacionālo līniju un
    būs vēl divkopienu valsts pa sociāli medicīnisko līniju.
    Mierinājums mums ir, ka fakcinētie izmirs ātrāk.

  • -2
    Ina Fominova 20.05.2021, 20:54:04

    Ja, protams, normalie un apsestie...

  • -9
    Latvija pāri visām! 18.05.2021, 00:05:43

    Man personīgi gan nav naids pret vakcinētiem, kas neatbalstīs diskrimināciju,
    bet tie, kas atbalstīs, dabūs obratku pa pilnam.

  • -9
    Auce 19.05.2021, 23:16:29

    Veikalā Humana pret pircējiem, kam maska zem deguna, ir tāds naids, ne pajokam. Daudz netrūkst, ka pārdevēji būtu jāpiebremzē ar "Kuč, būdā!".
    Bail, ka neiekož!

  • -3
    Barons (Freiherr) 20.05.2021, 06:02:16

    Auc kundz.
    Tad but vaidziks,le katers pac uzpaset,le to Mask neir apakš to Degun,bet pa virss,kā iekš Likum paredzet.
    To Bodniek tig ir darit tō kō viņiem ir jadarit,le zinat.

  • -3
    Andris R. 21.05.2021, 13:19:10

    Pārdevējai ir tiesības aizrādīt, jo arī viņu darbu vēro, tā kā, ja negribi vilkt masku pareizi, tad neej veikalā. Nesaprotu kāpēc tik grūti izpildīt elementāras lietas, prasības. Ejot no mājas laukā taču katrs zina ka jāizslēdz durvis.

  • -6
    Auce 20.05.2021, 09:26:07

    Tieši tā, lai katrs pats uzpasē savu uzpurni, bet pārdevējs pircējam lai liek svētu mieru. Es taču papīru par fakcināciju no viņām nepieprasu.

  • -3
    Ina Fominova 20.05.2021, 20:56:37

    re, fakt na lico - bija Briviba, tagad ir Auce , nu, parsmieties var...

  • -1
    tiešām suns 21.05.2021, 10:11:34

    par cik braucu ar savu bembi man brīnums ka tik sliktas kvalitātes autobusi- ventspils pašvaldiba to zina-nu ka gaiss nav busā ka nav kondišen? varbūt var paspēt līdz vēlēsanām izlabot.,,,bet ja nopietni-mums jāpaciešas un ceru ka neilgi....

  • -2
    Dajūsko 21.05.2021, 12:50:40

    Ā, bembis, tad jau viss skaidrs par smadzeņu darbību, hehehe

  • -2
    Latvija pāri visām! 21.05.2021, 11:25:12

    Fominova, visgardāk smies tas, kas smiesies pēdējais.)))
    ir daudz cilvēku, kas nevēlas piedalīties jūsu kovidkultā.

  • -1
    Ina Fominova 22.05.2021, 00:22:31

    Nu, piedodiet, Briviba vai Auce, nezinu, kura no jusu personibam sobrid ir pie rulliem, man pilnigi vienalga, ja jus nevakcinesieties, tikai , ja saslimsiet, tad arstejieties vien par saviem lidzekliem , un kamer Latvija ir tik augsta saslimstiba ar covid-19, bet jus nevelieties sabiedriskas vietas vilkt sejas masku, kas tikai un vienigi tiek lietota coronavirusa izplatisanas samazinasanai, ne cilveku izsekosanai, zombesanai vai kadam citam burvestibam, tad tomer jums jasez majas un, protams, VB majas lapa . Tapat ka parejiem jusu atbalstitajiem un piekritejiem.

  • -3
    Andris R. 21.05.2021, 13:12:38

    Brīvība, es gribētu redzēt kā Jūs ieejat veikalā bez maskas, ja esat tāds niedzējs, tad nevalkājiet masku, tāds tirliņš vien esat, runā te visu vārdā, kretīns.

  • -3
    Andris R. 21.05.2021, 13:13:08

    Noliedzējs

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: