ūdeka- ūdens starpība

aldisbezbardis | 13.05.2020, 19:15:58 | 2689

kā tas var būt ka katram dzīvoklim jāmaksā par gandrīz veselu kubu lieka ūdens tā sakot par starpību???
140 dzīvokļi mājā - no katra dzīvokļa par 2 eiro mēnesī- no mājas sanāk 280 eiro mēnesī- gadā sanāk 3360 no vienas mājas. cik tādu māju Ventspilī,??? un galvenais jautājums ūdens patērētājiem-- vai kau reizi ir bijis tā ka jums bija par ūdeni jāmaksā MAZĀK nekā jūs esat patērējuši ūdeni??? no manu paziņu loka tādas informācijas nav!!!! kā tas var būt ?? vai nav nevienas mājas kurā nav ūdens starpība???. vai ar ūdeka uzstāda ĪPAŠUS SKAITĪTĀJUS .

Komentāri (93)

  • -3
    Inese 26.05.2020, 14:59:07

    Apnikuši ir tie raksti par ūdens patēriņa sadali, pēdējais laiks ieviest attālinātu skaitītāju rādītāju nolasīšanu, tas tad tiks veikts visiem mājas iedzīvotājiem vienā datumā, par to jau sen vajadzēja domāt SIA''ŪDEKA'' un veikt kapitālieguldījumus šajā sistēmā, tas varētu realizēties arī ar iedzīvotāju līdzmaksājumu.

  • -5
    vai man dieniņ!!! 26.05.2020, 16:43:05

    Inesīte arī no Marsa nokritusi?
    Ūdeka nodarbojas tikai ar ūdens piegādi līdz mājai (nevis dzīvokļiem) nevis ar dzīvokļu skaitītājiem un mājas vannas istabu trubām!
    Vai tad Maksima arī regulē tavā dzīvoklī, ko kurš cik ēdīs un veiks kapitālieguldījumus tavā ledusskapī?

    Es tūlīt iešu uz Maksimu pie vadības un teikšu, lai šie pērk man ledusskapi vai veic ieguldījumu manā ledusskapī, jo man brālis zog no ledusskapja un ka nemaksāšu par brāļa nozagto no ledusskapja.... Kā domā, nebūšu pastulbs? Ir OK loģika, ja?

  • -3
    Latvija pāri visām! 26.05.2020, 15:08:37

    Aukstais ūdens ir dabas velte,
    par tā patēriņu vispār nebūtu jāmaksā.

  • -3
    Vestards 26.05.2020, 15:15:41

    To jau arī vari izmantot, kur ūdens no pazemes dzīlēm vai ūdens tilpnēm pieejams bez maksas. Savukart ja ūdeni kāds attīra un piegādā tev turpat rokas stiepiena attālumā, kā arī novada netīro ūdeni, tad par to gan tev jāmaksā un no tā nekur nespruksi!

  • -2
    edmundos 26.05.2020, 19:29:14

    Speciāli vai man dieniņ. Sistēmu rada cilvēki nevis marsieši vai augstmaņi. Kurš ir teicis ka esošā sistēma ir pareiza? Uzskatu, ka esošā sistēma ir negodīga attiecībā pret godīgo maksātāju. Ja reiz manā dzīvoklī ir skaitītājs maksāju pēc patērētā. Kas te neloģisks? A sistēma ar diviem skaitītājiem dod iespēju maldināt. Kurš ir teicis, ka mājas kopīgais skaitītājs ir precīzs? Likums, kurš dod iespēju iekasēt ir aplams, jo teorētiski var likt maksāt cik grib. Redz ūdekas skaitītājs tā rāda.
    Tā kā personīgos apvainojumus vari paturēt sev. Sī ir diskusija!

  • -4
    vai man dieniņ!!! 26.05.2020, 21:24:18

    Nu ja tev 73.reizi saka, ka Ūdeka nodarbojas ar ūdens piegādi līdz mājai nevis dzīvokļiem un joprojām nepielec, ka trubas starp mājas skaitītāju un tavu dzīvokļa skaitītāju pieder tev un taviem kaimiņiem.... Ūdekai kā jebkuram uzņēmējam ir tiesības saņemt pilnu samaksu par savu preci, un ja tava māja ir ar daudziem pamuļķiem un zagļiem, un netiekat ar to galā, tad tā ir tikai jūsu problēma. Vispār uz sapulcēm ej? Izklausās, ka nē. Tev vēl 100.reizi pateikt, ka par samaksas sistēmu lemj sapulcē - pēc skaitītājiem, dzīvokļiem, personām utt., varat paši izlemt?
    Un ūdekas lielais skaitītājs ir ar kārtu precīzāks, nevis tie peļu lieluma skaitītāji dzīvokļos, kur katrs trešais salicis magnētus.

    Einšteins reiz teica: "Bezgalīgs ir tikai cilvēku stulbums".

  • -1
    edmundos 26.05.2020, 23:28:40

    Ko Tu te ārdies. Piekrītu par Einšteinu tas attiecas uz "vai man dieniņ." Ūdeka nevis tirgo preci, bet pakalpojumu Tad paskaidro ar ko atšķiras elektrības, gāzes piegāde. Tas ka vēsturiski, tā izveidots ir vainīgi tādi kā "vai man dieniņ". Žēl ka Tavā īpašumā nav tādi pastulbie vai muļķi par kuriem nākas maksāt. Jebkurā gadījumā novēlu, lai tādi uzrastos tad zināsi par ko maksā.
    Ja bez personīgiem aizvainojumiem, tad jocīgi līgums noslēgts ar ūdeku, bet jāskaidrojas ar nama pārvaldnieku.

  • -4
    vai man dieniņ!!! 27.05.2020, 09:27:37

    Jo tālāk, jo trakāk...
    1) Kopš kura laika prece, ko mēra kubos, ir pakalpojums? Maize arī ir pakalpojums? 1 tonna graudi arī ir pakalpojums? Visu cieņu loģikai...
    2) Salīdzināt ar gāzi, elektrību - tas tikai parāda tavu tumsonību māju apsaimniekošanā. Esi vispār ievērojis, ka elektrības skapji ar skaitītājiem stāv gaiteņos un ir aizslēgti? Tie pieder Sadales tīkliem, un tur neviens neko nevar nozagt un kruķīt, tāpēc ka tur viss ir sakārtots un atrisināts. Ūdens trubas mājā nevar savilkt kā vien vēlas un tās tur stāv jau 30 un vairāk gadus. Gāzi maz patērē, un ja zog, tad ļoti minimāli un tikai super spečuki, jo neviens neies riskēt uzspridzināt savu dzīvokli, kaut ko tur zāģējot vai nezin ko. Tāpēc gāze nav aktuāla problēma.
    3) Tādu, kā es dēļ, manā mājā viss ir kārtībā un starpība ūdenim jau nav 2 gadus, kopš ieviesām attālinātos skaitītājus un zagļi vairs nevar nozagt. Tā kā tavs novēlējums nav reāls.

  • -4
    vai man dieniņ!!! 27.05.2020, 09:40:06

    Jūti atšķirību? Es piedalos mājas sapulcēs un lemju, ko darīt, zvanu un interesējos pie apsaimniekotāja, atšķirībā no tevis, kas tikai forumos spējīgs žēloties.
    Kad piedalos sapulcē, tad brīžiem mati ceļas stāvus, redzot kādi tipāži ar savu domāšanu par īpašumu tur dzīvo. Un šis klasiskais tipāžs - mans dzīvoklis līdz durvīm, pārējais - trubas pagrabos un stāvvados, jumti, gaiteņi, zeme zem mājas, par to man nav nekādas daļas un visas problēmas, t.sk. zagšana uz mani neattiecas, un visiem citiem (ūdeka, siltums utt.) ar savu naudu ir jāsponsorē zagļu māja.

  • -1
    VERONIKA M 27.05.2020, 15:13:35

    VAI MAN DIENIŅ! BOJĀ IET TĀDS TALANTS - VISUS APSAUKĀT, VISUS PAMĀCĪT, ABSOŪTI PAR VISU BŪT LIETAS KURSĀ, BET JĀNĪKST FORUMĀ!! JŪTU LĪDZI! DZIRDĒTS-"KĀDS TAS PUTNIŅŠ, TĀD TĀ DZIESMIŅ" !
    BET MAN -PATĪK LIELIE BURTI, UN KAS?

  • -1
    edmundos 27.05.2020, 22:43:37

    Tāds gailītis vien esi (vai man dieniņ) Skrien pa kūti un bļauj es,es. Ja esi tik advancēts visos jautājumos tad pamāci mums tumsoņām, lai varam parādīt pārvaldniekam atrast zagļus. Jeb pēc tava toņa mums jāsaprot, ka viss ir kārtībā?

  • -4
    vai man dieniņ!!! 27.05.2020, 23:43:35

    Pamācība jau 50.reizi - ej beidzot uz mājas sapulci un nobalso par viedajiem skaitītājiem. Un uzņemies atbildību par savu māju. Zagļi nav jāatrod (nav jēgas no šīs darbības), bet jāievieš sistēma, lai nevarētu nozagt. Kamēr tikai smilkstēsiet ar Veroniku forumos, nekas nemainīsies.

  • -1
    edmundos 27.05.2020, 22:49:29

    Speciāli gailītim (vai man dieniņ). vari ieiet ūdekas mājas lapā :)
    PAŠVALDĪBAS SIA "ŪDEKA” MISIJA

    Nodrošināt kvalitatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus, nepārtrauktus un videi draudzīgus ūdenssaimniecības pakalpojumus, veicinot Sabiedrības ilgtspējīgu attīstību

  • -4
    vai man dieniņ!!! 27.05.2020, 23:52:20

    Izkopēt no www lapas uzņēmuma vīzijas tekstu jeb ūdensgabalu...

    Es arī varu izkopēt no maizes uzņēmuma, kur teikts, ka tās mērķis ir cilvēces pabarošana, vai auto ražotāja, ka tā misija ir cilvēces pārvietošanās, bet tas nemaina faktu, ka rēķinā ir mērvienība kubikmetrs un pa krānu iztek materiāla lieta nevis pakalpojums, konsultācijas vai cilvēkstundas. :)

  • -1
    edmundos 28.05.2020, 07:07:00

    Jā. tikai stipri cilvēki var atzīt savas kļūdas. Pakallpojumā ietilpst arī kanalizācija. Tā kā tas ir komplekss pakalpojums.
    Tad par lietu, padomi,ieteikumi. Vari izpausties.

  • -1
    еs 08.06.2020, 20:30:09

    Kad tiks mainīta šī sistēma?

  • -1
    edmundos 24.08.2020, 17:52:34

    Nu ko, vajadzētu ar šādu aktivitāti veikt Ventspilī, domāju rezultāts būtu.
    https://www.apollo.lv/7045918/par-parkapumiem-udens-paterina-skaititaju-darbiba-ptac-soda-rigas-udeni

  • -1
    <>^<> 24.08.2020, 20:29:46

    Kurzemnieks : 'Aukstais ūdens ir dabas velte,
    par tā patēriņu vispār nebūtu jāmaksā.'
    Nu tad,Kurzemnieks:
    sanes man uz 8-to stāvu,
    to savu "dabas velti"
    200 l. katru dienu
    pa baltu velti!

  • 0
    <>^<> 24.08.2020, 20:34:54

    cien. ventiņu-PSIA_UDEKA
    vai nebūtu laiks,jūsu kompānijai,
    papildināt,piedāvāto pakalpojumu klāstu?

  • 0
    <>^<> 24.08.2020, 20:47:49

    atļaušos nelielu atkāpi:
    uz šodienu,no PSIA_UDEKA, reģistrācijas laiks-
    30.06.1994 (Lursoft datu bāze),
    tiek piedāvāti,aukstā ūdens piegādes pakalpojumi
    26 gadu garumā.

  • 0
    <>^<> 24.08.2020, 20:54:30

    PSIA_UDEKA
    26 gadu garumā
    piegādā auksto, pārtikas(dzeramo) ūdeni
    saviem klientiem,dzīvojamās mājās
    pa vecām,sarūsējušām,padomju laiku caurulēm!

  • 0
    vilnis stokmans 24.08.2020, 21:05:01

    Taja zina taisnibu nedabus,mes dzivojam Perkonu iela 11 cetras ģimenes Privatizejuši dzivoklus,bet Apsaimotaji Ventspils Nami paakstinaja triskartigi Ires cenu,bet neko nedara.Esam apnikusi zvanit un runat,lai pieraksta visu dzivoklu un kopejo skaitiju radijumus,bet neka.Apsaimniekotaji pat majas ieejas gala neaizmure pamatos divus caurumus un taja vieta koridora zem gridas atrodas udensvada caurule kura savieno majas otro pusi Ziema lielaja sala udensvads aizsalst...

  • -1
    <>^<> 24.08.2020, 21:08:19

    PSIA_UDEKA Čipolīno prātiem
    nav ienākusi doma-
    piedāvāt klientiem
    pārtikas,
    un otreizēji,pārstrādātu-
    tehnisko ūdeni
    teiksim-
    tualetes un vannasistabas vajadzībām.
    P.S. līdz šim (26 gadu garumā)
    tehniskā ūdens vajadzībām
    tiek tērēts,dārgi atdzelzots
    pārtikas ūdens!

  • -1
    ^^—^^ 25.08.2020, 11:35:52

    Es nesaprotu, kā esi šo iedomājies? Gribi, lai pievelk vēl vienu cauruli ar tehnisko ūdeni, ko liesi tualetē? (un kādām vēl vannasistabas vajadzībām to varētu izmantot?) caurules pievilkšana līdz tavam podam "noteikti izmaksās lētāk" nekā parasta ūdens nolaišana podā. Vai arī gribi bačokus ar to ūdeni? Tad tāpat diez vai lētāk sanāks.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: