Privātstundas?

Karlis122 | 27.02.2020, 09:13:22 | 2437

Sveiki! Meklējam savam mazajam skolniekam privātskolotāju matemātikā un angļu valodā ( varbūt arī ar laiku citos priekšmetos ) ar atbilstošu izglītību! Diemžēl pašiem nav kontaktu, kas var ieteikt kādu. Vai būtu kāda, kas prot darboties ar mazajiem un pienācīgi iemācīt lietas?

Komentāri (35)

  • -1
    Sab 27.02.2020, 09:46:02

    Skolotāja Sabīne - 25662181, sākumskolas skolotāja, pasniedzu visus priekšmetus līdz 4.klasei, angļu valodu līdz 7.klasei un latviešu valodu līdz 9.klasei. :)

  • -18
    Aigars G. 27.02.2020, 10:15:53

    Pats tik dumjšs ,ka nevar iemācīt bērnam neko.Nožēlojami

  • -2
    A.T. 07.02.2022, 00:40:05

    Tu esi nabags! Biji nabags! Būsi nabags! Nedusmojies par to, pieņem to un neizgāz dusmas uz cilvēkiem kas rūpējās par saviem bērniem :)

  • -9
    Karlis122 27.02.2020, 10:33:49

    Pēc tava gudrā komentāra liekas, ka skolotāju izglītība nav nepieciešama. Paši varam mācīt bērnus. Uz skolu arī varam nevest. Nožēlojami tomēr ir tava dumjā domāšana. Privātstundas palīdz bērnam precīzāk uztvert vielu, jo skolās skolotāja nevar individuāli palīdzēt visiem bērniem.
    Lūdzu gudros bambāļus nepiesārņot šo ierakstu.

  • -15
    Aigars G. 27.02.2020, 12:34:41

    Pēc tieši tevis teiktā sanāk ka visi ir no nožēlojami ja iemācās arī bez papildus mācībām? Netiku teicis ,ka nav skola jāapmeklē.Uzskatu ka tikai grūtgalvjiem vajadzīgas papildstundas,normāli berni skolā arī viegli apgūst vielas un arī paši apgūst vairāk. Tapēc Anton,nepiesārņo pats ,divpirkstu piere.

  • -4
    FerdinanTs. 27.02.2020, 13:39:11

    Vai vērts?
    Runā,ka koronavīruss drīz pie mums būšot.Tad daudzi neizdzīvos.

  • -13
    Aigars G. 27.02.2020, 15:07:57

    Pasvied tik lauķiem kārtējo tēmu tad cilās to ilgstoši.Ta bēgļi,ta Aivars...Viens čurka jau pabija LV ar šo vīrusu caurbraucot. Skrieniet niecības slēpties bunkuros .:DDDD Tapat no visa pārējā un pārējiem vīrusiem arī :) Āksti.

  • -2
    .Barons.. 27.02.2020, 16:26:14

    Aigar G. kung.
    Aber,ko būs Karl122 kung darit,ja pats ir mācet tig pa Vācisk?Kā būt palīdzet pa Anglisk mācities,ko?
    Un vien Privat-skolotaj (Sievišķ) var būt vērtig ne tig priekš Bērn mācišan.Ar to var piekopt kād citt patīkam liet,var būt.

  • -13
    Aigars G. 27.02.2020, 20:08:36

    Tu esi slims cilvēks.Augstāk par jostas vietu vietu nezini neko.Bērnībā vajadzēja jau ārstēties alkaholiķu atvase.

  • -7
    Eeeeeeeeee 27.02.2020, 17:37:35

    Esmu labs privātais skolotājs! Ir visādi diplomi!

  • -7
    Latvija pāri visām! 27.02.2020, 21:37:16

    Sviests.
    Nebrīnos ka normālam bērnam vajag privātskolotāju lai apgūtu vietējo idiotu (vārda klasiskajā nozīmē ) izdomāto izglītības sistēmu.
    Lai pabeidzot skolu, laimīgi aizmirstu 90% no tām blēņām.

  • -4
    Tas pats 27.02.2020, 23:19:15

    Kas tur slikts ja tēvs grib savām bērnam atrast privāt skolotāju papildmācībām. A te uzreiz šakālu bars uzplijās ar savām stulbībām. Ja jums cita nav ko darīt, kā tikai pazemot citus cilvēkus. Tad dariet kā tai teicienā. (JA SUNIM NAV KO DARĪT-TAD VIŅŠ - P, ,, US KASA. Vot i dariet tā. Nevis uzplijaties cilvēkam ar saviem stulbumiem. Redzams ka jums nav cieņas ne pret sevi, ne pret citiem. Mucā audzis un pa spundi barots.

  • -10
    Aigars G. 28.02.2020, 11:52:00

    Tad sanak,ka tie kuri mācījušies bez privātskolotājiem ir mucā augušie? Pats jau esi šakālis un vēl no mucas neesi izlīdis. Gudriem bērniem ar gaišām galvām nav vajadzības pēc papildstundām vai privātskolotājiem,jo lieliski apgūst skolā. Grūtgalviem gan vajag. Un tas ir labi,ka tādi ir,jo tad ir iespēja skolotajiem nopelnīt vairāk.

  • 0
    E.M.R.S. 07.02.2022, 11:04:51

    Tēmas autors lūdza ieteikt privātskolotājas, respektīvi, pilnīgi nevainīga tēma manā skatījumā. Un kārtējo reizi negācijas un apvainojumi forumā. Cik gan nelaimīga un mūžīgi neapmierināta tauta mēs esam.

  • -2
    Rolands Kabanovs 28.02.2020, 12:01:21

    Tā jau ir,vienam otram tik gaiša galva,ka tumsā laikam spīd...

  • -3
    Tas pats 28.02.2020, 13:16:23

    AigarG: Tu tik tiešām esi mucā audzis. Ja bērnam ir privāt skolotājs tas nenozīmē ka viņš ir muļķis. Un nekur neesmu rakstījis ka tie kam nav bijis privāt skolotājs ir auguši mucā. Tas bija domats tādiem tieši kā tu. Kuram tās gudrās runas lien ārā no visiem caurumiem. Un smird kā no pakaļas. Vai tev kāds prasīja izteikt savas gudrības un stulbības. Cilvēks paprasīja par privatskolotāju. A tu ar savām gudrībām visu forumu piešmucēji. Un vēl tagad stirinies un centies izlīst pa spundi laukā. Gaišā galva.

  • -6
    Aigars G. 28.02.2020, 14:08:18

    Tā domā? Kur esmu minējis,ka ir muļķi? Fakts,ka ja cilvēkam vajag papildus stundas,jo nespēj tās apgūt skolā tātad grūtgalvis.Ir cilveki kuri viegli apgūst ir kuriem smagi padodas.Tikai tu jau to nezini Antiņ.Izlien no sava notekgrāvja un skaidra prāta izklāsti savas domas.Savadāk liecina ka pat skola neesi gājis.Man tev vaicāt vai drīkst ko komentēt un ko nevar komentēt ?Tev galvas nav vispār.Tev ir tikai galovka i to noteikti neesmi vannu redzejis dzīvē. Tu sevi padarīji par apsmieklu.

  • -3
    Aigars G. 28.02.2020, 14:11:37

    Man mācības viegli padevās,tāpat kā bērniem. KAd apmeklēju skolu tad ja kadam bija papildusmācības vai rets gadījums privātskolotajs tad tas viennozīmīgi bija pazemojums.Tikai ja nu cilveks slimības deļ ilgstoši nevarēja būt skolā tad vēl tika saprasta situācija.A tu tagad to visu padari ka normalu paradību,anton :)

  • -2
    Guncis 28.02.2020, 14:22:54

    Redz, Aigar, tu spried pēc sevis un, ja domā, ka tas ir pazemojums, tad acīmredzot tev ir kāds komplekss par to. Visbiežāk papildstundas pie privātskolotājiem ir tāpēc, lai papildus skolā mācītajam bērns padziļinātāk varētu apgūt kādu priekšmetu. Ir arī situācijas, ka ne visi pedagogi spēj stundas laikā izskaidrot jauno vielu tā, lai no pirmās reizes bērns jau to izprastu. Lai neielaistu neziņas robu, tādēļ arī ir nepieciešamas papildnodarbības. Ja uzskati, ka tas ir nožēlojami, tad salīdzinājumam tas būtu tik pat nožēlojami kā pieagušajiem apmeklēt apmācību kursus, lekcijas, meistarklases utt.

  • -2
    Tas pats 28.02.2020, 15:03:36

    Aigar: Ja tu būtu tik izglītots kā tu te raksti. Tad ne pazemotu citus un nesauktu viņus par grūtgalvjiem. Bet skatoties uz to kā tu te streso. Tu tiešām esi nokompleksēts cilvēks ar 8 klašu izglītību kura iegūta astoņās skolās. Tev protams nav vajadzīgs privāt skolotājs. Tev vajadzīgs labs psihologs. Palasi labāk ko Guncis tev raksta. A kas attiecas uz manu izglītību. Tu vecākiem vēl projektā nebiji kad es jau nobeidzu tehnikumu.

  • -6
    Aigars G. 28.02.2020, 15:23:35

    Guncis ,man kompleksu nav nekādu. Noželojami ir tas ka pat vecāki neko neprot un tas tika uzrādīts tēmā - nezin matemātiku,angļu valodu + vēl citus priekšmetus. Tas nav nožēlojami ka bērnam ir tādi vecāki? :) Pieaugušajiem ir kad paceļ klasifikāciju arodos.Tas ir pavisam kas cits.Runa ir par izglītību.

  • -4
    Aigars G. 28.02.2020, 15:29:08

    Tas pats >>> Kā tad lai nosauc tādu kam nesokas mācībās skolā? Par gaišgalvi? Esi nestresoju. Man ir atšķirībā no tevis šķūņa audzēkni ir gan viduskolas,gan arodene gan vel pēc tam augstskola.Un strādāju labā amatā.Tas ka tev gudrība izbirusi jau sensenos laikos saprotu,tagad laikam pēdējās smiltis birst.Tapēc jau ir tāds domu''lidojums'' vecam pūpēdim no lauķiem.Traktorists vien esi ar savu tehnikumu.Tad ej uzar savu lauku nevis zaudē pēdejo laiku pie datora.

  • 0
    reku 28.02.2020, 16:18:15

    Varbūt tādam bērnelim,kam galva biezāka,vajadzīga mājmācība (ja mūsdienās tāda vēl pastāv)?

  • -2
    Tas pats 28.02.2020, 16:37:37

    Aigar G : Redzu ka esi atradis mucai vāku. Bet tāpat pa spundi vēl runā. Labprāt ietu un Artu savu zemīti. Ja vien būtu tā veselība. Tikai ne es esmu vainīgs ka mani un citus čaļus naktī kā lopus sabāza mašīnā un aizveda uz to nolādēto černobiļu seku likvidācijai.Ja ne tā elle es tagad artu zemi un darītu citus darbus jo man no tā nav jākaunās ka esmu pabeidzis tikai tehnikumu. Bet tu gan varētu nokaunēties. To ka tev ir augstākā izglītība tev nedod nekādas tiesības spriest kas gudrs kas muļķis. Cilvēks taču nelūdza tev noformulēt cik viņš dumš vai nožēlojams. Cilvēks vienkārši palūdza vai kādam nav pazīstams skolotājs. A tev tik izglītotam uzreiz jā pazemo cilvēks. Ne tu viņu pazīsti ne mani. Bet pazemot cilvēkus tev patīk. Redzams tevi bērnībā ir pazemojuši. Un tagad tu to dari caur netu. Tu esi zemisks cilvēks kam patīk cienīt tikai sevi. Ko te tev rakstīt un stāstīt par dzīvi. Tu neesi bijis ellē un nezini ko īsti tas nozīmē. Tāpat tu te visus apriesi kā augstas šķirnes suns.

  • -8
    Aigars G. 28.02.2020, 19:23:42

    Jā Černobiļās sekas tev ir acīmredzamss.Tagad raudi te forumā it kā kādam interesētu kur esi bijis.Te noteikti ir citi arī kuri bijuši karstos punktos,taču ar to neplātās. Tavas domas ir neprecīzas.Man bērnība ir laba bijusi.Un nespried pats par citiem ibio .Slauki savas smiltis aiz sevis.Noteikti beidzis Zūru tehnikumu.

  • -4
    A.n.i.t.a 28.02.2020, 17:08:33

    Neņemiet par pilnu to AigaruG., izskatās ,ka nomainījis vārdu , bet palicis tas pats ,kuram ļoti patīk sevi slavēt un citus nomelnot un aizvainot. Vilks kažoku met , bet tikumu , ne.

  • -7
    Aigars G. 28.02.2020, 19:26:18

    Ko tu te sprēgā vārdpunktainā? Kas slavē ? Tu sevi atkal? Cik esmu lasījis tev paranoja regulārā ir - aizvainot un apvainot citus jo visu laiku rādās ka tas ir tas tas ir šis.Pat cilvēku kurš aizgājis iepini savās intrigās. Izguli dzērumu reiz alkaholiķi un apmeklē ārstu lai izraksta ripas pret paranoju un šizofrēniju.

  • -1
    Tas pats 28.02.2020, 20:21:17

    Netā jau tu varens un gudrs. Bet redzu ka neesmu maldījies nosaucot tevi par šakāli. Kur biju ar to nelielos tā kā tu ar savu izglītību. Bet es par sevi varu lepoties. Jo biju tur. A tu vienkārši esi mēsls. Tev nav nekā svēta. Memmes dēliņš. Rej, kauc, es tevi vienkārši ignorēju.

  • -5
    Aigars G. 28.02.2020, 20:51:03

    Beidz reiz d..st .Izlasi savus tekstus ibio.Smadzenes Černobiļā laikam atstāji.Tādiem kā tu dzīvajā uzreiz pa zobiem.Un tu nebūtu izņēmums.Tehniku beidzējs.Zinu daudzus kuri izgājusi Afgānu un arī bijusi Černobiļā,taču neraud forumā. Aizej noslauku savu šņukuru paskaties Panorāmu.

  • -1
    Tas pats 28.02.2020, 23:11:51

    GULAŠ - - - Iemācies pareizrakstību. Negribējās atbildēt. Bet pa tiem zobiem vari pats dabūt. Man ir protēzes. A no kurienes es tevi zinu, tas nav svarīgi. Ieslēdz smadzenes un beidz te riet.

  • -5
    Latvija pāri visām! 28.02.2020, 23:41:34

    Pie normālas izglītības sistēmas un adekvātas apgūstamās vielas privātskolotāju nevajadzētu.

  • 0
    Pavasars 29.02.2020, 18:11:55

    Karlis122, var painteresēties augstskolā. Studenti ļoti bieži gatavi piepelnīties paņemot privātstundas bērniem.

  • 0
    Karlis122 02.03.2020, 08:27:43

    Domāju, ka tēmu var slēgt, jo jau augšā tika minēta privātskolotāja ar kuru arī ir sarunātas privātstundas.

  • 0
    Valts Vīze 20.01.2021, 18:35:23

    Šeit varēsiet atrast matemātikas privātskolotājus, bet portālā kopumā ir pārstāvēti visdažādāko jomu skolotāji, kas var strādāt attālinātā režīmā. https://teicami.lv/privatstundas/matematika/

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: