Ventspils reiss autobusu murgs

randomsss | 13.02.2020, 09:12:53 | 1279

@VentspilsReiss jautājums, par ko es maksāju 8€ par 3h braucienu uz Rīgu? Par to ka jābrauc ar mazo pelēko veco miskastes busiņu? Par to ka nav kur kājas likt? Par to ka starp sēdekļiem sprādzēšanās vieta spiež kājas sānu kas pietam nenormāli sāp? Sēdekļi cieti ka senos laikos?! Ja šis mazais busiņš būtu pilns tad no komforta te nebūtu ne smakas, ja brauc mazais busiņš kurā par komfortu vari nesapņot tad lūdzu paziņojiet to pirms kāda pērk biļeti un pajautāja vai viņš ir gatavs braukt sūdā nevis normāla autobusā un piedāvājiet atbilstošu cenu.
Paldies.

Komentāri (6)

 • -1
  Kurmis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  randomsss, pirms kauc un sūdzies, izlasi, kāds autobuss būs!
  Gan https://www.ventspilsreiss.lv/lv/kustibas-saraksti/starppilsetu-marsruti/, gan https://www.autoosta.lv/ tajā sadaļā, kur kustības saraksti - tur norādīts, cik liels autobuss būs reisā. Un mute jau ar Tev ir noteikti - vari pajautāt kasierei.
  Bet par cenu te cepies veltīgi. To nosaka valsts...un nav jau 8 eiro. Braucu pirms nedēļas un maksāju 7.65, kas, manuprāt, ir pilnīgi adekvāti 180 km garam ceļam.
  Nepatīk - brauc ar NORDEKU, kam kursē tikai lielie busi. Nepatīk arī tas? Brauc ar limuzīnu, baudi komfortu un maksā daudzreiz dārgāk.
  Mums taču ir izvēles iespēja, vai ne?

 • -1
  yolo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Reisam, ja nemaldos, piešķi arī dotācijas. Savādāk biļešu cena bûtu vēl augstāka. 8eur ir ļoti zema cena priekš biļetes. Tā, iespējams, priekš Tevis ir liela summa, bet par biļeti tas nav daudz

 • 0
  Viktors Torpēda Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Es parasti gan paskatos kad ir lielais buss. man arī kājām vairāk vietas vajag. Mazos jau laiž tais laikos, kad nav tik daudz cilvēki jo nav jau izdevīgi lielos dzīt

 • 0
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Vienigi kur autoram piekristu : cenām jābūt atšķirīgām starp lielo busu un mazo

 • 0
  ilona kaķis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Bet autoram taisnība par to, ka nav pietiekoši vietas gara auguma cilvēka kājām. Liekas, ka attālumi noregulēti tā, ka puslīdz ērti var justies maza un vidēja auguma cilvēki. Tikko jābrauc kādam garākam, tā rodas problēmas, kur likt kājas.

  Jā, man nevis nepatīk, bet nav ērti - tanī ziņā piekrītu autoram.
  Ja kāds norāda problēmu, tad vajadzētu sākt domāt, kā to risināt, nevis iedomīgi paziņot- ej kājām vai brauc ar limuzīnu.

 • 0
  Ventspilsreiss Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ir uzņēmums, kas sniedz sabiedriskā transporta pakalpojumu atbilstoši pasūtījumam. Starppilsētu maršrutos pasūtītājs ir Valsts SIA “Autotransporta direkcija”, kas arī nosaka braukšanas maksas tarifu.
  Informācija par to, ar kādas ietilpības autobusu tiks izpildīts reiss, tiek norādīta gan autoostā novietotajā elektroniskajā tablo, kurā redzams autobusu kustības saraksts, kā arī pašvaldības SIA “Ventspils reiss” mājas lapas https://www.ventspilsreiss.lv sadaļā “Kustība saraksti”, kā arī citos interneta portālos, piemēram, autoosta.lv. Informāciju par autobusa ietilpību konkrētā reisā var noskaidrot arī autoostas kasē. Iegādājoties biļeti kasē, neatkarīgi no autobusa ietilpības, pasažierim ir tiesības izvēlēties un norādīt to sēdvietu, kura viņam šķiet ērtākā (pie nosacījuma, ja biļete uz to jau nav pārdota).

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: