Ventspils reiss autobusu murgs

randomsss | 13.02.2020, 09:12:53 | 3408

@VentspilsReiss jautājums, par ko es maksāju 8€ par 3h braucienu uz Rīgu? Par to ka jābrauc ar mazo pelēko veco miskastes busiņu? Par to ka nav kur kājas likt? Par to ka starp sēdekļiem sprādzēšanās vieta spiež kājas sānu kas pietam nenormāli sāp? Sēdekļi cieti ka senos laikos?! Ja šis mazais busiņš būtu pilns tad no komforta te nebūtu ne smakas, ja brauc mazais busiņš kurā par komfortu vari nesapņot tad lūdzu paziņojiet to pirms kāda pērk biļeti un pajautāja vai viņš ir gatavs braukt sūdā nevis normāla autobusā un piedāvājiet atbilstošu cenu.
Paldies.

Komentāri (23)

  • -4
    P SIA "Ventspils reiss" 13.02.2020, 09:43:54

    randomsss, pirms kauc un sūdzies, izlasi, kāds autobuss būs!
    Gan https://www.ventspilsreiss.lv/lv/kustibas-saraksti/starppilsetu-marsruti/, gan https://www.autoosta.lv/ tajā sadaļā, kur kustības saraksti - tur norādīts, cik liels autobuss būs reisā. Un mute jau ar Tev ir noteikti - vari pajautāt kasierei.
    Bet par cenu te cepies veltīgi. To nosaka valsts...un nav jau 8 eiro. Braucu pirms nedēļas un maksāju 7.65, kas, manuprāt, ir pilnīgi adekvāti 180 km garam ceļam.
    Nepatīk - brauc ar NORDEKU, kam kursē tikai lielie busi. Nepatīk arī tas? Brauc ar limuzīnu, baudi komfortu un maksā daudzreiz dārgāk.
    Mums taču ir izvēles iespēja, vai ne?

  • -4
    yolo 13.02.2020, 09:58:09

    Reisam, ja nemaldos, piešķi arī dotācijas. Savādāk biļešu cena bûtu vēl augstāka. 8eur ir ļoti zema cena priekš biļetes. Tā, iespējams, priekš Tevis ir liela summa, bet par biļeti tas nav daudz

  • 0
    Viktors Torpēda 13.02.2020, 10:05:55

    Es parasti gan paskatos kad ir lielais buss. man arī kājām vairāk vietas vajag. Mazos jau laiž tais laikos, kad nav tik daudz cilvēki jo nav jau izdevīgi lielos dzīt

  • 0
    Kriska 13.02.2020, 10:47:54

    Vienigi kur autoram piekristu : cenām jābūt atšķirīgām starp lielo busu un mazo

  • 0
    ilona kaķis 13.02.2020, 11:33:27

    Bet autoram taisnība par to, ka nav pietiekoši vietas gara auguma cilvēka kājām. Liekas, ka attālumi noregulēti tā, ka puslīdz ērti var justies maza un vidēja auguma cilvēki. Tikko jābrauc kādam garākam, tā rodas problēmas, kur likt kājas.

    Jā, man nevis nepatīk, bet nav ērti - tanī ziņā piekrītu autoram.
    Ja kāds norāda problēmu, tad vajadzētu sākt domāt, kā to risināt, nevis iedomīgi paziņot- ej kājām vai brauc ar limuzīnu.

  • 0
    Ventspilsreiss 13.02.2020, 11:47:52

    Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ir uzņēmums, kas sniedz sabiedriskā transporta pakalpojumu atbilstoši pasūtījumam. Starppilsētu maršrutos pasūtītājs ir Valsts SIA “Autotransporta direkcija”, kas arī nosaka braukšanas maksas tarifu.
    Informācija par to, ar kādas ietilpības autobusu tiks izpildīts reiss, tiek norādīta gan autoostā novietotajā elektroniskajā tablo, kurā redzams autobusu kustības saraksts, kā arī pašvaldības SIA “Ventspils reiss” mājas lapas https://www.ventspilsreiss.lv sadaļā “Kustība saraksti”, kā arī citos interneta portālos, piemēram, autoosta.lv. Informāciju par autobusa ietilpību konkrētā reisā var noskaidrot arī autoostas kasē. Iegādājoties biļeti kasē, neatkarīgi no autobusa ietilpības, pasažierim ir tiesības izvēlēties un norādīt to sēdvietu, kura viņam šķiet ērtākā (pie nosacījuma, ja biļete uz to jau nav pārdota).

  • -4
    Minkāns 11.05.2020, 13:06:02

    Shoriit, lai tiktu uz autobusu Ventspils - Riiga, izgaaju pieturaa pie Parventas biblioteekas pl.5.50. Mikroautobuss, kam bija jaabuut 5.56 - neieradaas, bet naakamais 6.06 pabrauca garaam - vietu nav. Rezultaataa - pie aarsta-speciaalista uz Riigu netiku. Sabojaata saplaanota diena. Ir tachu VR arii lielie autobusi, vai nevar no riitiem liidz 8 nodarbinaat tos?!

  • 0
    Covid-2020.ventspils 11.05.2020, 14:03:28

    Vai tad pie Pārventas bibliotēkas jāapstājas starppilsētu autobusiem?
    Cik zinu,pieturvietas ir pie Pārventas tirgus un pie Tārgales ielas Citro.

  • -1
    kalambūrs 11.05.2020, 13:37:43

    es ar vieglo varu aizvest uz rīgu ar visam ērtībam.

  • -1
    kalambūrs 11.05.2020, 13:37:43

    es ar vieglo varu aizvest uz rīgu ar visam ērtībam.

  • 0
    Ventspilsreiss 11.05.2020, 14:46:04

    Atbilde Minkānam:
    Kamēr valstī ir spēkā ārkārtas situācija, ir mainīti arī pilsētas sabiedriskā transporta kustības saraksti. Reiss, kas varēja būt Pārventas bibliotēkas tuvumā plkst.5:56 jau ilgu laiku ir atcelts. Kopējie autobusu kustības saraksti ir izvietoti autobusu pieturās, un tajos ir norādīti arī autobusu atiešanas laiki no Celtnieku ielas (un Inženieru ielas) maršrutā Nr.22 no rīta un vakarā, kad intervāli ir lielāki. Atgādinām, ka visi reisi maršrutā uz Rīgu, kas atiet no Ventspils autoostas līdz plkst.7:00 kursē caur Pārventu un uzņem pasažierus pieturā " Viesnīca "Vilnis"" un "Siguldas iela". Tādējādi pasažieriem nav nepieciešams doties uz autoostu, bet var iekāpt autobusā Pārventā. Lai garantētu iekāpšanu un sēdvietu konkrētā starppilsētu reisā, iesakām iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā.

  • -1
    Eeeeeeeeee 11.05.2020, 15:00:01

    Es neesmu no tiem, kas parasti kaut ko čīkst un viss slikti, BET...

    Par servisa kvalitāti var diskutēt. :) Tu samaksā naudiņu un kraties trīs stundas tajā busā, kur sēdēt ir šauri, neērti, labierīcības nav un, ja sagribas, tad dusmīgs šoferis, ka jāaptur, WIFI bieži niķojas un vasarā var mirt nost no karstuma. :)

    Mūsu pilsēta tak ir tik izslavēta un te viss esot TIK AUGSTĀ līmēni, ka pasarg, tad varētu būt moderznizēti autobusi un kaut 10 euro cena līdz Rīgai. ;)

  • -1
    ^^—^^ 12.05.2020, 13:33:44

    Nevajag jau arī pārspīlēt. Jautājums vispār – vai tas bija Ventspils reisa autobuss vai nordeka buss, kas brauc uz rīgu ar sliktu netu?

  • 0
    Normunds Birkhans 14.05.2020, 10:22:03

    Autobusi nenodrošina internetu! Viņiem mobilais internets ar kādu no operatoriem - LMT,Bite vai Tele2 ! Jo vairak saslēdzas jo lēnaks arī būs,kā arī visur nav pārklajums! Jūs sevi par pilnīgi atpalikušu parādījāt.Mobilais internets jau vairāk kā 10 gadus eksistē taču nezināt elementāras lietas.,ir smaga stadija.Nevajag dzert aliņus autobusā un smirdināt salonu! Busiņiem ir apstāšanās vieta,cik zinu.

  • 0
    Kriska 11.05.2020, 15:48:37

    Erik Freij, Jūs bieži braukājat uz Rīgu?

  • 0
    Milenati 12.05.2020, 09:35:04

    Es piekrītu, ka no rīta 7 līdz 8:30 , vajag vai nu lielu autobusu , vai nu biežāk lai brauc mikriņi. Gaidot mikriņu Talsu ielā pie Citro (TOP) , VISU LAIKU vietas Nav. Tas ir bardaks.Lai tad kāds mikriņš brauc līdz Pārventas centram pustukšs vai vispār tukšš. Es skatos ka priekšrocība ,tikai tiem, kas iekāpj sākuma pieturās!!!!!!!!!!!!!!!!

  • -2
    ^^—^^ 12.05.2020, 13:32:09

    Protams, ka priekšroka tiem, kas iekāpj sākuma pieturā, jo tad autobuss ir tukšs…

  • -3
    ^^—^^ 12.05.2020, 13:35:07

    Reiss jau vairākas reizes ir teicis, ka ārkārtējā situācija ieviesa lielas pārmaiņas – nedrīkst uzņemt vairāk pasažieru nekā atļauj valsts izdotie noteikumi. Kā arī – visu laiku tiek sekots līdzi pasažieru plūsmai.

  • -1
    kalambūrs 12.05.2020, 12:23:17

    bez vajadzibas uz Rīgu nebraucu.

  • 0
    Ventspilsreiss 12.05.2020, 14:42:26

    Atbilde Milenati.
    Minētajā laikā intervāls starp reisiem maršrutā ir vidēji 5 minūtes, kas jau tā ir neliels. Pašlaik situācija uzlabosies, jo no 12. maija atcelts 50 % ierobežojums pasažieru skaitam autobusa salonā un tagad vienlaikus atļauts pārvadāt tik pasažieru, cik ir sēdvietu, tas ir, mazs ietilpības autobusā tie ir 18 pasažieri. Atgādinām, ka autobusā obligāti jālieto mutes – deguna zonas aizsegs (maska, šalle u.c.). Aicinām pasažierus, kuriem pašvaldība piešķīrusi atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā, Pārventas bibliotēkā un autoostas kasē, uzrādot dokumentu, kas apliecina tiesības saņemt braukšanas maksas atlaides Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā, bez maksas saņemt pašvaldības sarūpētās sejas aizsargmaskas.

  • -1
    aldisbezbardis 12.05.2020, 18:26:14

    kā tagad būt invalīdiem? vai tad tagad arī 1 un 2 grupas invalīdiem jāpēk biļeti par naudu? es esmu 2 grupas invalīds. kā es varu iegādāties biļeti iepriekšpārdošanā?

  • 0
    Ventspilsreiss 14.05.2020, 08:26:29

    1.un 2.gurpas invalīdiem ir piešķirta 100% atlaide braukšanas maksai gan starppilsētu, gan novada, gan pilsētas sabiedriskajā transportā. Šīs atlaides nav atceltas un ir spēkā arī pašlaik, tādējādi personām ar invaliditāti par braukšanas biļeti nav jāmaksā. Savukārt iespēja iegādāties biļeti iepriekšpārdošanā ir papildus pakalpojums, par ko biļešu pārdevējam ir tiesības iekasēt komisijas naudu, bet biļetes pircējam ir tiesības brīvi izvēlēties, vai izmantot šo pakalpojumu un iegādāties biļeti vismaz dienu pirms brauciena, maksājot noteikto komisijas maksu, vai arī to nedarīt un iegādāties biļeti brauciena dienā. Biļešu iegāde iepriekšpārdošanā nav obligāta.

  • -2
    Latvija pāri visām! 14.05.2020, 10:03:47

    Par cenu galīgi nav ko cepties.
    Zinu par LR mazāk turīgas valstis,
    kur par šādu ceļa gabalu maksātu divas, pat trīs reizes vairāk.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: