Karstā ūdens tarifs

Varis | 17.11.2018, 10:37:32 | 1023

No 2018.g. oktobra paaugstināts karstā ūdens sagatavošanas tarifs.
Siltumenerģijas tarifs nav palielināts.
Karstā ūdens sagatavošana notiek mājās siltummezglā no tā paša siltumnesēja ar ko uztur temperatūru apkures radiatoriem, siltuma skaitītāji uzrāda patēriņu,ja siltumenerģijas tarifs nav mainījies kā var likt maksāt vairāk nekā patērēts?

Komentāri (13)

 • -2
  Mikess Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Ar tiem ūdeņiem vajag sekot līdz.Nekad nemetiet ārā maksājuma kvītis par vairākiem gadiem,JO ūdeka šmaucas.Nesen muterītei pieprasīja kaut kādus it kā nesamaksātos....aizbrauc viss ir kārtībā izrādās...tad skatās citus gadus...a še arī ir apmaksāts..nav kur pieķerties.Izrādījās vēl ,ka ir pārmaksāts :) Tādus vajag tiesāt. Ūdekas ''ūdeņgalvas ''

 • -4
  PSIA_UDEKA Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Veicot maksājumus klienti bieži vien aizmirst uzrādīt tādu nozīmīgu informāciju kā adresi, klienta kodu, rēķina nr., tāpēc var rasties situācijas, kad nav iespējams atpazīt konkrēto maksājumu, un tikai pēc tam, kad klients ir ieradies personīgi un uzrādījis maksājumu uzdevumus, var identificēt attiecīgās summas, ko klients maksājis.

 • 0
  Mikess Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Ko tu muldi ūdekas idiņ? Muterīte iet ar tiem jūsu rēķiniem uz banku maksāt!Tur ir viss pareizi norādīts un var uztais it izdruku par visiem maksājumiem un pierādīt ka viss ir pareizi. Saprati arī idiot uz ko tas viss velk a?Vēlaties nepatikšnas tad būs kad ieradīšos Ventspilī mājās atpīūsties.Tādus kā jūs šmaucēju kompaška vajag tiesai rakstīt iesniegumu un pieprasīt kompensācijas kā šmaucēju kompānija! Kā bija par Bendera kanroris - Рога и копыта !
  Jums tur 19 gadsimts ir un pie reizes šmaucat pa pilnu programmu citus.Brīnos,ka vēl neviens nav nolicis to šķūņa kantori pie vietas!

 • 0
  Mikess Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  P.S .Maksājumos viss ir pareizi,taču Jūsu ziņas par it kā nesamaksātajiem liek aizdomāties par to ,ka citi maksājumus izmet . Līdz ar to nevar neko vairs pierādīt it kā. Ūdeka,gatavo advokātus.Bus Jums nep[atikšanas,jo nebija pat ne vārda - ka atvainojas,ka kļūda it kā... Pielec ūdeņgalvas?

 • -2
  Mikess Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  ŪDEKAS DAERBINIEKI KLUSĒ... ZIN KAMIR LOHI PĒDĒJIE

 • -8
  Arnis Junge Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Varbūt klusē tāpēc, ka pilnīgi bezjēdzīgs ieraksts. Bezjēdzīgs tādā ziņā, ka vispār nav info par to, kurā mājā, kas neapmierina. Ko tieši vēlies, lai Ūdeka Tev saka? Vispār, tādas lietas risina klātienē, nevis te - internetā. :D

 • -5
  VSiltums Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Cien.Vari!

  Atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.524 3.pielikuma metodikai par siltumenerģijas maksājamās daļas noteikšanu kopš 2016.gada ir spēkā aukstā ūdens uzsildīšanai nepieciešamais siltumenerģijas daudzums, kas ir mainīgs lielums.

  VASARAS SEZONĀ (no 1.maija līdz 30.septembrim) šis daudzums ir 0,047 MWh/m3 un maksa par 1m3 karstā ūdens sagatavošanu ir 2,58 EUR + PVN. Savukārt ZIEMAS SEZONĀ (no 1.oktobra līdz 30.aprīlim) aukstā ūdens uzsildīšanai nepieciešamais siltumenerģijas daudzums ir 0,058 MWh/m3 un maksa par 1m3 karstā ūdens sagatavošanu ir 3,18 EUR + PVN.

  Siltumenerģijas tarifs kopš 2017.gada marta nav mainījies un tas ir 54,90 EUR/ MWh +PVN.

 • -2
  Te, te Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Varējāt jau paskaidrot precīzāk - proti, ka uzsildīšanai nepieciešamais siltuma daudzums ir mainīgs, jo ziemā aukstā ūdens temperatūra ir par 2-3 grādiem zemāka nekā vasarā, tāpēc lai godīgāk sadalītu starp patērētājiem patērēto siltuma daudzumu, ziemā tiek pielietots augstāks karstā ūdens uzsildīšanai aprēķinātais tarifs. Kopējo mājas siltuma bilanci tas neietekmē.

 • -2
  Mikess Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Kur ir teikts cik ir ziemas vai vasaras sezona? Ventspils Siltums tagad nosaka gadalaikus arī- ieslēdzu ziemu 01.10.201... ? Ieslēdzu vasaras sezonu....
  Jo ir tā cik atceros ka Ziemassvētkos rozes ziedēja un cilvēki sēņot gāja...Tā ir ziema ko? :D
  Savukārt pa Jāņiem bija par vienu grādu tikai siltāks nekā Ziemassvētkos . :)

 • -6
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  tā ir krāpšana,diezin vai A. Lembergs to pat zina?

 • 0
  Ens Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  krustmāmiņ,tavā lepnā villā arī piemetusies "Siltuma blusa"?

 • -2
  Rabarberis Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Ja Te,te kārtīgi izlasītu Siltuma atbildi, tad arī nebūtu jāatkārtojas ar savu komentāru. Viņu sniegtās atbildes jau pirmajā teikumā ir rakstīts, ka siltuma daudzums ir mainīgs lielums. Pie tam tā ir maksa par ūdens uzsildīšanu un nevis tarifs. Tarifs siltumenerģijai ir viens un nemainīgs!

 • -2
  Rabarberis Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Turklāt, Te, te - kā vismaz liecina informācija Siltuma mājas lapā, tad aukstā ūdens temperatūra atšķiras nevis par 2-3 grādiem, bet gan, pieņemot, ka aukstā ūdens temperatūra ziemā ir +5 grādi, bet vasarā + 15grādi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: