Stenders pica

555 | 10.11.2018, 20:45:08 | 3381

Šodien pasūtu picu Stenders pica,tur pieņem pasūtījumu un pasaka gaidiet,pēc aptuveni 40min būs jūsu pasūtījums pie durvīm...paiet stunda un četrdesmit minūtes no picas ne vēsts.Zvanu šiem un prasu kas par lietu kapēc tik ilgi kavējam...man pasaka...mēs esam pazaudējuši jūsu pasūtījumu,piedodiet....gaidīsiet vēl es saku nē paldies..šie saka OK.....kāds bļāviens vēl OK....kas tā par atieksmi...kolhozs....bij vēl gadījums kad uz vietas pasūta un to picu piededzina jo cepējai bij jaiziet ārā uzpīpēt....šodien šis man pielika punktu šai bardakā...

Komentāri (20)

  • -12
    MC 10.11.2018, 22:30:14

    Es arī kautkad pasūtiju uz vietas,kad bija pagajušas apmeram 40 min.gāju prasīt kas notiek.atbildēja,ka ļoti daudz pasūtijumu uz mājām(pirms tam teica,ka nebūs ilgi jagaida) zāle arī bij diezgan tukša. Pirmā vietā sanāk,ka tie kas pasūta pa tel,pēctam tiem kas uz vietas.ja iztur un sagaida.

  • -7
    Profesors Preobraženskis 11.11.2018, 07:42:38

    Tādas lietas vajag iemācīties gatavot pašiem,mājas kārtībā.
    Tad nebūs iemeslu pārmest kādam par termiņiem un kvalitāti..
    Ja esat par slinku-iztieciet bez tiem itāļu raušiem!

  • -14
    yolo 11.11.2018, 14:58:41

    Kāpēc tev šķiet, ka kādam šeit tavas domas interesēja?

  • -12
    MC 11.11.2018, 10:06:51

    Varbūt kad kādam arī gribas kautkas cits,nekā tikai sēdēt mājā un ietaupīt kādu santīmu.mājās ir mājās,tas ir labi,bet izlīst no mājām arī vajag,un tā profesor ir katra paša darīšana kur ēst,nevis tu te uzspiedīs,ka vajag iemācīties mājās gatavot.tev neviens neliek iet kautkur-sēdi savās mājās,a kas grib tas iet.es arīnesudzos,es uzrakstīju,kā bija man,pēc tās reizes vēl tur esmu biji neskaitāmas reizes,un iešu vēl.

  • -4
    Kurzemniece. 11.11.2018, 12:42:28

    Viss jau ir labi.Bet līdz tam brīdim,kad tādi,kas bieži izmanto sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus,sāk žēloties,ka pie mums algas par mazām,ka nevarot savilkt galus kopā...Vientuļās māmiņas sūdzas,ka pietrūkstot naudas pamperiem...Esam aizmirsušas,ko nozīmē dzīvot taupīgi.

  • -13
    555 11.11.2018, 11:14:25

    Pieņemu ka Tu profesor dzīvo naturālajā mājsaimniecībā un pakalpojumus neizmanti,un ražo visu nepieciešamo pats...bet atceries visi nav jabūt tādiem kā Tu

  • -12
    sranskis 11.11.2018, 11:27:45

    Profesoram ir klīnika!

  • -3
    Barons 11.11.2018, 13:28:26

    Būt bijs vaidziks pasūtit iekš Akcij Sabiedrib DIĀN to picc,le zinat.Tur ar ir Ceptuv.

  • -11
    MC 11.11.2018, 14:11:20

    Kā parasti,jautājums bija par attieksmi,bet te jau kā katru reizi kāds ekseplārs vai eksemplāre nomaina jautājuma būtibu un vis tālāk aiziet jau ne par tēmu.jautājums bij par gaidīšanu,nevis,kad kāda nevarēs pamperus nopirkt un nevarēs galus savilkt.un tie kas nāk no šīs planētas un dzīvo vienu dzīvi,arī iespējams ,grib ko citu redzēt,ne tikai māja-darbs-māja.zinu tādus kas visu mūžu taupa un beigās kad noliek karoti nav pat gandriz neviens kas tevi aprok.sēd mājās un nezin piemēram,ka rimī var nopirkt jau samaisītu,sagrieztu rosolu.

  • -2
    Margrieta. 11.11.2018, 16:16:23

    Es par to rasolu no Rimi - jā,protams,gadās,kad steigā nav vaļas,bet tie ir reti gadījumi,pirmkārt-par kādu cenu,un,otrkārt,gatavs pirkts,vienalga,jāpārtaisa,lai būtu gārds.

  • -12
    555 11.11.2018, 14:42:52

    MC...tieši tā runa šeit bij par atieksmi ne to cik bieži izmantoju vai neizmantoju pakalpojumus(personīgi ne pārāk bieži un ja tad vēl man gadās aplauzties tad nu nezinu vai vēl kādreiz gribētu vēl aplauzties)..

  • -14
    bite1 11.11.2018, 15:34:24

    Es arī negribu ņemties pa virtuvi pusi no brīvdienas, pēc tam otru pusi visu mazgāt un vākt nost.Labāk izstaigāties un uzēst kāda kafeinīca . Tikai žēl ka mūsu čuhņā pārsvarā ir slikts serviss .

  • -12
    MC 11.11.2018, 18:30:53

    ir tādi kas grib sēdet mājas un ir tādi kas grib atpūsties un kautkur iziet-katra paša brīva izvēle.nevis sāk te uzspiest savus variantus,gatavojiet mājās un nekur neejat.un pie tā rosola ir rakstits vārds piemēram,nezinu kā garšo neesmu pircis,tikpat labi vareja tur pierakstīt,ka tur var nopirkt kūpinātu vistu,varbūt kāda kas sēd mājās un cep picu,domā ka vistu var ieiet kūtī noķert un izvārit jo nekur tač nav jaiet,tā sanāks lētāk.(kurzemniece)

  • -5
    Ens 12.11.2018, 14:38:57

    Ir tādi,kuri vēlas saņemt pakalpojumu laicīgi,par atbilstošu samaksu.Viņi nav vainīgi,jo uzvedās,kā klienti:) Ja picu kantoris nevar celt,tad nespēs arī nest.

  • 0
    Latvija pāri visām! 12.11.2018, 17:40:47

    Citreiz tur tās picas tādas kā līdz galam neizceptas...

  • 0
    Minkāns 15.11.2018, 16:27:58

    Arī agrāk pasūtot ir saņemtas nedaceptas picas

  • -1
    Krišs Daugulis 12.11.2018, 22:08:26

    Kā Stenders nomainīja dislokāciju, tā picu garša arī izmainījās. Var secināt, ka cepēji citi.
    Diemžēl Artis laikam par šo parādību neko nezin

  • 0
    Krievlauks 15.11.2018, 14:17:19

    Kas tas pa priekšnieku ja neseko līdz savas firmas prestižam. Nav jau nekads magnats ar tūkstošiem tirgotavu.

  • -2
    Bibi 15.11.2018, 20:35:10

    Nu smuki nav ka tāda nolaidība pret pasūtījumu piegādi. Par apkalpošanu uz vietas nevaru sūdzēties. Ir bijis ka pica, karbonāde ir pusizcepta, tas ja.. Ir bijis ka atnes to ko nepasūtīju... Bet vienmēr ir viņi ir labojumi savu kļūdu un atnes ko un kā vajag. Un vismaz cik man ir sanācis komunicēt, vienmēr pārdevēji bijusi laipni

  • -2
    tupenis 14.12.2018, 19:28:32

    nevaig te tagad pirst pa stenders pic. Es biju pārsteigts par picas kastes skaisto noformējumu, kas man bija atsūtīta kā dāvana-pārsteigums. Liels paldies picērijas darbiniekiem :) Un vēl lielāks paldies šoferim, kurš vismaz 15 minūtes stāvēja aiz žoga un centās sataurēt mani lai eju pēc picas. Izgāju, tikai tad, kad kaimiņi sazvanīja mani, ka te viens signalizē uz ielas :D

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: