Smilšu un kūtsmēslu piegāde

ilona kaķis | 16.04.2018, 17:39:09 | 763

Būšu pateicīga, ja kāds padalīsies ar kontaktiem, kur lai šos labumus pasūta. Šobrīd drukātās avīzes versijā nemanīju.

Komentāri (19)

• -1
    qwerty Pirms 3 dienām, 7 stundām

Tiešām grūti ieskatīties sludinājumu sadaļā?
    https://www.ventasbalss.lv/sludinajumi/dazadi/pardod/167084

• -3
    Rasma Pirms 2 dienām, 14 stundām

Bez tiem pārmetumiem varēji iztikt, vienkārši palīdzam tāpat, nepaaugstinot sevi pārākumā!

• 0
    ilona kaķis Pirms 3 dienām, 7 stundām

Njā. Man laikam jānokaunas, - es pat nepamanīju.
    Skatījos pie "Preces, pakalpojumi".
    Lai nu kā - paldies.

• 0
    Māra Freimane Pirms 2 dienām, 13 stundām

Pie manis var dabūt kūtsmēslus.Paši var braukt pakaļ Ir sadalījušies. tel. 27065774

• 0
    Amilda Pirms 2 dienām, 13 stundām

Kada cena?

• -3
    snaiperis999 Pirms 2 dienām, 13 stundām

Droši vien ka s.dus var dabūt arī pie Kurzemnieka,jo d..š visu laiku tā,ka vis novads smird.

• -1
    ilona kaķis Pirms 2 dienām, 13 stundām

Paldies, Māra, par piedāvājumu, tomēr laikam izmantošu sludinājumu- tur būs arī piegāde. Man tas ir svarīgi.

• -1

Sludinajuma nav teikts par piegadi.

Vispar jau viss sis temats vairak izklausas pec sludinajuma papildus reklamas

• -1

Ievietoja sludinajumu un taj pasa diena temats par produkta meklesanu. Tik 2 stundas velak.
    Cilveki jau nav tik stulbi

• -3

Snaiper, jūs abus ar Kurzemnieku vajadzētu piesēdināt pie kopēja dzīru galda. Jūs vai nu viens otru nomušītu, vai arī, krietni izvillojušies, gala beigās sadzertu tubrālības. :)

• -3

Baidies, Amilda. Es varbūt tevi nozombēšu, un tu tos kūtsmēslus ne tikai pirksi, bet vēl bez maksas man arī ražosi.
    :D

• -1
    Nif nifs Pirms 2 dienām, 12 stundām

Ražojam jau mēs visi. Tikai mūsu saražotos sauc bik citādāk :)

• 0
    Barons Pirms 1 dienas, 10 stundām

Nif nifs kung.
    Ja,ja,un to,ko saražot cilvēk,ar var ontlig izmantot par Organisk mēslojum.Tig vaig sajaukt kop ar Kūdr iekš atsevišk bedrit un pēc 2-3-4 gad var brūķet.Tig jauzpase,le nemet iekš to Atejbedr visād šaiz-tukš pudel,izlietot Kondom,bērn spēļmant,ko var skādet priekš mēslojum kvalitāt.

• -1
    Pūce Pirms 1 dienas, 19 stundām

ļoti labi putnu mēsli un ar lopu pa šo adresīti, tik pašiem jābrauc pakaļ ;
    ari labas lauku olas.

29144169
    zizmanova@inbox.lv
    Vārves pagasts, Pasiekste

• 0
    Dāvis Pirms 1 dienas, 19 stundām

28193663 govs kūtsmēsli, kaisīti ar salmiem un skaidām.
    Ir gan satrūdēti, gan svaigi.
    Pa lēto ja paši braucat pakaļ.

• 0
    Nif nifs Pirms 1 dienas, 12 stundām

Dāvi, kurš tev virziens, kur atrodies? Kuldīgas, Rīgas vai Tārgales virzienā

• -1
    ilona kaķis Pirms 1 dienas, 16 stundām

Ideāli būtu 2gadus trūdējuši mēsli, bet...nu aizbraukšu es ar savu vieglo mašīnīti uz laukiem, parādīs man saimnieks s*du čupu un iedos lāpstu...un tālāk?

Pēc nenormāli slapjā rudens un ne mazāku slapjumu radošās ziemas ir nepieciešamība visu dārzu pacelt augstāk, jo zeme šķiet kā pazudusi, iebrukusi. Taciņās vajadzēs smilti, dobēs mēslus, kūdru, melnzemi.

Pie Pūces pēc putnu mēsliem varētu ar kādiem pāris spaiņiem aizbraukt (to tādā variantā, ja normālu dārzu vajag augšanas uzlabošanai pamēslot), bet, kā jau aprakstīju problēmu- vajadzīgs apjoms aizpildīšanai.

• 0
    reku Pirms 1 dienas, 11 stundām

Visdrīzāk,ka no pārmērīgā mitruma augsne sablīvējusies,dobes sasēdušās.Nezinu,kāpēc taciņās vajadzētu smilti,nu,bet ,ja jau sākotnēji celiņi ir ar smilts vai grants segumu,tad lai tā būtu.
    Dobes varētu "pacelt" ar kārtīgu pārrakšanu pusotras lāpstas dziļumā,ja apakšā baltā smilts,tad gan jāiestrādā kūtsmēsli.
    Papildināt melnzemi vajadzētu vienīgi gadījumā,ja augsne plūdos aizskalota pa slīpumu prom.Kūdru izmantot gan vajadzētuvienīgi kā mulču,savādāk mūsu smilts augsnēs no tās labuma nav.

• 0
    Margrieta. Pirms 1 dienas, 10 stundām

Ar putnu mēsliem gan prātīgi,tos lietot labāk papildmēslojumam.Var viegli pārforsēt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: