Picērija "Diāna"

Lauraaa | 25.07.2017, 11:21:32 | 2467

Nevienu reizi, kad esmu vēlējusies pasūtīt picu no picērijas "Diāna", neesmu varējusi viņus sazvanīt pa norādīto kontakttālruni. Alternatīva? - Pieteikt pasūtījumu elektroniski caur pasūtījuma veidlapu, kur pats vari forši saklikšķināt ko nu vēlies, BET man nav ne jausmas, kurā brīdī mans pasūtījums ir pieņemts un, kur nu vēl zināt aptuveno piegādes laiku, kas tomēr ir svarīgi.
Pēdējo reizi, kad pasūtīju picu ( ja nemaldos, tas bija pagājušās nedēļas nogalē), zvanu par to, ka kurjers ir klāt, tā arī nesaņēmu. Saņēmu glindzināšanos pie durvīm. Pie durvīm man jau priekšā kurjers ar vairākām picu kastēm un ar bankas terminālu. Uzspiežu PIN kodu un laimīga ar savām picām devos uz virtuvi. BET pēc kāda brīža tikai saprotu, ka pasūtījuma saraksts ar reāli piegādāto picu skaitu nesakrīt. Biju samaksājusi par 5 picām, taču saņēmu 4. (Tika pasūtītas gan veselas, gan pusītes, tāpēc arī picu kastes neskaitīju. Jā, okey, es saprotu, ka tas man bija jākonstatē brīdī, kad kurjers bija pie durvīm...

Komentāri (21)

  • -3
    Lauraaa 25.07.2017, 11:27:23

    ... bet man neienāca prātā, ka vajadzētu kaut ko pārbaudīt un cilāt ārā picas no kastēm.
    Atgriežoties pie picērijas kontakttālruņa, kam nav ne jēgas, ne pielietojuma - man nebija nekādu veidu kā sazināties ar picēriju par manu starpgadījumu ar iztrūkstošo picu, jo neviens klausules otrā pusē neatbild. Tie ir daži eiro un par tiem man bēda ir maza. Vairāk jau principa pēc par to, cik neuzmanīgi strādā darbinieki un par kontakttālruni, kam jēgas nav.

  • 0
    Mike 22.08.2017, 16:03:21

    Kapec pasutit,ja var gatavot pati? Slinkuma kaite?

  • -3
    Pipars 25.07.2017, 11:35:44

    Nakošreiz pamegini šeit
    https://m.facebook.com/picerijazitari/

  • -1
    Riebīgais 25.07.2017, 11:49:32

    Tas tik parāda to cik slinka tu esi.

  • -2
    Novadnieks 25.07.2017, 11:54:00

    Kaut kas jādara,lai Lauraaa neatstiepj kājas no bada.Ja tā picērija šitā turpinās viņai neatbildēt,tad tas cilvēks aizies bojā.Turies,nemirsti.Ēd dūšīgi picu un dzīvo.

  • -2
    No malas 25.07.2017, 13:24:03

    Tēmas autore noteikti saistīt ar kādu no konkurentu uzņēmumiem.Tā arī tapis šis antireklāmas temats.Uz pasūtījumu.

  • -1
    keda 25.07.2017, 13:55:24

    Haha, Pipars ir Lauraaa draugs vai biznesa partneris? :D
    A neienāca prātā sazināties ar tās pašas lapas palīdzību? Tur ir arī e-pasts, var arī bildes pievinot to, kas saņemts un par ko maksāts. Nu, vismaz kaut kas būtu noziņots. Uz picēriju vismaz aizdevies? :)

    p.s. no zīteriem nesen pasūtījām pirmo reizi un bija tiešām ok!

  • -5
    Pipars 25.07.2017, 15:28:56

    Nav ne draugs,ne biznesa partneris.
    Vienkarši, ja neapmierina Dianas picerijas ,tad ir jameklē alternativas!
    Tikai klients ar savu macinu var nobalsot par labako piceriju Ventspili!
    Citadi tads sadomazo sanāk,par Dianas piecerijam visu laiku sudzas,bet tajā paša laikā spitigi turpina izveleties Dianas picas.

  • -5
    šašliks 25.07.2017, 18:09:00

    Manās acīs "Diāna" jau sen visu cieņu zaudējusi - picas samestas kopā uz "šaltaj-baltaj" un tās pašas tādas primitīvas. "Guļošā" uzstādīšana uz VELOCELIŅA vispār bija pēdējais piliens - būtu saīsinājuši savu būceni. Iesaku sekot pazīstamu cilvēku piemēram - braucot pāri "guļošajam" ātrumu nesamazināt - ja velo kas notiks, pieprasīt kompensāciju no "Diānas", un ja kāds no tām hrenova durvīm veļas ārā tajā brīdī, kad brauc garām - skriet virsū, vienalga, liels vai sīks, tievs vai resns. Nemāki paskatīties vai ceļš brīvs - nelien.

  • -1
    vai man dieniņ!!! 25.07.2017, 18:20:39

    Visam piekrītu, izņemot "braucot pāri "guļošajam" ātrumu nesamazināt - ja velo kas notiks, pieprasīt kompensāciju no "Diānas"".

    Uz kompensāciju vari necerēt, jo guļošais ir redzams un pats tev neuzskēja virsū, bet tu viņam. Tikpat labi vari teikt, ka skriesi iekšā luksoforu stabā un prasīsi kompensāciju. Absurds un neloģisks priekšlikums. :)

  • -2
    šašliks 25.07.2017, 22:15:30

    Absurds un neloģisks ir tas "guļošais" uz veloceliņa. Esmu izceļojis bezmaz pusi Eiropas, nekur savā mūžā neesmu redzējis tādu marasmu. Visur viss tiek pielāgots tā, lai mudinātu cilvēkus izmantot velo ikdienas transportam, lai atbrīvotu ielas no auto un, līdz ar to, samazinātu degvielas patēriņu un kaitīgos izmešus, un arī - veselīgi! Te kaut kā manāmi pretēji viss notiek.

  • -1
    pūka 26.07.2017, 23:42:55

    Nu to uzstādīja to dažunīdētāju dēļ, kuri nevar pirms iet no turienes ārā paskatīties vai kāds nebrauc. Arī tiem par godu kas ejot vienreiz dienā tur garām uzskrien riteņbraucējam kas brauc iešanas ātrumā un to cilvēku dēļ, kas nevar izspraukties garam piebūvei un mašīnām kas novietotas pie ielas( nu saprotiet cilvēki mums pilsētā ar ļoti lieliem pleciem!!!!).

  • 0
    Mike 22.08.2017, 15:58:33

    Ko tu tiers akst! Nesalidzini Eirozopas limeni ar Latvijas velolauzejiem kads esi Tu pats! Del tadiem ka Tu ari uzstada tadus.Un vispar pa muti vajag uzreiz ja neprot kartigi uzvesties .Aizbrauc kaut vai uz Rigu un palukojies ka tur debilie lielaka dala brauc nevis pa savu velocelinu tacu gajeju ietvi un vel triecas pa taisno ieksa.Ne vien reiz vien pa bieti esmu tadiem sadevis.Pret tadiem ka velobraucejiem sen jau vajag attiecigus likumus ka ari lai liek brauksanas tiesibas un iemacas ka un kur braukt.Esmu ari zinies bijis daudzviet kur velo lieto tukstosiem tacu nekad nebija problemu kadu ir te del tadiem dauniem kads esi Tu.

  • -7
    krustmateflorence 25.07.2017, 18:20:42

    Ir jāpiekrītam,ka Ventspilī nav tāda meistara,kurš prot cept pareizi picas.
    To kas pašreiz pieejams,tās nav picas,tās ir pļockas, un diemžēl pa šīm pļockām prasa augstu cenu.
    Jābrauc mūsu cepējiem štažēties uz ārzemēm.
    Bet vispār picu ēšana ,veicina sirds slimības ,impotenci ,aptaukošanos un pāragru ķermeņa novecošanu.

  • -2
    pūka 26.07.2017, 23:45:50

    Jā un ja jau tu tik liela picu pazinēja tad zini pasaulē ir daudz un dažādas biezuma, izmēra un formu picas. Citas vispar sastav no maizes, bet citas ir tik plānas un vienalga prasa milzu naudu. Nepatīk neēd!!!

  • 0
    Nif nifs 27.07.2017, 10:09:47

    Kas ir - pareizi? Vienam garšo tā, otram šitā, par gaumi nestrīdas.

  • -1
    reku 26.07.2017, 13:01:48

    Redzēju,kā jaunāki puikas tiem pieskrūvētajiem vaļņiem iemanījušies pārlēkt pāri ar visu vellapēdu.Labs treniņš.

  • -1
    Anita 27.07.2017, 06:34:40

    Cepiet picas paši , nebūs nervi jāmaitā un droši ,ka būs garšīgi , labi un lētāk.Ja nezin kā ,priekš kā tad ir internets ,recepšu netrūkst , produktu arī .Uz priekšu , lai tādas Diānas paliek bez peļņas !

  • -5
    Nif nifs 27.07.2017, 10:10:41

    Ja arī netrūkst recepšu, produktu un plīts, iespējams, trūkst laiks. Tā kā ne vienmēr šis ir labākais variants.

  • -1
    Anita 27.07.2017, 10:54:09

    Nu nez vai tik ļoti trūkst laiks , vai tad gaidīt kamēr atved nezināmas kvalitātes picu iznāk ātrāk ,nekā atlicināt pusstundu un pica svaiga un karsta ir galdā un noteikti lētāk .Drīzāk jau slinki esam palikuši , neko negribas darīt , jo par naudu jau nav jābēdā un visu var nopirkt .

  • -5
    Milda Kušš 20.08.2017, 17:41:21

    pic diān sūka papēd!!nekas nav ātri,runā pa telefoon tā taka a kkād sēts puišal,lamājas,ķip runā pa tel,bet pa vidam kko ņirgājas ar kādu citu...picas i biezas un viss ir samētāts tur...pic a krabjiem-vājprāts,krons visam.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: