Auto noma

Laima | 02.02.2017, 22:40:11 | 741

Labvakar! Vai kāds nevarētu palīdzēt, nepieciešama automašīna ar šoferi uz 3stundām pa Ventspils teritoriju. Kur varētu iznomāt auto ar šoferi?

Komentāri (1)

  • -1
    Nezināmā 02.02.2017, 23:20:26

    Atļaušos izkopēt no Facebook.


    "Deivids Tararujs
    pirms 2 stundām
    Piedāvāju šofera pakalpojumus Ventspilī un rajonā.
    € 5
    Ventspils

    Sludinājums 1.

    Piedāvāju šofera pakalpojumus. Nepieciešams tikt pilsēta-pārventa vai otrādi jebkurā diennakts laikā, aizvest vairāk mantas vai vienkārši nokļūt uz citu pilsētu vai atpakaļ? Palīdzība uz ceļa, ievilkt automašīnu, piedarbināt ar krokodiliem a/m un tamlīzīgi. Droši zvani vai raksti un vienosimies. Esmu jauns puisis(20), atbildīgs, disciplinēts,godīgs, cilvēks kurš rūpējas par savu izskatu un ir bez jebkādiem kaitīgiem ieradumiem. Ir B vadītāja kategorija nepilnus 3 gadus un nav bijuši pārkāpumi. Nogādāšu Jūs vai Jūsu preci no punkta A līdz punktam Z(pa visu Latviju un ne tikai, ir vairākkārtēja brauciena pieredze uz Lietuvu, Igauniju, Poliju, Vāciju u.c). piemēram, uz lidostu, vai izņemt Jūsu bērnu no skolas un atvest uz mājām, pārvākšanās uz citu pilsētu, dažādas situācijas, kurās es varu pielāgoties un palīdzēt, arī citos nelielos darbos kā palīdzīga roka jebkurā diennakts laikā visu cauru nedēļu izņemot darbadienās no pirmdienas līdz ceturdienai plkst. 8.00-16.00(Studijas Ventspils Augstskolā), taču droši var traucēt mani un kā spēšu, tā palīdzēšu. Ir sava vieglā automašīna Volvo V50, dīzelis. (līdz 6 feb. esmu pieejams katru dienu 24/7)
    nr. 20640501"

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: