Papildstundas matemātikā.

KaijaMaija | 25.01.2017, 10:15:02 | 1960

Labdien! Varbūt kāds var ieteikt kādu skolotāju,kas var pasniegt papildstundas matemātikā 6.klases skolniekam. Varbūt kāda skolotāja atsauksies! Jauku dienu! kaijamaija@inbox.lv

Komentāri (58)

  • 0
    KaijaMaija 25.01.2017, 10:21:26

    E-pasts kaijamaija1@gmail.com

  • -4
    Novadnieks 25.01.2017, 16:51:23

    Ja sīknaudu līdz piečukam mācēs saskaitīt,tad dzīvē nepazudīs.Gan aliņam iznāks gan cigaretēm.

  • -1
    DaceDucite 25.01.2017, 21:07:13

    matematika nav vajadziga.tas nu ir skaidrs.

  • -4
    Gunārs Pētersons 25.01.2017, 22:24:57

    Iesaku vērsties arī augstskolā! Varat izlikt zīmīti pie ziņojuma dēļa.

    Klau, Novadniek, kur tik ieskatos, tur Tavs bezjēdzīgais komentārs. Ļauj taču cilvēkiem iegūt informāciju bez Tava stulbuma. P.s. Tulīt noteikti uzradīsies Tavs aizstāvis norge :)

  • -5
    Novadnieks 26.01.2017, 04:55:57

    Ir gan mans komentārs ar tā saucamo "prikolu",gan Tavs ar ieteikumu,tā kā ir līdzsvars un satraukumam nav pamata.Vai Tu ikdienā arī esi pati nopietnība?Tā kā nejauks partijas sekretārs,kurš redzēdams ka šunelis urinē uz partijas komitejas durvīm,saceļ kājās visu miliciju,lai sauktu pie atbildības suņa saimnieku par milzīgo kaitējumu pastāvošai iekārtai.

  • -4
    Gunārs Pētersons 26.01.2017, 10:07:22

    Tas Tavs tā saucamais "prikols" ne vien ir vulgārs un gaužām nevietā, bet arī degradē visu tēmu un viedokļa izteikšanu. Cilvēks meklē palīdzību, bet Tu tikai "ievem" un aizjāj uz savu vienradzi tālāk. Varbūt vēl pats sev "iedevi 5" par tik izdevušos "prikolu", klaun?

  • -1
    Novadnieks 26.01.2017, 10:11:50

    Lai būtu klauns,Esi apmierināts,cirka direktor?

  • -2
    yolo 26.01.2017, 16:43:36

    ar novadnieku nav vērts iesaistīties diskusijās. viņš novedīs tevi līdz savam, idiota līmenim un tad paņems "uz pieredzi"

  • -1
    Anita 26.01.2017, 05:30:45

    Tas ,ka te tiek meklēta palīdzība skolēnam matemātikas apguvei norāda tikai uz to ,ka skolotāji nav izpildījuši savu tiešo pienākumu ,par kuru saņem algu (ne mazu) , nav jau tādu skolotāju ,kādi bija manā skolas laikā , kad skolotājs nelikās mierā , kamēr bērnam nebija skaidrs apgūstamais materiāls , viņi nerēķināja stundas ,kuras pavadīja pēc darba beigām ar skolēniem ,kam nepadevās mācības, un saņēma viņi ļoti mazas algas , jo toreiz skolotāji par tādiem kļuva ,jo bija aicinājums un talants par tādu kļūt.Šodienas pedagogi tikai prasa algas pielikumu, bet ja paskatās, cikos šie no skolas dodas mājup ,tad kļūst skaidrs , ka skolēni paliek otrajā plānā.

  • 0
    Nif nifs 26.01.2017, 07:19:02

    Skolēni šais laikos arī ir ļoti neieinteresēti kaut ko apgūt. Un ja vēl mājās pavēloša, nīgra māmiņa un pietrūkst mīļuma, tad arī bērnam grūti ar uztveri.

  • -5
    Gunārs Pētersons 26.01.2017, 10:10:13

    Ieteiktu tik ļoti nenosodīt. Iespējams māte vēlas papildus sagatavot bērnu ar mērķi mēģināt startēt labā Universitātē. Tas nav noslēpums, ka labs un izcils rezultāts prasa papildus darbu! Lai izdodas atrast labu skolotāju!

  • -1
    Novadnieks 26.01.2017, 10:25:23

    Iespējams tas varētu būt,ka mērķis ir lai bērns startētu kādā augstskolā,tāpat kā iespējams ir ari tas ka tas bērns ir ar tik grūtu galvu,ka nevar "vilkt līdz" saviem vienaudžiem.Otrais manis pieminētais variants būtu attaisnojams un saprotams,bet versija par kaut kādu universitāti,ja bērnam ir 12 gadi,tas ir galīgi garām.Lai gan brīnums nebūtu nekāds,ja kāda "augstas raudzes" dāma ir sasapņojusies par savu atvasi kā par iespējamo "Lomonosovu".
    Pētersona kungs,vai Tu kaut reizi dzīvē esi pasmaidījis?Un ja esi,vai smaids bija patiess?

  • -1
    Nif nifs 26.01.2017, 10:25:25

    Ja ar nosodīšanu domāts mans komentārs, tad es to rakstīju vispārīgi, ne par konkrēto gadījumu.

  • -5
    Gunārs Pētersons 26.01.2017, 10:35:53

    Gatavoties jāsāk ir laicīgi! Bērns jāpieradina pie zināmas slodzes, disciplīnas un informācijas apguves sistēmas. Jebkurš sevi cienošs vecāks gatavos savu atvasi laicīgi un, protams, ka ar mērķi par augstāko izglītību. Tur nav ko smaidīt un smieties!

    Novadniek! Par kādām augtsas raudzes dāmām Tu runā? Vai tad visi bērni automātiski jāuztver par viduvējībām, kā Tu to dari? Kā tā var darīt? Skaudība, ka ar Tevi tā neņēmās kā rezultātā spēj tikai "prikolus" rakstīt?

    Nif nifs un Anita - jūsu komentāri ir gan nosodoši. Automātiski esat atraduši vainīgo problēmai, kuru Jūs nemaz nezināt. Stulbas skolotājas, nīgras māmiņas.. KO?!

  • -3
    Novadnieks 26.01.2017, 10:47:15

    Ak tad NIf nifs un Anita arī ir auzās.Nebūs man garlaicīgi tajā auzu laukā.Gandrīz vai no savas puses vajadzētu atvainoties,jo nezinu problēmai vainīgo,atšķirībā no Gunāra Pētersona,kurš liek nojaust ka zin.

  • -2
    SPOSA 26.01.2017, 10:39:18

    Mamma malacis, kas uztraucas par savu bērnu, varbut rakstīt reklāmu augstskolā. par nelielu samaksu, un tas palīdzēs finansiāli studentam

  • -5
    Novadnieks 26.01.2017, 10:52:25

    Labāk lai pabraukā ar savu bērnu kaut vai tepat pa novadu un parāda viņām tās ražotnes,kuras mums te vēl ir palikušas,lai jaunam cilvēkam rodas iespaids par dzīves patiesām vērtībām,par kārtīgu darbu.Universitātes lai paliek priekš tiem,kuri neprot un negrib strādāt,kuriem dzīves aicinājums ir parazitēt.

  • -4
    Gunārs Pētersons 26.01.2017, 11:02:46

    Novadniek, es īsti nevaru saprast, stulbs vai izliecies? Kādēļ Tu nevari likties mierā un izmisīgi vēlies, lai visi gan lieli, gan mazi sajūt Tavu šausmīgo sāpi par to, ka viss ir slikti? Pie tam, Universitātes rada parazītus? Ak vai... Būtu Tu pabeidzis kādu un ieguvis kvalitatīvu izglītību, tad zinātu un tā nerunātu. Šādi var izteikties tikai un vienīgi dzīvē frustrēts un neizglītots indivīds. Inteliģents jau pirmsākumā būtu atbalstījis mātes centienus palīdzēt bērnam. Žēl, bet tādā sabiedrībā dzīvojam. Tagad normālie ir tie, kuri lasa visādus pietiek.com un citus alternatīvos avotus, pēc tam vienojotos vienā lielā gaudojošā sonātē.

    Mātei-lai veicas!
    Vaukšķiem-mācieties!

  • -2
    Novadnieks 26.01.2017, 11:38:23

    Būs jau labi,Pētersona kungs,gan jau arī Tev pāries...

  • -1
    Anita 26.01.2017, 11:17:23

    Pētersona kungs, kur manā komentārā ir kas nepareizs, vai tad ,ja skola perfekti izdarītu savu darbu , kādai māmiņai nebūtu jāmeklē privātskolotājs un būtu jāšķiras no ne mazas naudas.Ir tikai daži varianti ,kāpēc tā ir sanācis , vai nu skola nav izdarījusi visu ,lai bērns apgūst mācību priekšmetu, vai bērnam ir grūti iemācīties vai arī viņš to nevēlas un tad jau nekādas māmiņas pūles nenesīs gaidīto rezultātu. Bet konkrētajā gadījumā nav nekas vairāk zināms , tā ka , lai veicas atrast skolotāju ,kurš spēs ieinteresēt mācīties matemātiku, zinu no personīgās pieredzes , kad pirmā mana matemātikas skolotāja nespēja radīt interesi par šo mācību priekšmetu , bet nākamā ļoti ieinteresēja , bet drusku par vēlu ,jo beidzās pamatskola, bet par laimi paveicās ar pasniedzēju Rīgā ,kur matemātiku mācījos ar lielu prieku.Tā ,lūk , liela nozīme ir PEDAGOGIEM.

  • -3
    Gunārs Pētersons 26.01.2017, 11:39:09

    Tā ir - piekrītu. Es jau pašā sākumā vēlēju mātei izdošanos, taču atšķirība ir tā, ka es necentos publiski iztirzāt iespējamos skolotāju meklēšanas cēloņus, kas var būt arī delikāts jautājums pašai mātei.

  • -2
    Nif nifs 26.01.2017, 11:49:07

    >Gunāram P.
    Katrs cilvēks, komentāru rakstot, vairāk vai mazāk izsaka savu pieredzi. Ja bērnam ir viss, bet pietrūkst labu emociju ģimenē (vai arī ir pārmērīga disciplīna, vai problēmas vecāku attiecībās), viņam tiešām ir sliktākas uztveres spējas. Tāda ir mana pieredze un esmu to redzējusi daudzkārt. Tāpat, kā ir dažādi skolotāji. Manam bērnam ir laba matemātikas skolotāja, tiešām spēj iemācīt, neskatoties uz bērnu slinkumu apgūt. :)
    Nenosodu to, kura meklē privātskolotāju. Ir iznācis bērniem ņemt privātstundas. Nevis tāpēc, ka nesekmīgi, bet kādus robus zināšanās aizpildīja superīgi un rezultāts bija ļoti labs. Robi zināšanās var rasties arī no slimošanas, diemžēl.
    Anitas pēdējam komentāram piekrītu pilnībā.

  • -1
    norge 26.01.2017, 13:10:37

    to Gunārs Pētersons , abedinasu tevi man matematiku pasniedz briniskigas skolotajas, un ja pa berniem tad paldies jau izmacijusies un ir aizgajusi sava dzive .

  • -4
    KaijaMaija 26.01.2017, 16:44:38

    Mjaaaaa...ventspilnieki.......
    Tādas aizdomas jau bija,ka nekā "spīdoša" šajā vietnē neatradīšu! Bet vismaz centos! Paldies tiem dažiem, par laba vēlējumumu. Novadniek-šizofrēniju nevar izārstēt,tikai var "maskēt" simptomus!!!! Tā kā turies!

  • -1
    Novadnieks 27.01.2017, 05:39:28

    Kas attiecas uz šizofrēniju, tad ir pamatotas aizdomas ka tāda nemaz nepastāv,bet gan ir izdomāta,lai sevi parādītu kā izcilu specu medicīnas jomā.Tad jau drīzāk pašam(iem) autoriem piemīt lielummānija,kura arī viena no šizofrēnijas veidiem (tā tiek apgalvots).
    Vārdu šizofrēniķis vai šiza,parasti lieto tas,kuram nav ko teikt,bet ir tāda slimīga tendence kādu pazemot.
    Vispār aizvainots nejūtos.Gribu tik prasīt,kādu konkrētu iemeslu vadīta gribi savam bērnam to skolotāju.Ja jau pateici A,vai grūti ir pateikt B.Neizslēdzu varbūtību,ka tad diskusija būtu savādāka un ar nopietnību.

  • -3
    Gunārs Pētersons 27.01.2017, 15:23:20

    Tu Novadniek nomierinies! Tā nav tava darīšana! Signija lūdza palīdzību un viņai nav jāapmierina tavas slimās tieksmes zināt par visiem visu! Liec mierā šo tēmu!

  • -2
    Novadnieks 27.01.2017, 15:35:08

    Gunār Pēterson.esmu pavisam mierīgs,bet tev arī varu ieteikt savu degunu nebāzt kur nevajag.
    Ja tā pavisam nopietni,tad man galīgi poveri gan tāda Signija,gan viņas bērns,un arī tu.

  • -3
    Gunārs Pētersons 27.01.2017, 15:56:34

    Tad kādēļ te lien, poverist? Jeb man Jūs uzrunāt kā troļļa kungu? Tādēļ jau mūsu forumi un publiskās telpas ir tādas kādas tās ir, jo visādi poveristi vemj nepārtraukti. Man gan nav vienalga ne Signija, ne viņas bērns, jo es esmu daļa no sabiedrības un vēlos, lai cilvēki viens otram palīdz, nevis anonīmi noniecina.

  • -1
    Novadnieks 27.01.2017, 16:15:31

    Šeit lien daudzi,tā kā samierinies ar esošo situāciju.

  • -3
    Pelēkais akmens 26.01.2017, 17:02:18

    To Signija. Piekrītu, ka šeit nopietnu atbildi nesagaidīt. Negribu publiskot skolotājas, kas palīdzēja manam mazdēlam matemātikā, vārdu. Aizrakstīšu uz e-pastu.

  • 0
    KaijaMaija 26.01.2017, 17:13:34

    Paldies! Jā,paldies!

  • -1
    cits 26.01.2017, 18:28:46

    Privātstundas pasniedz ne viens vien pedagogs.Interesanti,vai par maksu?
    Un kā uz šādu nodarbi raugās VID?

  • 0
    Minkāns 27.01.2017, 15:48:35

    Agrāk, kad bija saistība ar VeA, palūdzu VeA dežurantei, lai ieliek šāda vaida paziņojumu ar telefona nummuru VeA Sludinājuma dēlī. Līdz šim vecāki ir bijuši ļoti pateicīgi.

  • -1
    Novadnieks 27.01.2017, 16:21:18

    Paldies Signijai par doto iespēju man padiskutēt ar Gunāru Pētersonu.Un Pētersonam iesaku nepalikt par foruma "sāpošo augoni".

  • 0
    Tepatvien 28.01.2017, 15:14:08

    Iedomājos apskatīties, cik tad 6. klasē matemātika šinos laikos sarežģīta un atradu šādu vietu - http://www.uzdevumi.lv/p/matematika/6-klase
    Tur viens uzdevums par procentu tēmu ar augstu grūtības pakāpi, kā tur rakstīts:
    ---
    Taisnstūra garums ir 36 cm. Taisnstūra platums ir 1/4 no garuma.
    Par cik centimetriem taisnstūra platums ir mazāks nekā garums?
    ---

    Es jau neko, tikai padomāju, vai tad to katrs nevarētu iemācīt savam bērnam? Tamdēļ būtu jāņem papildus skolotājs? Nu ir jau visādi bērni, citam padodas viens, citam otrs, bet šādu augstas grūtības pakāpes uzdevumu jau var prātīgi ar papīra lapu un zīmuli pakaidrot un iemācīt.
    Bet mūsdienās arī vecākiem ar laiku ir kā ir. Varbūt tiešām nav ne laika ne varēšanas.

  • 0
    Pelēkais akmens 28.01.2017, 16:18:47

    To Tepatvien
    Dīvaini!
    Šādi uzdevumi "Taisnstūra garums ir 36 cm. Taisnstūra platums ir 1/4 no garuma.
    Par cik centimetriem taisnstūra platums ir mazāks nekā garums?" ir manam mazdēlam, kurš mācās 1.klasē.

  • -1
    tā viš i 28.01.2017, 18:35:38

    Ne tu esi Gunārs, ne tu esi Pētersons. Iespējams,esi no komjutergrafikas paņemts personāžs.Vārdu sakot,izslēdz datoru-un tevis nav. Gribu darīt zināmu kādu lietu,tavam datora īpašniekam. Izglītība NEKAD nav spējusi izmainīt cilvēka raksturu. Pasaulē ir gan izglītoti, ļauni cilvēki,tā arī neizglītoti.Pasaulē ir gan izglītoti,labsirdīgi cilvēki,tā arī neizglītoti. Tā viš i

  • -2
    Gunārs Pētersons 28.01.2017, 18:43:58

    Pārtulkošu visiem Jūsu pausto viedokli:"Vau vau vau vai vau!" Lai visiem dezinformācijas troļļiem jauks vakars! :-) @tā viš i atnāca, ievēma beztēmu un aizgāja!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: