Šķeļas ZZS – Latvijas Zaļā partija norobežojas no Lemberga

еs | 10.05.2022, 23:52:27 | 1367

"Pēc 20 gadu sadarbības uz izjukšanas robežas nonākusi partiju apvienība Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). Latvijas Zaļā partija (LZP) vēlas norobežoties no līdzšinējā apvienības sabiedrotā Aivara Lemberga un rudenī gaidāmajās 14. Saeimas vēlēšanās startēs kopā ar jaunu partneri – Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un Liepājas partiju, veidojot jaunu apvienību.
ZZS tika izveidota tieši pirms 20 gadiem. Tagad "zaļie" norādīja, ka partijai nav iespējams atrasties apvienībā, kuras sadarbības partneris ir "Latvijai un Ventspilij". Apvienības ciešās saites ar bijušo Ventspils mēru Aivaru Lembergu ir galvenais iemesls, kāpēc LZP vēlas pamest ZZS, sacīja LZP līderis Edgars Tavars.

"Karš Ukrainā ir mainījis notikumus ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Mums ir jāpauž skaidra vīzija, ko gribam darīt, un spert soli uz priekšu. [Tā ir atteikšanās no] "Latvijai un Ventspilij"," skaidroja Tavars."

https://www.lsm.lv/temas/14-saeimas-velesanas/

Komentāri (10)

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām

  Mazs ticams ka norobežosies no minētās personas ,visdrīzāk ka kārtējais viltus gājiens jo dažs labs(antivaxeris) no šīs partijas regulāri norēja esošo valdību un par Tavaru vispār nav vērts runāt.

 • -10
  Soross Pirms 2 nedēļām

  Lai cik ļoti mani neiepriecinātu šāda notikumu gaita, tad esam spiesti atzīmēt, ka Saeimā "zaļajai partijai" ir tikai 2 deputāti. Pārējie visi ZZS frakcijā ir LZP vai L&V biedri. Tā kā visi tie paliek kopā ar Lembergu, varētu nākties Rūdim atdarīt maku vēl. Vai nu ko viņš tur atdara.

 • -1
  reku Pirms 2 nedēļām

  Lembergam varbūt būtu drīzāk jāatgriežas savā cietuma kamerā.Uz neatgriešanos.

 • -1
  Pilsēta Pirms 2 nedēļām

  Vucāns tāpat lielākais saeimas sēžu bastotājs un uz darba nenācējs, bet Daudze mierīgi varēs turpināt strādāt slimnīcā un sēdēt kādā nevajadzīgā komitejā. Tā kā globāli valsts un tās iedzīvotāji neko nezaudē varbūt pat iegūst.

 • 0
  Spīdola Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jebkurā gadījumā šīs Saeimas vēlēšanas mainīs spēku samēru. Un vēl jau Zaļie nav atšķēlušies, kad būs, tad spriedīs.
  Fakts, ka Lembergs ar labu nekur nepazudīs, ir skaidrs. Pieņemu, ka klusībā lielākā daļa Zemnieku saprot, ka Lemberga laiks ir aizgājis, bet tā kā par visu sen samaksāts, nākas vien ciest,

 • -1
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  https://tautastribunals.eu/?p=41156

 • -7
  Soross Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kā rāda prakse, nav grūti iedabūt Lembergu cietumā.
  Grūti ir noturēt viņu tur iekšā!

 • 0
  .Nahs Nahs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Varbūt reiz atradīsies kāds,kas iedabūs viņu tur,no kurienes vairs ārā netiek?

 • 0
  Spīdola Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ir vairāk nekā grūti arī iedabūt iekšā, kur nu noturēt! Nav jābūt juristam, lai saprastu, kur viņam vajadzētu gadīt to dienu, to stundu. Bet, lai arī dzirnas maļ lēni...

 • -2
  корумпант Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Pagaidām izskatās pēc tīra priekšvēlēšanu gājiena. Kā arī nevajag aizmirst par to, ka arī politikā ir staigules un tur šis paradums ir daudz negatīvāk vērtējams. Novelt vainu uz vienu cilvēku ir labi un tas tiek darīts jau vairāk kā 20 gadus. Bet pēkšņa politiskās piederības maiņa, pirms vēlēšanām (aprēķins?) - brrr... pēc būtības tiek zaudēti visi vecie vēlētāji!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: