meroni faktors

fanaats | 15.11.2021, 02:26:41 | 1006

meroni nosūdzēja lembi jo pats baidījās par savu asti un paveicās ar apstākłiem vai bija izplānojis kā visus aptīt ap pirkstu pirms laika jau ? kā pusē esat jūs ? nevajag tikai lūdzu dramatizēt, atslaabstat lūdzu nedaudz

Komentāri (17)

 • -3
  .Nahs Nahs Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Tur jau lembergs pirmais gribēja viņu uzmest,bet nokavēja un iekrita pats...Tagad griež redīsus un dillītes ar mazītiņām šķērītēm...

 • -1
  _āmen_ Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Abi vienā kulē bāžami. Cik tupam jābūt, lai atbalstītu kādu no šitiem blēžiem?

 • -14
  Soross Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Es pilnīgi noteikti atbalstu Meroni!

 • -7
  Eeeeeeeeee Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Pie kājas !

 • -19
  Sigurds Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Pa ceturto radio bija interesanta intervija, lika aizdomāties.
  Intervija bija ar politiķi, izbijušo finanšu un veselības ministru, Gundaru Bērziņu. Par to, ka sabiedrība Lembergu vēlas redzēt premjera amatā.
  Tur viņam jautāja par Lembergu tieši. Vai sastapies, sastrādājies personīgi.. Viņš, lai arī nebija tieši kopā darbojušies, diez gan precīzi noraksturoja Lembergu, un tur iezīmējas tās lietas, kas pārējiem politiķiem nepatīk, piemēram - ka viņš tās Ventspils intereses ļoti aizstāv, ka viņam ir ļoti spēcīga personība un ļoti nopietni attiecas pret visu ko dara. Ja kur piedalās, tad viņam ir spēcīgs viedoklis un tajā viedoklī ir izanalizēts ļoti daudz faktu un viņš pamatojas uz ļoti skaidru, pamatotu pozīciju.
  Arī par esošo situāciju viņš skaidro, ka politikā tas ir jāsaprot, jo vai tad ir daudz politiķu, kuri ilgi, ilgi strādā?
  Un tas arī nepatīk, ka Lembergam ir nelokāms viedoklis, viņš ir par savējiem un viņš nelocīsies līdzi visiem valdības vējiem.

 • -1
  Optika Pirms 3 nedēļām

  Njā... atradis plaša profila speciālistu G.Bērziņa personā no Tautas partijas, kas sēdēja MK A.Kalvīša laikā, kad valsts tika iedzīta teju bankrotā. Un kāpēc gan, lai A.Lembergs neaizstāvētu Ventspils intereses - ja jau nolasot viņam tiesas spriedumu atklājās, ka teju visi Ventspils uzņēmumi ir daļēji viņa īpašums? Vēl Sigurd Jūs varētu paklausīties Aleksandru Laventu pa kādu radio staciju kur viņš varētu izteikties, kā pareizāk vadīt bankas un finanšu sistēmu, jo viņš taču ir eksperts vēl no Bankas Baltija laikiem.
  Pie varas ir jānāk jaunajai paaudzei un nevis padomju laika nomenklatūras biedriem, kas sen jau kā ir atpalikuši laikā un telpā!

 • -1
  Vadims Kevrelis Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Šai politiķu plejādei t.sk G. Bērziņam kurš pat pabija divos Ministru amatos bija lieliska iespēja visu valsti ''ietērpt'' kā Ventspili. ZZS regulāri savās priekšvēlēšanas kampaņās Lembergu ir izvirzījuši par premjera kandidātu bet nekad tās nav realizētas un iemesls tam visam ir savas labklājības nodrošināšana.

 • -18
  Sigurds Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Jā, redzot, kā pēc Ventspils tīko citi, lai to izpostītu, ko šobrīd pastarpināti caur ostu arī dara - ir tikai apsveicama viņa uzticība vietējiem vēlētājiem un palikšana vietējā politikā, kaut viņš varētu daudz. Būtu arī svētīgi valsts līmenī kādu kārtību ieviest, bet vismaz lai mūsmājās tāda ir.

 • -11
  sranskis Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Gundars Bērziņš no ZZS??? Vai arī ko joko vai kā? G.Bērziņš ir viens no TP dibinātājiem un finanšu ministrs Andra Bērziņa valdībā!

 • 0
  T.Montāns Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Jaitājums ir vienkāršs ; kas ir Meroni. Atbilde: no 199 kura tur gada Aivara advokāts, kurš pārvaldīja ārzonu lietas. Kāda mums tur daļa par to, ko kungi savā starpā nesadalīja??? Valstij/pašvaldībai/sabiedrībai no visiem tiem aktīviem nepieder nekas kopš "privatizācijas". Elpojam dziļi!

 • -7
  fanaats Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  wow advancēts esi

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Sranski: G.Bērziņš (TP vecmeistars) tika piesaukts ne jau pēc partijas piederības, bet ne jau viņš viens ir pabijis vairāku Ministru amatos, un visi šie staigātāji ar Ministru portfeļiem varēja'' ietērpt'' visu valsti kā mūsu pilsētu. Savukārt Sigurdam: neviens neko netīko un vēl jo vairāk lai izpostītu.

 • -13
  sranskis Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ko tad vispar piesauci? Vel vesela jūra ministru bijusi pulkakos krēslos-Slakteris, zinams arī kā nosing spešel, Veldre- veterinārs par aizsardzības ministru;, par pašreizejiem vai nu neko vai tikai labu. Neteiksim neko!

 • -15
  Sigurds Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ja nu kādam ir šaubas, ka Ventspils šobrīd tiek postīta un iznīcināta ar ostas starpniecību, to pārvaldot valstij, tad šodien ziņās parādījās interesants fakts, kas to apstiprina - Liepājas ostā oktobrī pirmo reizi pārkrauts vairāk tonnu kravu nekā attiecīgajā mēnesī Ventspils ostā, liecina Satiksmes ministrijas statistika par Latvijas ostu kravu apgrozījumu.
  Pirmo reizi!!!!
  Līdz šim Ventspilī apjoms kritās, bet Liepājā bija krietni stabilāks, jo tur vēl joprojām pašvaldība darbojas, tur rūpi par iedzīvotājiem, darba vietām. Bet pie mums, kur to dara valsts - esam sasnieguši kārtējo antirekordu, kārtējais mūsu valdības uzstādītais antirekords. Tā nu viņi attiecas pret saviem tautiešiem!

 • -13
  sranskis Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Tāds tacu ir mērķis, lai parādītu, ka Ventspils osta nekam neder un valstij nav vajadzīga!

 • -1
  Vadims Kevrelis Pirms 3 nedēļām

  Sigurd: Ja Jūsu rīcībā ir informācija par postījumiem Ventspilī t.sk ar ostas starpniecību Jums kā pilsonim ir nekavējoši jāinformē atbildīgas institūcijas.

 • -3
  Soross Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Jūs vēl joprojām strīdaties par šo? Jūsu debates sāk traucēt manu nieru dialīzi!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: