Nu cik var?

Staķis | 30.08.2021, 15:06:56 | 551

Kamēr Bordāns ar JKP grupējumu atņem sociālos pabalstus, Kariņš neatbalsta nozaru prasības jaunajam budžetam - Saeimas nama pārbūvē plāno ieguldīt 34 miljonus eiro!!!

Man kā ventspilniekam šādi uzpūsti cipari liekas neiedomājami. Mūsu jaunais Zinātnes un inovāciju centrs ar kopējo platību 6500 (kv.m) izmaksā 17 milj.eiro!!

Iesaku nevis atjaunot veco namu, bet būvēt jaunu Saeimas ēku šeit pat Ventspilī. Tas izmaksās krietni lētāk un deputāti varēs dzīvot patīkamā un sakārtotā gaisotnē - iespējams, tas arī stimulēs viņu prātus pieņemt labākus lēmumus!!

Komentāri (3)

  • -5
    корумпант 30.08.2021, 15:16:56

    Haha, tā jau likās, ka pilnu karteļa objektu saraksta nepublicēja. Vismaz būs kaut kādas finansītes, gan Bordānam, gan Kariņam, nākamajām vēlēšanām. Paldies nodokļu maksātājiem!

  • -3
    Vitālijs_Artimenko 30.08.2021, 15:33:42

    Es lasiju, ka mazliet vairāk VIZIUM izmaksās , bet tas laikam ar visu aprīkojumu jau. Bet jā bl... cik par to taupi pi...t ! Diez viņi arī zina, kurš jau iepirkumā uzvares! Man ģeda man mācija, ja nevari pats sakrāt, tad nevari atļauties. Izskatās, ka stradašu nelegāli un nodokļus nemaksāšu, lai viņus neuzturētu.

  • -2
    Marta P 31.08.2021, 16:17:04

    Domā, ka viņi neatradīs, kā tajā ēkā visu aprīkojumu par citu naudu vēl pirkt? Gan jau tie vēl nav griesti tai summai!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: