Kas ir kas!

Artis no Puzes | 06.06.2021, 23:31:34 | 1399

Meitenes un zēni. Varbūt Jūs varat mēģināt atbildēt sev uz jautājumu.Kam Jums taa Latvijā Ventspilī vajadzīga...Lielai daļai patīk Ļeņins,Staļins, Putins Lembergs...un nepatīk 18.novembris...Citiem NATO traucē kaut gan paši nemaz nezin kā traucē... Varbūt laiks atklāt savas kārtis..tā pa īstam... Savādāk sanāk tā,ka man jādomā kādā valstī man un maniem bērniem dzīvot..nu ja nē valstī tad pilsētā...Maigi izsakoties vēsture sāk atkārtoties...

Komentāri (27)

 • -10
  Alberts Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  No kura laika Puze ir pilsēta?!

 • -1
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Albert...tas jau nenozīmē,ka Ventspils man nav dzimtā pilsēta.Vwntspilniwka nav tikai tas kas dzelzs važām kaut kur piesiets...

 • -2
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Un kas no tā , ka tu domāsi , kādā valstī tavi bērni dzīvos? No tā nekas nemainīsies. Vēsture jau to pierādījusi. Revolūciju dara vieni, bet pie varas tiek pavisam citi.

 • -1
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Teteris arī domāja un kur nokļuva?

 • -1
  yolo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tāds uztraukums itkā kādreiz pie mums ievēlētais sastāvs būtu kaut ko izmainījis cilvēku dzīvēs..

 • -16
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Dzīve Ventspilī pēdējo 30 gadu laikā ir gan krietni pamainījusies! Gan ikdiena, gan vide, gan darba vietas, iespēja, izglītības iespējas... Ja jūs uzskatāt, ka nekas no tā nav bijis vajadzīgs, tad skaidrs, ka neesat ne ventspilnieks, kā arī skaidrs, kādai ideoloģijai piekrītat, JēKāPisti to ļoti konkrēti parādīja ar jaunā "labklājības" ministra attieksmi, par to, kādu labklājību un kam viņš plāno !

 • -1
  yolo Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Izmaiņas pēdējo 30 gadu laikā ir notikušas visā Latvijā. Ventspilij bija priekšrocība, ka mazai pilsētai bija lieli resursi, lai sākotnēji izrautos uz citu pilsētu fona. Acīmredzot Jums nekas nav īsti skaidrs, jo daudzas lietas kas mums ir nevarētu saukt par prioritāti iedzīvotāju labklājībai. Kas cilvēkiem būtu svarīgāk- 9 strūklakas kā pie mums vai bezmaksas sabiedriskais transports kā tas ir Jūrmalā? Jādomā būtu par bezmaksas pakalpojumiem sākumà maznodrošinātajām grupām un tad par koncertzālēm, otrajiem baseiniem, bezmaksas transportu darbiniekiem uz lielajiem uzņēmumiem nevis bezjēdzīgi milzīgām stāvvietām. Kad visi šie stagnējošie zagļi izmirs, tad varbut kāds uzradīsies. Tagad nav nekāda starpība

 • -1
  Ķitvainazīt Pirms 1 nedēļas

  Tu kaut apmēram nojaut, cik mums tad parādītos maznodrošinātie?...ar BMW

 • 0
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Sistēma nemainās...un tā maina cilvēku dzīves.Jo katrs, kurš tajā atrodas grib kādu ietekmēt...

 • -4
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Sakuma bija soks, pec tam, visu kartigi pardomajot, nacas secinat, ka, visticamak, parejas piedavatas kandidaturas bija vai nu mazpazistamas, mazuzticamas vai mazspejigas, kas ari piemeta Lemberga atbalstitaju ( faktiski jau no vina atkarigo, vismaz pagaidam ) pulkam kadu dalu balsu. Tagad atliek gaidit pilno spriedumu un ticet...
  P.s. Bet gaisa puse saja ir, ka tikai 4 tukstosi

 • -18
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Labāk rūpējies par saviem mohamediem, khaliliem, rezvaniem un citiem dvieļgalvainajiem!

 • -4
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  sranski, parak uzkritosi tu man uzmanibu pievers :D bet veltigi. Es uz tadiem, kam niks ir sranskis jeb latviski "sudzs" neskatos.

 • -13
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Reizem patīk pētīt klīniska tupuma gadījumus, šoreiz Jūsu personā!

 • -2
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Neticu, ka tu esi spejigs kaut ko petit, tikai pats zini, ko, to, ko pats sava nika esi ielicis.

 • -14
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tīri vien tālāk pakiju pietaisītas tualetes un neuztraucies par to, kas notiek Latvijā. Ja reiz Fominovu kādreiz vēlēšanās izšvilpa, tad neko labāku par tualešu tīrīšanu neesi pelnījusi!

 • -4
  Ina Fominova Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Neesmu ne no kurienes uzsvilpta, jo vairak, pat nebalsoju vismaz no 1985. gada Ventspils pilsetas pasvaldibas velesanas, jo dzivoju novada, bet tagad balsoju Anglija, ta ka viss tavs komentars perfekti atbilst tavam nikam , kas ventinu valoda nozime "sudzs" un, ja kas, perfekti atbilst ari tev pasam ;)

 • -8
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Interesanti gan, kura Ina Fominova piedalījās 2005.gada pasvaldību vēlēšanās un saņēma visvairāk mīnusu? Vai arī atmiņa švaka?
  https://www.cvk.lv/cgi-bin/wdbcgiw/cvk/pv2005.pv2005_rezult_plus.kand?nr=986604

 • -9
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kārtējais piemērs par kandidātiem, kam atmiņa īsa, kā meliem kājas! Nekur nav bijusi, neko darījusi, nekur piedalījusies, tik gvelž muļķības!

 • -9
  Soross Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Rezultāti ir savā ziņā tik negaidīti, ka tos apgremos vēl un vēl. Kas ir kas, tas taps skaidrs pēc pirmajām nostrādātajām nedēļām...

 • -12
  Ordo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Atraduši problēmu...
  Daudziem no mums joprojām jāpiespiežas un jādzīvo Muļķu zemē, viltus pandemijas apstākļos,
  ar jefiņu mums paretinātām pilsoniskām brīvībām un tiesībām, raugoties kā apkārt skraidele panikas pārņemti cilvēciņi ar lupatām uz sejām...un sacenšas, kādu poti sev iekoļīs.
  Un pat normāliem cilvēkiem draud ar sodu, ja nav parandža uz sejas.
  Lūk, tās IR problēmas, nevis kas mums nodrošinās komunālo saimniecību - Aivars, Ritvars vai Ivars!!!

 • 0
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Bailīgi Jūs esat ...Tas jau ir rādītājs.Mans vārds ir Artis Bāliņš...nekad neesmu bijis dievs...kaut esmu to baudījis ceļi policija un pašvaldības policijā... vienkārši sapratu,ka tā dzīvot negribu...mans mērķis ir padalīties viedoklii..ne baidīties vai ielīst kādam pakalja...

 • -4
  Vadims Kevrelis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ina, neņem pierē to Sranski jo viņam ir tāds niķis kā norādīt, aizrādīt, parādīt būt par tādu kā komentētāju bajāru nu tādu kas sevi ir iedomājies augstāku par citiem jo kas var būt vieglāk kā noslēpties aiz palamas un uzbrukt citiem.

 • -10
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jā, pateikt taisnību, tas ir tāds nepatīkams niķis, īpaši tas nepatīk tiem, kas liekuļo! Bet godīgajā pasaulē tā tiek uzskatīta par ļoti labu un augsti vērtējamu īpašību!

 • -2
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  artim no puzes-mums ventspilī viss ir balstīts tieši uz rokas laizīšanu un pakaļā līšanu,to nu neviens nevarēs apstrīdēt. un cilvēki ļoti bailīgi. kas balsoja par cietumnieku un viņa kliķi? atbildu-tie kuri strādā pašvaldības uzņēmumos un pašā domē. nobalsoja jo nezin kāpēc domāja ka ja kliķi novāks-tad zeme sabruks? atbalstīt cietumā sēdošu ar viņa kalpiem-zombiland. bet galvenie nav -tas ir fakts.

 • -6
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Suncīt, jums tur talsos var būt tā notiek! Ventspilī viss balstīts uz darbu, velmi strādāt un zināšanām savā jomā! Šeit cilvēki strādā, lai būtu labi gan pašiem, gan pārējiem pilsētniekiem! Tas, ka tev tas skauž ir saprotami, gan jau neesi vienīgais talsenieks, kas apskauž Ventspili. Tomēr to skaudību varētu kā labāk izmantot, vai izrādīt tādā patīkamākā veidā!

 • -2
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  kā tas var būt ,vairāk kā puse Ventspilī saņem minimālo algu, katram otram sētā pa divām ,trim mašīnām!
  Minimālo algu saņēmēji ceļ mājas vai renovē tās, un vēl brēc ka naudas ir viņiem pa maz.
  atbilde viena, ēnu ekonomika jau sen te ieperinājusies.
  sultāns sēž cietumā, bet ēnu ekonomika -tikai pieaug.

 • -7
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kur tu dabūji tādus datus, un kādās aprindās, pie velna, apgrozies! Man no paziņu loka neviens nepiekrīt saņemt algu aploksnē, jo pašam no tā nav nekāda labuma. Ne kāda drošība, ne garantijas, nedz uzkrājas kaut kas pensijai! Tas aplokšņu maksātājs jau vecumdienās pakaļ ar naudiņu nestaigās un nedos!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: