Hahahaha JKP

Lielais Kretīns | 06.06.2021, 19:35:50 | 1475

Hahahaha, tie kuri balsoja par JKP domājat, ka viņi nav zagļi, korumpēti? :DDDD Tas jau sen bija skaidrs, jābalso par to nevis ko saka, bet ko dara :D

Ja kāds nezin, par ko iet runa: https://www.tvnet.lv/7265737/jauna-labklajibas-ministra-ieraksts-twitter-izsauc-neizpratni-iedzivotajos

Nja, pēc tam jau atsauca savu izteikumu un atkal sāka stāstīt kārtējos melus

Komentāri (23)

 • -14
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Jā, šis bija nepatīkams pārsteigums. To, ka šie ir deķīša raušanas čempioni, tas bija skaidrs, bet tik pretīga nostāja - rūpēsimies tikai par savām pilsētām, citiem neko nevajag.. Ventspilij nevajagot ne koncertzāli, ne zinātnes centu, bet pats Bordāns redz sēdēja un klausījās to Ventspils koncertzālē skanošo koncertu nedēļas nogalē.. Tāda liekulība un divkosība.

 • -8
  Andris Lapukoks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nu Bruno var padomāt , kādi viņa priekšnieki ir Rīgā !

 • -9
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Es domāju, ka Bruno ļoti labi zina, kādi ir viņa priekšnieki Rīgā un viņiem dikten saskan!

 • -7
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Un mūsu dižprezis sev raksturīgā tonī pateica, ka Eglītis jau tikai pajokoja!

 • 0
  Priede Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kāds redz skabargu cita acī, bet savā neredz baļķi.
  Ko pateiksi par basketbola klubu Ventspils un melnajiem "obščagiem" ?

 • 0
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Priede, kas tur ar to basketbola klubu? Pastāsti citiem arī!

 • -4
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  ..ko tad viņš Tādu pateica.. taisnību..bet tā nevienam nepatīk.Man patīk...jo caur šo prizmu var daudz uzzināt par sabiedrību..Arī to..kādēļ Ventspils..ir tikai fasāde.

 • -1
  Lielais Kretīns Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tā jau ir, bet partijas aprakstā bija pret korpuciju un šādiem izgājieniem :D

 • -2
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Marta..kaut šaubos,ka Jusu vārda ir Marta...divkosība ir Ventspils otrā seja...man ir tiesības par to runāt..jo esmu šeit dzimis,audzis.. strādājis.. arī tur kur neviens normāls cilvēks nestrādā...es saprotu ir uzdevums..tev utt..bet vai nebūtu laiks katram ventspilniekamja reiz esam šajā lapelee...paust savu subjektīvo viedokli..ne to ko prasa butaforiaka reputācija?!

 • -7
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Katram ir un var būt savs subjektīvais viedoklis, un katrs to var paust. Tomēr, ja tauta vēl pašvaldības domi vai saeimas sastāvu, tad viņi vairs nav subjektīvie viedokļi, bet gan tautas pārstāvji, viņi ir izvēlēti, lai veidotu pilsētu/valsti labāku, gādātu par visu interešu aizstāvību iespēju robežās. Tādēļ tos dēvē par tautas kalpiem, jo tiem būtu jāstrādā tautas labā (jākalpo). Bet ko viņi dara??? Viņi ņirgājas par tautu un klaji paziņo, ka ar sev piešķirtajām varām tagad atbalstīs tikai savus kundziņus, par pārējiem nospļauties!

 • -2
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Par drukas un gramatikas kļūdām nesatraucaties..daru 3 lietas reizē..tāda dzīve.

 • -12
  Soross Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Vai Jurševics tagad demonstratīvi izstāsies np JKP? Tādā veidā, norobežojoties no Eglīša izteikumiem, Jurševics parādītu, ka viņš ir nevis Eglīša pusē, bet gan sava Ventspils elektorāta pusē!

  Bet, ja viņš to nedarīs, tad secinājumus katrs var izdarīt pats.

 • -11
  RinisZ Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Viņam jau tā kā tā jādomā, kurai partijai piesmērēties nākamajās pašvaldību vēlēšanās, jo JKP jau būs aizgājusi pa skuju taku.... :)

 • -5
  an2ru2 Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Jaunais ministrs jau nepateica neko tādu , ko domājošs cilvēks nezinātu, vienīgi politiķim nepieklājas tik tieši izteikties. To ka Ventspilij būs grūti laiki, nav noslēpums. Tiklīdz ZZS patrieca no valdības, Ventspilij peldbaseins aizpeldēja, brīvostu atņēma uc. ligas . Vienīgā cerība, ka nākamajās vēlēšanās ZZS atgriežas valdībā, tad tā naudas plūsma būs citā virzienā.

 • -6
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Protams, skaidrs, ka velk to deķīti katrs uz savu pusi, bet pateikt, ka vit tikai savējiem un pārējiem neko - tie ir tautas kalpi, nevis kaut kādi izredzētie! Viņiem ir jākalpo VISAI tautai, jāaizstāv ik viens, ik katra pašvaldība!

 • -2
  Priede Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Marta P.
  Ministra sacītais izrauts no konteksta savstarpējā sarunā ar Kažokas kundzi. Neveikli pajokoja, atbildot, kā līdz šim darbojusies ZZS savos ilgajos valdīšanas gados.
  Gods, kam gods, viņš par savu izteicienu publiski arī atvainojās.

 • -8
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Priede- JēKāPisti un gods?:) Laba anekdote! Nekads konteksts tur nebija, tur bija paziņojums un draudi!
  Un vakarā vēļ bija šī jaunizceptā ministra nesaprašana kāpēc Ventspilī bija vajadzīga koncertzāle un Zinātnes centrs! Un tādam perdelim vēl pieder nekustamais īpašums Ventspilī!

 • -8
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kādā kontekstā šādam "jokam" būtu jāizklausās labāk!? Vai labklājības ministrs ir cilvēks, kas var atļauties šādi jokot? Vai pēc šādiem vārdiem nebūtu jāprotas, ka neatbilst amata nosaukumam un būtu jākrāmē mantiņas un jādodas!??? JKP tik parāda ar vien vairāk cik zemi un zemiski viņi ir!

 • -1
  Priede Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Martā P
  Vienīgajam un pirmajām, kuram Latvijā būtu japrotas ir arestantam Lembergam, kurš ar savu kandidēšanu un ambiciozo tiekšanos pēc mēra krēslā, lai varētu risināt savas tiesvedības problēmas, degradē politika un deputāta jēdzienu, diskreditē Ventspils pilsētu.

 • -7
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  "tiekšanos pēc mēra krēslā, lai varētu risināt savas tiesvedības problēmas" - kā pie velna tiesvedības risināšana saistīta ar tiekšanos uz mēra krēslu? Uz mēra krēslu, kā man izskatās viņš tiecas vien tādēļ, ka nav pie kājas, kas šeit pilsētā notiek, atšķirībā no daudziem citiem. Bet labā ziņa ir, ka joprojām pašvaldību stūrē tie, kas grib strādāt un kam interesē Ventspils un ventspilnieki pirmām kārtām, un tas ir galvenais!

 • -1
  Ragnar Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Pašvaldību stūrē???:))))) Atceros,atceros partija nash rulevoj !!! Partija daj porulitj :)))))

 • -1
  Ragnar Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Par cik tūkstošiem samazinājies iedzīvotāju skaits Ventspilī hūtes valdīšanas laikā? (hūtei tak patīk demagoģija)

 • -3
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Demagoģija izskatās, ka patīk jums, jo citādi saprastu, ka šādus datus nav nekāda jēga skatīt vienas pašvaldības kontekstā, nesalīdzinot ar kopējo valsts tendenci.. Un tad jau gan skaidri iezīmējas, ka cilvēki nevis dodas prom no kādas konkrētas pašvaldības, bet gan no valsts, jo neapmierina valsts pārvalde un notiekošie procesi, attieksme pret valsts iedzīvotājiem kopumā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: