Pirms vēlēšanu aptaujas - Ventasbalss

Gunārs Pētersons | 26.05.2021, 11:56:02 | 517

Jautājums @Ventasbalss:
Jūs minat rakstā (https://www.ventasbalss.lv/zinas/politika/43614-ringa-bez-5-min-grand-finale), ka "SIA "Latvijas fakti" aptaujas dati liecina, ka teju 70% no izvēli jau izdarījušajiem vēlētajiem balsotu par partiju Latvijai un Ventspilij, par Jauno konservatīvo partiju – 11%, par Saskaņu – 7%."

Kāda ir SKDS aptauju rezultāti? Vai tie ir tādi paši? Ja nē, kādēļ minat tieši SIA "Latvijas fakti"?

Komentāri (15)

  • -4
    Pritchetts 26.05.2021, 13:08:41

    Visnetīrākais šajā paņēmienā ir tas ka daļa pensionāru kas saņem izdrukāto VB domās - oi oi V&L 70% tad jau mana balss arī ies tur lai netiktu izniekota balsojot par ''mazajām'' partijām. Tā ir tāda sava veida manipulācija ar neizlēmušajiem un iebiedēšana ar ''vairākuma'' viedokli.

  • -2
    Gunārs Pētersons 26.05.2021, 13:14:31

    Es vēlos saprast, vai tiešām L&V nodarbotos ar tik netīru paņēmienu, kā vēlētāju maldināšana un iebiedēšana, izmantojot pašvaldības resursus. Ventasbalss? Kāda ir Jūsu nostāja? Kā raksturotu objektivitāti šai aptaujai?

  • -1
    Pipars 26.05.2021, 13:19:39

    Kurš tagad manipule ar skaitļiem???
    Šodienas VB drukātajā versijā tiek minēts ka par LuV balsotu tikai 40,5 %,bet šajā raksstā tiek teikts ka-"ka teju 70% no izvēli jau izdarījušajiem vēlētajiem balsotu par partiju Latvijai un Ventspilij, "
    Kāpec VB neaicina visas partijas studijā,lai gan pašvaldības naudu saņem no visiem ventspilniekiem,neskatoties uz viņu politiskajām simpātijām???

  • -2
    Gunārs Pētersons 26.05.2021, 14:34:24

    Tā kā pēkšņi citās tēmās naski parādās komentāri šo padarot mazāk aktuālu, tad nu atgādinu ventasbalss.lv vēlreiz par saviem jautājumiem.

  • -7
    Aigars G. 26.05.2021, 15:20:25

    Sēdi savā pansionātā marazmainais večuk.

  • -1
    Gunārs Pētersons 26.05.2021, 15:22:53

    Paldies trolli. Tavi viedie vārdi nolika pie vietas visus, kuri vēlas kaut nedaudz taisnīgumu sameklēt šajā L&V zirneklī. Un tu tiešām iedomājies, ka ar šādu apvainojumu tu tagad mani tā aizvainosi, ka es tiešām pārstāšu pamatotus jautājumus uzdot?

  • -2
    narix169 26.05.2021, 16:21:26

    Nēnu laicīgi es šite sāku līst pa komentāriem. :))))) Vieni manējie apkārt. es tikai nezinu ko te kurš lieto, bet lieto smagos tas i skaidrs. hahaha
    Man bij viens paziņ, kurš rija un dzēra visu pēc kārtas un kopā, tad viņš arī noteiktā stadijā mēdza visu laiku tikai jautāt. ka sarijā tā laikam gadās.

  • -2
    narix169 26.05.2021, 16:21:27

    Nēnu laicīgi es šite sāku līst pa komentāriem. :))))) Vieni manējie apkārt. es tikai nezinu ko te kurš lieto, bet lieto smagos tas i skaidrs. hahaha
    Man bij viens paziņ, kurš rija un dzēra visu pēc kārtas un kopā, tad viņš arī noteiktā stadijā mēdza visu laiku tikai jautāt. ka sarijā tā laikam gadās.

  • -2
    narix169 26.05.2021, 16:22:23

    Hahahaha lapa arī sarijusies 2x mans komentārs. Kaut kādas nariku dienas Ventspilī tagad ja?

  • 0
    Gunārs Pētersons 27.05.2021, 11:10:34

    @ventasbalss? Jūsu objektīvais komentārs?

  • -3
    Gunārs Pētersons 27.05.2021, 16:34:55

    @ventasbalss - dīvainā kārtā iepriekš pievienoju komentāru, taču tēma forumā nepacēlās vispār. Dīvaini. Bet atbildi gaidu tik un tā!

  • -3
    ventasbalss.lv 27.05.2021, 17:08:47

    Gunār, neviens ar jūsu foruma tēmu neko mehāniski nedara - nedz bīda uz leju, nedz pietur, lai neceltos augšā! Nedaudz ievelkam gaisu, tad izpūšam un nomierināmies.
    Par jautājumu - nezinām, kādi ir SKDS aptaujas rezultāti, nezināms, vai tāda vispār ir, mums ir pieejami Latvijas faktu aptauja, kuras rezultātus arī izmantojām. Tie mums bija vajadzīgi, lai noskaidrotu, kuru trīs partiju pārstāvjus aicināt uz pēdējām debatēm.
    Ja apšaubiet šīs un vispār aptauju rezultātus par attieksmi pret partijām, atbildiet sev uz jautājumu - priekšvēlēšanu laikā partijas grib zināt, kāda ir reāla vēlētāju attieksme vai maldināt kādu, sevi tajā skaitā?
    Paldies, ka esat aktīvs mūsu portāla, foruma komentētājs, bet liels lūgums sazvērestības teoriju piekritēju pulciņam mest tik pat slaidu loku, kā līdz šim!

  • -1
    Gunārs Pētersons 27.05.2021, 18:02:30

    @ventasbalss - tieši tā. Ievelkam elpu un pievēršam uzmanību tam, kā jūs pasniedzat informāciju. Tādēļ jau locījāties kā zutis, jo JUMS nav ne jausmas par to, kāda sabiedrības grupa aptaujāta. Līdz ar to Jūs sniedzat neobjektīvu ziņu topošajiem vēlētājiem, kuri vēlas izmaiņas Ventspilī. Šādā veidā jūs vienkārši demotivējat, izmantojot savu stāvokli šeit. Ļoti neprofesionāli no jūsu puses. Un pat bez visām konspirācijām!

  • 0
    krustmateflorence 27.05.2021, 17:51:05

    pa nieka 50.euro nopirks daļu tautas , un elles vārti būs atkal vaļā... .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: