Vai Ventspils atkal apieta?

sranskis | 05.11.2020, 17:10:29 | 2226

Tikko publicēts skolu saraksts,kuras saņems datorus pēc IZM iepirkuma. Sarakstā it ka neesot nevienas Ventspils skolas. Vai Ventspils atkal apieta vai arī kāds-kāda nav bijuši savos augstumos?

Komentāri (17)

 • -5
  Margrieta666 Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Vai tad Ventspilī priekš skolām daudz ko nesapērk pašvaldība,lai spodrinātu spalvas Lemberga brandžai?

 • -4
  domāju Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  pašvaldības darbinieki iet skolā?

 • -16
  sranskis Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Un margrieta domā, ka bagātajām Rīgas skolām neviens neko nesapērk?

 • -7
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Var būt Ventspilī skolām daudz ko sapērk, lai nodrošinātu to, ka pedagogi var normāli strādāt un kvalitatīvi vadīt stundas, savukārt bērni - mācīties piemērotos apstākļos!? Tas spodrina nevis spalvas, bet mūsu bērnu zināšanas! Un saki ko gribi, bet tajā neko sliktu nespēju saskatīt!!!

 • -7
  Soross Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Varavīksni bērniem vajag, nevis mācību līdzekļus! ;)

 • 0
  tā*viš*i Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ventspils Izglītības pārvalde!
  Jums derēja visupirms nosūtīt neapmierinātību-
  Ventspils zinātnes un inovāciju centra autoram,
  par savu ambīciju īstenošanu,
  šāda centra būvniecībai.
  Atņemot finanses VISĀM Ventspils izglītības iestādēm!
  un ne tikai..
  P.S. "arcus" sāc riet

 • 0
  Vilis Skuja XVI Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/izm-datori--piliens-jura-14251401

 • -4
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Labdien!

  Š.g. 26.martā Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde (turpmāk – Izglītības pārvalde) no Izglītības un zinātnes ministrijas (turpmāk – IZM) bez atlīdzības pieņēma 92 planšetes un š.g. 27.martā pieņēma 47 viedtālruņus, kurus nodot Ventspils pilsētas vispārizglītojošo skolu izglītojamiem attālināto mācību procesa nodrošināšanai.
  Ministru Kabineta rīkojuma projekta Nr. 507 “Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”” ietvaros ir iepirkti 6000 datori. Ministru Kabineta rīkojuma projekta anotācijā ir noteikts, ka mērķis ir piešķirt finansējumu no valsts budžeta, lai veiktu tehnoloģiskā nodrošinājuma uzlabošanu vispārējās izglītības iestādēs, lai mazinātu Covid-19 krīzes radītās sekas.

 • -4
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  IZM šajā pašā anotācijā ir norādījusi, ka, balstoties uz 2016.gadā Ventspilī uzsāktu būvniecības projektu “Izglītības iestāžu mācību vides infrastruktūras uzlabošana un materiāltehniskās bāzes pilnveidošana” (SAM 8.1.2.), “portatīvo datoru iegāde un nodošana netiks paredzēta tām vispārējās izglītības iestādēm, kas ir labuma guvēji minētajā Eiropas Savienības fondu programmā”, un tās ir 8 Ventspils pilsētas vispārizglītojošās skolas – Ventspils Pārventas pamatskola, Ventspils 1.pamatskola, Ventspils 2.pamatskola, Ventspils 2. vidusskola, Ventspils 3.vidusskola, Ventspils 4.vidusskola, Ventspils 6.vidusskola un Ventspils Valsts 1.ģimnāzija. Izglītības pārvalde vēlas norādīt, ka būvniecības projekta ietvaros datori skolām tika iegādāti 2017.gadā, kad Covid-19 krīze nebija paredzama. 2017.gadā lielākā daļa iegādāto datoru bija stacionārie datori, kurus diemžēl nav iespējams izmantot attālinātajā mācību procesā individuālai lietošanai.

 • -3
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Izglītības pārvalde š.g. 30.oktobrī nosūtīja IZM adresētu vēstuli, kurā pauž neapmierinātību ar Ministrijas pieņemto lēmumu. Diemžēl atbildi uz šo vēstuli neesam vēl saņēmuši.

 • -4
  tā*viš*i Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ventspils Izglītības pārvalde!
  Jums derēja visupirms nosūtīt neapmierinātību-
  Ventspils zinātnes un inovāciju centra autoram,
  par savu ambīciju īstenošanu,
  šāda centra būvniecībai.
  Atņemot finanses VISĀM Ventspils izglītības iestādēm!
  un ne tikai..
  P.S. "arcus" sāc riet

 • -6
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Vispirms painteresējies cik liels ir pašvaldības finansējums un kādi ir citi finansējuma avoti, pirms te bezsakarā plūtīt!

 • -1
  Lietus Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Īstiem ventiņiem lieku reizi nav jāpainteresējas, vismazāk par finansējuma Avotiem. Ja pilsēta 30 gadus ir vienās rokās, tad arī avoti turpat.

 • -3
  ilona kaķis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Naivi priekšstati.

 • -1
  Sandra Harmonija Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ventspils pašvaldība pat nevar normāli nodrošināt bērnudārzos algas- tās nabadzītes melnām mutēm vairāk par slodzi strādā , bet uztaisa 0,8 nepilnu slodzi ,lai tik nebūtu jāmaksā . kā nav kauna!

 • -5
  Karīna Sleja Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Mīļa Sandra, nu nav tā, ka pašvaldība izdomā tās slodzes un summu, ko maksā audzinātājām. Ir MK noteikumi - Pedagogu darba samaksas noteikumi, pašvaldībai tur ir niecīga teikšana! Un tici man, Ventspils audzītes ir stipri labākā situācijā, kā citu pašvaldību audzinātājas. Problēma ir, neapšaubāmi, bet šis nav akmens pilsētas dārziņā, bet gan valsts - jo nenovērtēti ir cilvēki kas skolo mūsu nākamo paaudzi, cilvēki, kas glābj dzīvības, mūs ārstē un aizsargā! Valsts regulē to, kāda ir viņu darba samaksa un tikai sola, ka situācija tiks uzlabota, bet rīkoties tā arī īsti nesāk. Valsts paļaujas uz šo cilvēku labajām sirdīm, audzinātāju, skolotāji, māsiņu, mediķu utt. labajām sirdīm!

 • -2
  Miers Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kkā jāiemācās arī sarun- un rakstu valodā nodalīt valsti -
  kas esam mēs visi,
  no valdošā režīma jeb kliķes.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: